Tak, nie mylicie się! Bóg Jest! Jest obecny w naszym codziennym życiu! Chwalmy Pana! Hallelujah! Pomimo, że nie ma Go w rzeczywistości, JEST w naszych prawach, w naszych sądach, w naszych myślach i w naszych sercach! Jest w naszych ślubowaniach : TAK MI DOPOMÓŻ BÓG! Jest w sejmie i w senacie! Jest wszędzie! Nie możemy się Go pozbyć. Tak nas kocha! Jest na Krakowskim Przedmieściu , ale i w Pałacu Prezydenckim. Jest w Toruniu i w Teheranie. Jest razem z terrorystą, który samobójczo wysadza się bombą! Jest z ojcem Marcialem Macielem Degollado! I Jan Paweł II ogląda Jego Chwałę. Jest w każdym kościele i w każdej kapliczce w góralskiej wiosce! A spróbujcie góralce,lub nie daj Boże góralowi, powiedzieć , że Go nie ma! To łeb wam ciupaską rozwali! Bóg jest miłością! Jego miłość ogarnia cały świat! Nie czujecie tego? |