 |
Grabienie Polski przez czarnych sodomitów trwa... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-05-2010 14:00 | darlove (2804 punktów) | Grabienie Polski przez czarnych sodomitów trwa...
19 na 19 | Od ponad 20 lat działalności Komisja Majątkowa [...] pod płaszczykiem zwrotu zagrabionego przez komunistów mienia dzieli i rządzi, przyznając Kościołowi oraz kościelnym osobom prawnym intratne grunty i nieruchomości. Efekty swojej pracy członkowie KM trzymali w głębokiej tajemnicy. Nikomu dotąd nie udało się ustalić, jaki majątek zagrabił Kościół państwu. Sławomir Kopyciński, świętokrzyski poseł SLD, złamał tabu i napisał do KM tak: W związku z faktem, że KM ma wkrótce zakończyć swoją działalność, która i tak trwała wiele lat więcej, niż początkowo zakładano, opinia publiczna winna poznać ostateczne efekty i podsumowanie jej działalności. Tym bardziej że nie uniknięto przy przeprowadzaniu postępowania regulacyjnego podejmowania decyzji kontrowersyjnych, których zgodność z prawem i interesem społecznym bywa słusznie kwestionowana. Poseł nękał Komisję tak długo, aż wkońcu dostał odpowiedź sygnowaną przez jej współprzewodniczącego Józefa Różańskiego. Oto do czego przyznała KM: >>W toku postępowań regulacyjnych kościelne osoby prawne otrzymały ok. 60 tysięcy hektarów gruntów.<< To oznacza, że Kościół łyknął tereny odpowiadające powierzchni, jaką łącznie zajmują na przykład Warszawa i Kielce. Jaka jest ich wartość? Do tego się Komisja nie przyznała. Przyjmując zatem (bardzo skromnie, biorąc pod uwagę, że kościelni wybierali najdroższe, najlepiej położone grunty) średnią rynkową cenę 100 zł za metr kwadratowy, otrzymamy kwotę 60 miliardów złotych. Do tego należy dorzucić: 107,5 milionów złotych, które państwo wypłaciło tytułem rekompensat i odszkodowań w wyniku stwierdzenia niemożności dokonania regulacji poprzez przyznanie nieruchomości, oraz 490 nieruchomości zabudowanych. W tym m.in.: 9 przedszkoli, 8 szkół podstawowych, 18 szkół ponadpodstawowych, 8 domów dziecka, 10 domów pomocy społecznej, 19 szpitali, 15 zakładów opieki zdrowotnej, 3 muzea, 2 teatry, 2 biblioteki, po jednym budynku: Izby Skarbowej, prokuratury, operetki, sądu rejonowego, dworca PKS, browaru oraz 45 obiektów związanych z wykonywaniem kultu religijnego: kościołów, plebanii, kaplic (pełna lista oraz szacunkowa wartość tych obiektów w najbliższych numerach FiM). Na oczach wiernych dokonuje się czwarty rozbiór Polski, a mimo to żadna instytucja nie czuje się powołana do pilnowania interesów państwa. Poza jawną grabieżą, Kościół dokonuje też ordynarnych przekrętów. Dowód? Kilka zaledwie wybranych publikacji FiM: elżbietanki z Poznania w ramach rekompensaty za grunty utracone w Wielkopolsce dostały 47 ha ziemi w warszawskiej Białołęce. Dokładnie tych, na których władze dzielnicy planowały wybudować przychodnie, szkoły, przedszkola i boiska. Według rzeczoznawców Kościoła, tereny były warte 30 mln zł (i właśnie do tej wyceny przychyliła się Komisja); według władz dzielnicy Białołęka: co najmniej 240 mln zł. Elżbietanki, 2 miesiące po odzyskaniu niby-utraconego mienia, opchnęły całość Stanisławowi M., milionerowi z Pomorza; Kraków: tutaj już niewiele pozostało niekościelnej ziemi, m.in. po tym jak ostatnio (wcześniej było dużo więcej takich przypadków) KM podarowała cystersom ponad 3 ha działek (nigdy nie należały do zakonu) o wartości rynkowej 24 mln zł. Kolejne 12 hektarów gruntów w Bronowicach Małych Komisja ofiarowała bazylice Mariackiej, nie zważając na to, że przekazuje ziemię wraz zbudynkami, w których mieszkają ludzie. Bazylika grunty wraz zludźmi sprzedała; Zabrze: w rękach Kościoła znajduje się niemal jedna dziesiąta część miasta. Archidiecezja Katowicka w wyniku decyzji KM dostała tu ponad 900 ha atrakcyjnych gruntów. Najbardziej strategiczne dla rozwoju miasta tereny biskup zgodził się miastu odsprzedać. Za ponad 40 mln zł (ponad 10 proc. rocznego budżetu Zabrza); Piaseczno: ojcowie bonifratrzy z siostrami dominikankami dostali parcelę (10,2 ha) po byłej zajezdni trolejbusowej i autobusowej. Wartość według KM: nie więcej niż 40 milionów złotych...
To jest urywek artykułu z FiM, nr 21 (533) 21 – 27 V 2010 r.
Czy jacyś katole mogą mi odpowiedzieć na pytanie, PO CO CZARNYM sługom żydowskiego bożka tyle ziemskiego bogactwa? Dzięki z góry. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
7 na 7 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | . Przecież wszystkie dobra jakie posiadają wynikają z umiejętnego strzyżenia owieczek. Klechy rąbią do gołej skóry, a owieczki w wiekuistym orgazmie jeszcze lepiej dają. .
|
|
 | 1 na 1 | achura (304 punktów) | >Przecież wszystkie dobra jakie posiadają wynikają z umiejętnego strzyżenia owieczek. Klechy rąbią do gołej skóry, a owieczki w wiekuistym orgazmie jeszcze lepiej dają.
Dobra ziemskie zawdzięczają tym na górze. My na to wpływu nie mamy. Na takie strzyżenie (czyt.złodziejstwo) w Polsce jest przyzwolenie polityczne.
|
|
|  | 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | >>Przecież wszystkie dobra jakie posiadają wynikają z umiejętnego strzyżenia owieczek. Klechy rąbią do gołej skóry, a owieczki w wiekuistym orgazmie jeszcze lepiej dają. >Dobra ziemskie zawdzięczają tym na górze. A my, chwaląc Boga, ciężko na to orzemy i tylko Pan Bóg to wie, jak ciężko orali nasi przodkowie.
>My na to wpływu nie mamy. Czemuś głupi bom biedny, a czemuś biedny bom głupi. Ponad 50% rodaków wierzy bezwzględnie Kościołowi oraz 40% względnie (to tak bez sprawdzania w statystykach).
>Na takie strzyżenie (czyt. złodziejstwo) w Polsce jest przyzwolenie polityczne. A mówią, że nareszcie żaden okupant Polską nie rządzi, że mamy władzę suwerennie przez naród wybraną? To chyba naszemu narodowi to rąbanie się podoba!?
@@@ .
|
|
6 na 6 | Appenzeller (3118 punktów) | Co tu dodawać. Prawnik musiałby się wypowiedzieć, ile i jakiej odpowiedzialności mieliby na karku wspólnicy tego procederu w razie ustalenia bezprawności decyzji "Czerezwyczajnej" komisji. Obstawiam, że mało. No chyba, że idąc za dobrym wzorem obecnego prawodawstwa uzna się nieprzedawnienie zbrodni klerykalnych. Można natomiast zacytować klasykę:
...nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my!
|
|
 | 6 na 6 | lotrek (14275 punktów) |
> Można natomiast zacytować klasykę:> ...nadejdzie jednak dzień zapłaty,> sędziami wówczas będziem my! Nie wstydź się...Czerwony sztandar Krew naszą długo leją kąty, Wciąż płyną ludu gorzkie łzy. Nadejdzie jednak dzień zapłaty, Sędziami wówczas będziem my! Dalej więc, dalej więc, wznieśmy śpiew, Nasz sztandar płynie ponad trony. Niesie on zemsty grom, ludu gniew Przyszłości rzucając siew, A kolor jego jest czerwony, Bo na nim robotnicza krew. Choć stare łotry, nocy dzieci, Nawiązać chcą starganą nić, Co złe, to w gruzy się rozleci, Co dobre, wiecznie będzie żyć. Dalej więc ... Porządek stary już się wali, Żywotem dla nas jego zgon. Będziemy wspólnie pracowali l wspólny będzie pracy plon. Dalej więc ... Hej, razem, bracia, do szeregu Z jednaką myślą, z dłonią w dłoń! Któż zdoła wstrzymać strumień w biegu, Czyż jest na świecie taka broń? l Dalej więc ... Precz z tyranami, precz z zdziercami, Niech zginie stary, podły świat! My nowe życie stworzym sami l nowy zaprowadzim ład. ...nie się młodzież uczy 
"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
|
|
|  | 3 na 3 | Zella (1321 punktów) | >Można natomiast zacytować klasykę: >...nadejdzie jednak dzień zapłaty, >sędziami wówczas będziem my! > Nie wstydź się...Czerwony sztandar >Krew naszą długo leją kąty, >........................ >My nowe życie stworzym sami >l nowy zaprowadzim ład. >........................... > ...nie się młodzież uczy
Pochwalam Ciebie i twoich poprzedników,a zwłaszcza autora wątku, za podjęcie takiej tematyki i wypowiedzi! Macie wszyscy plusy! Gdyby można było Lotrku, dałabym Ci co najmniej jeszcze plusy za wszystkie zwrotki, które chciało Ci się tu wpisać. A czy się młodzież uczy, to znak zapytania! Ilu młodych ludzi podejmuje działania wstępując do któryś organizacji, do "Racjonalistów",czy pisze w Forum?! "Nie jesteś sam"- czytam tu i ówdzie.Pokażmy im ,że nie są sami! Ci dla których ta pieśń została napisana wstąpili do organizacji, takiej czy innej, ale z programem o którym mówią zwrotki "Czerwonego sztandaru". Może "czerwony" już nie jest wziętym kolorem, ale nie straciły sensu słowa pieśni!My dorośli,w tym wieloletni członkowie "Racjonalistów" powinniśmy nie tylko podsuwać pod nos do czytania mądre rady ! Powinniśmy w wielu miejscach i na wiele sposobów działać na rzecz pójścia z nami! Co najchętniej czytają w Internecie? Może(jak czasopisma)- wprowadzić pod nazwą np. "Forum Młodych Racjonalistów" ,części z naszego Forum , wybrane np. przez np.Kolegium Moderatorów, czy zupełnie inne gremium. Może przeczyta moją wypowiedź M.Agnosiewicz i jego współpracownicy ? Swoje zadanie wypełniłeś, my czytamy nawzajem, co tu piszemy!Działamy. A młodzież?! W tym sęk!
|
|
| |  | 1 na 1 |
| |  | 3 na 3 | immune.ltd (1783 punktów) | a ja Tobie Zella i pozostałym również plusiki stawiam. Na innym wątku zwróciłem swojego czasu Państwa uwagę jeszcze na inny fakt. Wyobraźcie sobie, że ta komisja rozporządza tylko częścią ziem i majątku. Bracia Alberci dzierżawią ziemię bez opłat od gmin i potem ją poddzierżawiają i to wszystko w świetle prawa
|
|
|  | 1 na 1 | Appenzeller (3118 punktów) | > >Można natomiast zacytować klasykę:> >...nadejdzie jednak dzień zapłaty,> >sędziami wówczas będziem my!> Nie wstydź się...Czerwony sztandarNie wstydzę, ale kazali ograniczać cytowanie
|
|
| |  | | lotrek (14275 punktów) |
> Nie wstydzę, ale kazali ograniczać cytowanie  Spoko...kazali tylko ograniczyć cytowanie wypowiedzi poprzedników
"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
|
|
| |  | 3 na 3 | lotrek (14275 punktów) | > Skopiowałeś czy z pamięci? Hi, hi...już pamięć nie ta  .
"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
|
|
7 na 7 | finder (42 punktów) | Oficjalna powierzchnia Watykanu to: 0,44 km² - czyli 44 ha.  Państwo Watykan posiada więc w naszej pięknej Polsce, kolonię o powierzchni 1364 większą od swojego kraju.
|
|
6 na 6 |
7 na 7 | Pabloss (4221 punktów) | To prawda, że "czarna stonka" zżera nasz kraj, ale to społeczeństwo gwarantuje jej nietykalność. Dopóki ludzie boją się sutanny i krzyża dopóty kler będzie nadal bezczelnie zabierał co nie jego. Rzekłbym raczej "obudź się głupi narodzie" zanim pochłonie nas Watykan.
|
|
8 na 8 | szperacz (2861 punktów) | >To jest urywek artykułu z FiM, nr 21 (533) 21 - 27 V 2010 r.
Czytając ten artykuł w FiM mózg wywracał mi się na lewą stronę a fałdy prostowały. Zdążyłem jeszcze zadać sobie pytanie: jak to możliwe? Gdy doszedłem do siebie, nic już nie jest takie jak przedtem. Gdzie ten naród, który od wieków tak zaciekle walczy o wolność? Gdzie są przywódcy, myślący o wszystkich obywatelach? Gdzie lewica, która nie powinna pozwolić na jawny rozbiór kraju? Gdzie są ludzie logicznie myślący? Gdzie jest prawo? Gdzie zasady? Gdzie...? Gdzie...?
Ku..a! Nie pójdę na wybory!
|
|
 | | immune.ltd (1783 punktów) | Szperacz nie przejmuj się nawet tutaj na tym portalu spotkasz się z rozczarowaniem tak jak ja. Nie mówię akurat o tych którzy się do tej pory wypowiedzieli
|
|
 | | Vytautas (4394 punktów) | >Gdzie ten naród, który od wieków tak zaciekle walczy o wolność? >Gdzie są przywódcy, myślący o wszystkich obywatelach? >Gdzie lewica, która nie powinna pozwolić na jawny rozbiór kraju? >Gdzie są ludzie logicznie myślący? >Gdzie jest prawo? >Gdzie zasady? >Gdzie...? >Gdzie...? >Ku..a! Nie pójdę na wybory!
A jak, masz rację, pozwól im dalej robić, co chcą. Niech sobie sami wybierają marionetki, a ty się nie wtrącaj. Co ty masz w głowie, 'logicznie' myślący?
|
|
| oportunista (1711 punktów) | Mało tego, mamy do oddania całe mnóstwo majątku zagrabionego Żydom, byłym właścicielom gruntów i nieruchomości. Puki się jako państwo z wszystkimi nie rozliczymy, póty moja i twoja własność prywatna nie będzie wartością nadrzędną. Zawsze się znajdzie ktoś łasy na nieswoje dobra, a ludzie przedsiębiorczy i zdolni nie będą mieli motywacji do działania. Przekręty jakich dokonano podczas zwrotu zagrabionych majątków są sprawą dla prokuratorów, naszym zadaniem jest dopilnowanie tego, między innymi przy okazji wyborów. Stawianie pytania po co czarnym tyle kasy traktuje jako zachętę do dalszej tolerancji złodziejstwa w imię celów "wyższych"
|
|
 | | Grzegorz (5685 punktów) | > Mało tego, mamy do oddania całe mnóstwo majątku zagrabionego Żydom, byłym właścicielom gruntów i nieruchomości.A jak dobrze pójdzie, to majątek mógł np. przejść od Żyda poprzez prywatnego właściciela do KRK. Może zabraknąć majątku do oddawania, no chyba że od razu ogłosić upadłość, bo tylko zero pomnożone przez trzy (cztery, pięć, sześć) nadal zostaje zerem
|
|
3 na 3 | achura (304 punktów) | Nietykalna Komisja wypracowała sobie prosty mechanizm działania : KK wskazuje nieruchomość, na którą ma apetyt, przedstawia własną wycenę, wielokrotnie niższą od rzeczywistej wartości, prowadzi postępowanie regulacyjne w tajemnicy przed dotychczasowym właścicielem, nie dając mu szansy aby zaprotestował. Zapada decyzja - podmiot kościelny dostaje to czego chciał. Wyrwanych tym sposobem nieruchomości nie przeznacza na ogół na domy starców czy sierocińce tylko od razu sprzedaje z olbrzymim zyskiem. Komisja nie ujawnia żadnego rejestru przekazanych nieruchomości, ich wartości, powierzchni gruntów. KK już dawno odzyskał z naddatkiem to co kiedyś stracił. Już w roku 2002 miał ponad 160 tys. ha gruntów - więcej niż przed wojną! Złodzieje nigdy nie nasycą się określoną wielkością skradzionych rzeczy. Dopóki mogą, dopóty kradną.
|
|
7 na 7 | Medieval (3004 punktów) |
Santo sodomito!
|
|
 | | immune.ltd (1783 punktów) | do: Medieval Skąd Ty te zdjęcia bierzesz  ? Na tym zdjęciu widzę karykaturę wszystkiego tego czemu się przeciwstawiam. I mam nadzieję, że ten całujący rękę był nietrzeźwy po prostu, a sam kardynał został do tego zmuszony  , bo trudno by mi było uwierzyć, że tak miłujący ludzi człowiek doprowadzał by do upodlenia wiernych.
|
|
|  | 3 na 3 | Medieval (3004 punktów) | > do: Medieval> Skąd Ty te zdjęcia bierzesz ? Na tym zdjęciu widzę karykaturę wszystkiego tego czemu się przeciwstawiam. I mam nadzieję, że ten całujący rękę był nietrzeźwy po prostu, a sam kardynał został do tego zmuszony , bo trudno by mi było uwierzyć, że tak miłujący ludzi człowiek doprowadzał by do upodlenia wiernych.> Zaczerpnąłem z jakiegoś forum. To zdjęcie jest bardzo symboliczne. Mówi o kondycji narodu wybranego. Podoba mi się na nim postać Dziwisza. Tak podciągnął sukienusię i patrzy z lekkim obrzydzeniem na tą umęczoną trzódkę. Ile to od tych bidoków możemy jeszcze oczekiwać poświęceń ?
|
|
| |  | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | To zdjęcie jest bardzo symboliczne. Mówi o kondycji narodu wybranego. Podoba mi się na nim postać Dziwisza. Tak podciągnął sukienusię i patrzy z lekkim obrzydzeniem na tą umęczoną trzódkę. Ile to od tych bidoków możemy jeszcze oczekiwać poświęceń ? Tak tak jaki niesmak na jego świetlanej buzi  tak tak to dopiero zakłopotanie, ale dzielnie znosi to i niesie sztandar świetlanej prawdy ku naszemu wspólnemu zbawieniu. Ciekawe tylko co u wrót na to wszystko powie mu poczciwy stary Piotr ... chyba już syczy i jęczy ( bo chyba nie przeklina, w to to nawet ja już nie uwierzę
|
|
|  | 1 na 1 | Vytautas (4394 punktów) |
> I mam nadzieję, że ten całujący rękę był nietrzeźwy po prostu, a sam kardynał został do tego zmuszony , bo trudno by mi było uwierzyć, że tak miłujący ludzi człowiek doprowadzał by do upodlenia wiernych.> O, człeku małej wiary...
|
|
| |  | | immune.ltd (1783 punktów) | O, człeku małej wiary... i wiesz co ? Zupełnie mi to nie przeszkadza  >
|
|
4 na 4 | Medieval (3004 punktów) |
Artykuł z dzisiejszej Łajborczej. wyborcza.pl/1,75478,7984542,Kosciol_na_ziemi.htmlW normalnym kraju byłby Trybunał Stanu dla polityków i sejmowa komisja śledcza przesłuchująca biskupów. 24 mld ukradzione ! i to z całą pewnością szacunek zaniżony. Ten ich deklarowany wielki patriotyzm, polityków spod kruchty. Jak będziecie gdzieś na spotkaniach wyborczych zadawajcie im o to pytania. Wszystkim! I Pawlaczkowi cwaniakowi też, który w różnych konfiguracjach i koalicjach rządził w Polsce 10 lat. Wszyscy milczeli.
|
|
 | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | |
|
 | 1 na 1 | achura (304 punktów) |
>W normalnym kraju byłby Trybunał Stanu dla polityków i sejmowa komisja śledcza przesłuchująca biskupów. 24 mld ukradzione ! i to z całą pewnością szacunek zaniżony. >Ten ich deklarowany wielki patriotyzm, polityków spod kruchty.
W normalnym kraju tak, ale nam do normalności bardzo daleko. W naszym kraju na takie złodziejstwo jest przyzwolenie polityczne. Zgodnie z prawem komisje powinni tworzyć przedstawiciele strony rządowej i kościelnej po połowie. W rzeczywistości jest jednak inaczej. W skład komisji wchodzą przedstawiciele Kościoła i... przedstawiciele Kościoła. To nie pomyłka. Są oni tak wymieszani , że właściwie zlewają się w jedno ciało. Stronę rządową reprezentuje 12 osób w tym dwaj księża .Stronę kościelną tylko 6 osób , co nie świadczy to o jej słabszej pozycji , są to bowiem te same osoby , które zatrudnia strona rządowa ! Sześć osób występuje w dwóch wcieleniach. Wszystko legalnie. I kto ma się za to wziąć? Kto się odważy sprzeciwić KK? Władza się liczy nic poza tym.
|
|
|  | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | do: Achura właściwie nie mamy rąk związanych, to forum jest miejscem gdzie można to napiętnować i swobodnie wymieniać poglądy, oczywiście kulturalnie. Na wojnie zawsze są przegrani i po to mamy rozum, aby nim się umiejętnie posługiwać. Czasem obnażając publicznie takie sprawy więcej zyskamy niż w bezpośrednim starciu. Prawo na tą chwilę stanowi tak, a nie inaczej więc starajmy się wpływać na zmianę prawa
|
|
| |  | 3 na 3 | achura (304 punktów) | >właściwie nie mamy rąk związanych, to forum jest miejscem gdzie można to napiętnować i swobodnie wymieniać poglądy... Prawo na tą chwilę stanowi tak, a nie inaczej więc starajmy się wpływać na zmianę prawa
Na forum możemy sobie popisać, podyskutować, okazać swoje oburzenie i nic więcej. Nie mamy wpływu na zmianę prawa. W ciągu paru lat NIE Urbana poświęciło Komisji Majątkowej kilkadziesiąt artykułów. Opisywali absurdy działania komisji, łamanie przez nią prawa i nic to nie dało. W 2002 roku roku rozpoznając skargę ZNP, Trybunał w Strasburgu uznał, że Komisja Majątkowa w Polsce łamie Europejską Konwencję Praw Człowieka ponieważ odbiera dotychczasowym właścicielom ich własność w trybie arbitralnych decyzji, od których nie ma odwołania. Władze RP zostały zobowiązane do zmiany normujących to przepisów. Jak wiemy od tego czasu nic nie zmieniono. Komisja Majątkowa była nietykalna. Napisałam "była" bo mam nadzieję, że w końcu to się zmieni.
|
|
| | |  | | immune.ltd (1783 punktów) | do: achura skoro rządy RP nie respektują wyroków STRASBURGA to ręce opadają. Członkostwo w Unii jest mocno dyskusyjne.
|
|
2 na 2 | Madman (7811 punktów) | Elżbietanki oszukane, miliony za ziemię wyparowałyCytat:Eksperci wynajęci przez elżbietanki wycenili teren na ponad 30 mln zł. Władze Białołęki alarmowały, że wartość sięga 240 mln zł.
Zakonnice szybko sprzedały ziemię. Jak pisaliśmy, za ponad 30 mln zł kupił ją Stanisław M., biznesmen z Pomorza. Zgodnie z umową zakonnice na początek dostały 5,5 mln zł. Pozostałą sumę (ponad 25 mln zł) miały otrzymać do listopada 2008 r.
W tym czasie biznesmena sąd wpisał do księgi wieczystej. Czas mijał, a pieniądze nie wpływały na konto sióstr.
Siostry na początku 2009 r. poszły do komornika i dług wpisano do księgi wieczystej nieruchomości. To jednak nie przeszkodziło biznesmenowi w pozbyciu się gruntu. W październiku 2009 r. sprzedał teren synom - Radosławowi i Przemysławowi. Cena wynosiła już 80 mln zł. Trafił oszust na oszusta. Ziemia zapewne jeszcze kilka razy zmieni właściciela, odpowiedzialność się rozmyje, a elżbietanki będą odgrywać rolę poszkodowanych.
|
|
 | 5 na 5 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Większą część pieniędzy wzięły pewnie poza aktem notarialnym a to co w akcie to była resztówka. Bo jakoś nie jestem w stanie uwierzyć , że sprzedały grunt wart dużo więcej za sumę ze sfałszowanego operatu. Chodziło o to żeby uniemożliwić sądowi podważenie decyzji Komisji Majątkowej.Dobrze wiedziały że to ordynarne złodziejstwo. A, że inny złodziej je okradł to już inna bajka. Pewnie i tak na sumę dużo mniejszą niż one okradły państwo.
|
|
|  | 2 na 2 | immune.ltd (1783 punktów) | > Większą część pieniędzy wzięły pewnie poza aktem notarialnym
To teraz Alicjo wyobraź sobie, że ja Ci sprzedałem najnowszy model mercedesa klasy S za 10 tys zł. I wyobraź sobie co by z nami zrobili urzędnicy ?
|
|
| |  | 2 na 2 | achura (304 punktów) |
>To teraz Alicjo wyobraź sobie, że ja Ci sprzedałem najnowszy model mercedesa klasy S za 10 tys zł. I wyobraź sobie co by z nami zrobili urzędnicy ?
Urzędnik US otworzyłby swoją "książeczkę" i nie zwracając uwagi na Twoją kwotę naliczyłby odpowiednio piękny podatek. Ale to nie dotyczy KK tylko zwykłych ludzi...i tym się różnimy.
|
|
| | |  | 2 na 2 | immune.ltd (1783 punktów) | Urzędnik US otworzyłby swoją "książeczkę" i nie zwracając uwagi na Twoją kwotę naliczyłby odpowiednio piękny podatek. >Ale to nie dotyczy KK tylko zwykłych ludzi...i tym się różnimy.
dokładnie tak się dzieje i oprócz tego miałabyś mnóstwo nie przyjemności. Istnieje jeszcze instytucja czynnego żalu to jest dopiero komedia hahah. Na świecie tego typu przestępstwa ( o ile zaistniało, powinna to sprawdzić np: Prokuratura lub NIK ) są jednymi z najbardziej ściganych i egzekwowanych, ale nie u nas, bo przecież nikt by nie uwierzył w omylność lub celowość działań najświętszej instytucji KK
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|