Osoby będące ateistami, antyteistami, agnostykami i ogólnie racjonalistami, które jednocześnie są użytkownikami serwisu społecznościowego Facebook zapraszam pod poniższy adres: www.facebo(*)m-OUT-Campaign/147006241994745Ponieważ w serwisie tym brakowało mi strony poparcia dla ludzi niewierzących, postanowiłem sam podjąć ku temu kroki. Inspiracją do tego była OUT Campaign Richarda Dawkinsa, która w swoim założeniu promować ma ateizm jako pozytywną rację i jednocześnie pomaga ujawnienć się ze swoimi poglądami. Popularność i budowa serwisu Facebook daje ogromną możliwość współdzielenia różnego rodzaju treści związanych z ateizmem, ale także jest to najprostszy i myślę, że w miarę skuteczny sposób jego promowania w internecie. Chciałbym wykorzystać tą opcję aby zbudować społeczność osób których zaangażowanie pomoże wielu ludziom z ujawnieniem się i by pokazać innym że niewiara nie ma nic wspólnego ze "złem", które częstokroć przypisywane jest ateizmowi. Chciałbym ponadto podkreślić, że powyższe zaproszenie nie jest promocją żadnej komercyjnej działalności i chciałbym by w tej formie pozostała. Pozdrawiam forumowiczów. Sebastian. |