Racjonalista - Strona głównaDo treści
Facebook

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-09-2010 17:21K100 (51 punktów)Facebook
Ocena 1 na 1
Osoby będące ateistami, antyteistami, agnostykami i ogólnie racjonalistami, które jednocześnie są użytkownikami serwisu społecznościowego Facebook zapraszam pod poniższy adres:

www.facebo(*)m-OUT-Campaign/147006241994745

Ponieważ w serwisie tym brakowało mi strony poparcia dla ludzi niewierzących, postanowiłem sam podjąć ku temu kroki. Inspiracją do tego była OUT Campaign Richarda Dawkinsa, która w swoim założeniu promować ma ateizm jako pozytywną rację i jednocześnie pomaga ujawnienć się ze swoimi poglądami.

Popularność i budowa serwisu Facebook daje ogromną możliwość współdzielenia różnego rodzaju treści związanych z ateizmem, ale także jest to najprostszy i myślę, że w miarę skuteczny sposób jego promowania w internecie. Chciałbym wykorzystać tą opcję aby zbudować społeczność osób których zaangażowanie pomoże wielu ludziom z ujawnieniem się i by pokazać innym że niewiara nie ma nic wspólnego ze "złem", które częstokroć przypisywane jest ateizmowi.

Chciałbym ponadto podkreślić, że powyższe zaproszenie nie jest promocją żadnej komercyjnej działalności i chciałbym by w tej formie pozostała.

Pozdrawiam forumowiczów.
Sebastian.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Ponieważ w serwisie tym brakowało mi strony poparcia dla ludzi niewierzących

Coś słabo szukałeś, bo jest tam już multum takich stron
K100 (51 punktów)
>>Ponieważ w serwisie tym brakowało mi strony poparcia dla ludzi niewierzących
>Coś słabo szukałeś, bo jest tam już multum takich stron

Oczywiście, zgodzę się aczkolwiek miałem na myśli lokalizację w języku polskim a z tym jest już nieco gorzej.
05-09-2010 17:54 
 Ocena 1 na 1
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Jest sporo także w języku polskim, np.

AteizmPL
www.facebook.com/group.php?gid=106931757408

Racjonalista.pl:
www.facebook.com/RacjonalistaPL

i wiele wiele innych z dłuższą lub krótszą historią.
Terebint (Marcin) (795 punktów)
Dobra inicjatywa, dlatego dołączyłem.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365