Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie wierzcie....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
15-10-2021 08:10Arminius (25555 punktów)Nie wierzcie....
Ocena -1 na 1
W Francji niejaki Eric Zemmour dosiadł prawicowo - konserwatywnego konika i rozpoczął galopadę. Pełno go w mediach, głosi hasła zbliżone programowo do konceptów Frontu Narodowego. Zaczyna się o nim mówić jako o poważnym kandydacie w następnych wyborach prezydenckich. Wszystko OK - jest tylko jeden problem, Zemmour jest praktykującym, konserwatywnym Żydem. Pytanie bazujące na zasadzie brzytwy Ockhama brzmi, po co francuskim prawicowcom taki judejski szermierz, skoro mają na podorędziu zdecydowanie wybitniejszą postać, "współczesną Joannę D'arc" czyli "Lepenową"??? Sprawa śmierdzi na milę, tym bardziej, że Zemmour w mediach swobodnie może głosić hasła, za które "Lepenowa" była ostro krytykowana i potępiania? "Nie wierzcie...Żydom nawet gdy przynoszą dary". Jest bowiem wielce prawdopodobne iż kampania Zemmoura to nic innego jak próba przechwycenia francuskiej prawicowej opinii publicznej przez lobby żydowsko - syjonistyczne, a on sam jest marionetką dobrze wykonującą swoje zadanie. Dla Francji zdecydowanie bezpieczniejszym, prawicowym kandydatem na prezydenta jest Marine Le Pen.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365