Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jasna Góra donosi!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
04-06-2010 22:42Medieval (3004 punktów)Jasna Góra donosi!
Ocena 17 na 17

Hej! hej! Mars napada, wokół biegnie ludzi gromada, hej! hej! Mars atakuje, on litości nie czuje!

www.jasnagora.com/

Artykuł "Igranie z chmurami na polskim niebie?"

o. Stanisław Tomoń alarmuje:

"Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych - pokrywających się ze sobą informacji - wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie. Według naocznych świadków samoloty te widoczne były w tych rejonach polskiej przestrzeni powietrznej, w których - wkrótce po ich przelocie - powstawały niespodziewanie potężne chmury deszczowe i niebawem występowały nadzwyczaj obfite opady."

I dalej prawi:

"We wszystkich przypadkach obecność takich samolotów została odnotowana przez naocznych świadków jako szybko przemieszczających się, na dużych wysokościach, i w kolejnych sektorach powietrznych. Samoloty te zostały zauważone wielokrotnie, o różnych porach dnia, i przez wiele osób."

I dalej jazz baba ryba!

"Jeśli taki miałby faktycznie być stan rzeczy, to powstają wówczas podstawowe pytania: czyje to są samoloty i do kogo one należą? Kto za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność? I jak to w ogóle możliwe, by ktoś latał w polskiej przestrzeni powietrznej i rozpowszechniał jakiekolwiek środki bez powszechnego i publicznego informowania o tym wszystkich mieszkańców na danym obszarze?"

O co k.r.a chodzi ? Może oto, że teraz to już gore i naprawdę trzeba głosować na kandydata - prawdziwego patriotę. Bo jeśli nie Mars to Ruscy, a kto ostatnio się zwąchał z nimi, pytam ?

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kogut59 (3090 punktów)
>Artykuł "Igranie z chmurami na polskim niebie?"
>o. Stanisław Tomoń alarmuje:
>"Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi
>deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych - pokrywających
>się ze sobą informacji - wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów
>pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie.
Samoloty prosimy wysłać do południowo-wschodnich Chin tam bowiem jest susza ewent. do pewnych regionów Afryki gdzie zawsze potrzeba wody.
05-06-2010 19:56 
 Ocena 1 na 1
szperacz (2861 punktów)
>Samoloty prosimy wysłać do południowo-wschodnich Chin tam bowiem jest susza ewent. do pewnych regionów Afryki gdzie zawsze potrzeba wody.

Przy takich temperaturach jak dzisiejsze, poproszę o jeden samolot nad mój ogródek działkowy.
coreless (16088 punktów)

Podejrzewam łagodne zaburzenia urojeniowe w typie prześladowczym.
pl.wikipedia.org/wiki/Urojenia

Dla kontrastu ciężkie zaburzenia urojeniowe w typie prześladowczym:
www.pomors(*)0100528/INNEMIASTA04/497108644

Ponieważ nie ma najpierwszego początku i ostatecznego końca.
04-06-2010 23:16 
 Ocena 2 na 2
Medieval (3004 punktów)
>Podejrzewam łagodne zaburzenia urojeniowe w typie prześladowczym.

Stawiam na Maryje z napędem atomowym. A smugi to szramy a szramy to... Wiesz kto po tym stąpał ?
coreless (16088 punktów)

A ja podejrzewam, że zdanie z definicji Wikipedii: "treść urojeń często nie odpowiada poziomowi wiedzy chorego" znakomicie pasuje jako komentarz do tej sytuacji.


Ponieważ nie ma najpierwszego początku i ostatecznego końca.
04-06-2010 23:28 
 Ocena 5 na 5
Medieval (3004 punktów)
>A ja podejrzewam, że zdanie z definicji Wikipedii: "treść urojeń często nie odpowiada poziomowi wiedzy chorego" znakomicie pasuje jako komentarz do tej sytuacji.

Masz rację. Nie ma wiedzy a drąży, a to takie proste.


Degre (752 punktów)
Czy takie "wytworzenie" chmur jest w ogóle możliwe?
Ile by to kosztowało(o ile się da)
Jest późno i mi się już mózg lasuje

A tak na "poważnie"?
To zapewne i Ruscy i Marsjanie na zleceniu supertajnej misji od masonów współpracujących z Żydami
Myślą,że nie wiemy pfff
rysiek (4593 punktów)
Nic nowego. To tzw. chemtrails, jeden z idiotyzmów pleniących się w Internecie. Pisał o tym np. w swoim blogu Bart:
blogdebart(*)ajaca-z-niebios/#comment-50730
I znacznie szerzej Piotr Djaków tu: www.gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=130
Reakcja "Jasnej" Góry trochę spóźniona.
Autografka (10638 punktów)
05-06-2010 01:05
 Ocena 11 na 11
spray (5875 punktów)
Spox.
Samoloty wytwarzają smugi kondensacyjne, a ostatnio maja pole do popisu, bo niebo nad Europą jest wyjątkowo zapylone po islandzkiej erupcji wulkanicznej, więc nawet szczególnie starać się nie muszą.
Gdyż albowiem ponieważ drobiny pyłu wulkanicznego stanowią dodatkowe jądra kondensacji dla pary wodnej.
Z tego też powodu opady deszczu są intensywniejsze od przeciętnych o tej porze roku, nieuwzględniających erupcji na Islandii.
Fascynatom należy wskazać kierunek na inne bóstwo.
W mitologii greckiej Hefajstos, w rzymskiej Vulcanus.

Ale... jak znam życie, to i tak do Najświętszej Panienki będzie sie modlił Sejm RP.
Albo do Chrystusa Pana.
A co oni mogą ?
Widać.
Adamiak (36436 punktów)
>... kto ostatnio się zwąchał z nimi, pytam ?

   Ty się lepiej spytaj, kto się czego nawąchał.

   Albo odrzutowego pieczywa ze Streptococcus vaticanus vulgaris obżarł.
diogenes (42753 punktów)
>Według tych - pokrywających się ze sobą informacji - wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie.

Czego to już ludziska na niebie nie widziały:

Cytat:
W r.1113 widziano pod Weroną w biały dzień całą armię duchów w powietrzu...
Dnia 14 marca 1191 widziano pod Nogent le Retrou bitwę w powietrzu, słyszano głos trąb, rżenie koni i szczęk broni. Na pamiątkę tego niezwykłego zjawiska mieszkańcy ufundowali pomnik.
W r. 1686 widziano pod Crossfeld w Anglii przez kilka dni manewrujące w powietrzu wojska duchów.
Wielkie masy manewrujących jeźdźców unosiły się w powietrzu 20 września 1835 r. w okolicach Brystolu...
W Niemczech 1520 r. widziano w powietrzu jazdę i uzbrojonych chłopów...
W r. 1636 widziano na Pomorzu ognistego człowieka i czerwonego lwa na niebie...

M.Perty, Dowody istnienia świata duchowego, do którego wstępujemy po śmierci, s. 21-23, Kraków 1909, Wydawnictwo Więcej światła

Jak widać, niebo się nie starzeje:






Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Medieval (3004 punktów)
>Jak widać, niebo się nie starzeje:
A jednak:
Od czasu gdy pojawił się balon niebo przestało być tak daleko.
Od czasu gdy pojawił się samolot niebo stało się trasą do pokonania.
Od czasu gdy pojawił się kosmos dostało pupy.
Od czasu gdy mówią o nim pogodynki z tivi kojarzy się z pogodą, chmurką, codziennością i ogródkiem.
05-06-2010 17:56 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Od czasu gdy pojawił się balon niebo przestało być tak daleko.

Dla robionych w balona niebo zawsze było i jest pod ręką.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
05-06-2010 16:10 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Jak widać, niebo się nie starzeje...

   Ale są coraz nowocześniejsze narzędzia jego poznawania.
   Teraz dostępne dla każdego:

05-06-2010 17:51 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>są coraz nowocześniejsze narzędzia jego poznawania...

Starym tez nic nie brakuje:




Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365