 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-06-2010 22:57 | Medieval (3004 punktów) | Lednica show
4 na 6 |
W Lednicy ładnie się dzieci bawią. www.tvn24.(*)jemnice-kobiety,wiadomosc.html- Symboliczny skok 96 spadachroniarzy, Ojej, ze spadachronem ? ale tam zło! - Nadanie ziemi lednickiej polskiej młodzieży katolickiej Dają nie swoje małej grupie ekstremistów. - Błogosławieństwo kobiecych rąk. Kobiety wzniosą ręce w górę, a mężczyźni przyklękną. Symulowana orgietka. - Słoik miodu dla każdego, jako symbol słodyczy którą ma w sobie każda kobieta Nawet Senyszyn ? - Nowy tulipan JPII Ten marny kwiatek ? W dupę se wsadźcie! To takie głupie że aż boli | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | spray (5875 punktów) | > W Lednicy ładnie się dzieci bawią.> www.tvn24.(*)jemnice-kobiety,wiadomosc.htmlWinnie-the-Pooh w wersji dla ubogich duchem. W rolach głównych: Puchatek - JPII miód - kobieta garnek na miód - spadochroniarze tajemnica - Smoleńsk. Kurtyna!
|
|
3 na 3 | stanik121 (102 punktów) | > W Lednicy ładnie się dzieci bawią.> www.tvn24.(*)jemnice-kobiety,wiadomosc.html> - Symboliczny skok 96 spa> To takie głupie że aż boli> Jesli chodzi o Smolensk, to mysle,ze byl to ironiczny chichot historii,ktora jak ktos powiedzial "nie uczy nas niczego poza tym, jak nazywaly sie kiedys bledy,ktore popelniamy dzisiaj". Nacjonalizm i pobrzekiwanie szabelka.
|
|
3 na 3 | szperacz (2861 punktów) | >To takie głupie że aż boli >Symboliczny skok 96 spadochroniarzy.
Hasła dla Lednicy: Przez Ziemię do Nieba! Spadli z nieba i poszli do Nieba! JPII ich potrzebował!
Im głupiej, tym lepiej.
A gdy już 80 tysięcy "zgłębi tajemnicę kobiety", ludność Polski wzrośnie. I o to chodzi!
|
|
| Marcinlet (1935 punktów) | > W Lednicy ładnie się dzieci bawią.> www.tvn24.(*)jemnice-kobiety,wiadomosc.html> - Symboliczny skok 96 spadachroniarzy,> Ojej, ze spadachronem ? ale tam zło!Tzn. gdzie zło? > - Nadanie ziemi lednickiej polskiej młodzieży katolickiej> Dają nie swoje małej grupie ekstremistów.No przecież nie dają tej ziemi na poważnie. To tylko taki show. Lednica to ponowoczesne widowisko, którego elementy nie odnoszą się do niczego głębszego, nawet tajemnicy kobiety, ale liczą się jako same w sobie. Np. ten "symboliczny skok 96 spadochroniarzy" to przede wszystkim skok 96 spadochroniarzy - dużo ich, widowiskowo, przewaga formy nad treścią.
|
|
 | 1 na 1 | Medieval (3004 punktów) |
> >- Symboliczny skok 96 spadachroniarzy,> >Ojej, ze spadachronem ? ale tam zło!> Tzn. gdzie zło?Na niebie panie! samoloty, smugi, chemiczny Alik www.jasnagora.com/ > >- Nadanie ziemi lednickiej polskiej młodzieży katolickiej> >Dają nie swoje małej grupie ekstremistów.> No przecież nie dają tej ziemi na poważnie. To tylko taki show. Lednica to ponowoczesne widowisko, którego elementy nie odnoszą się do niczego głębszego, nawet tajemnicy kobiety, ale liczą się jako same w sobie. Np. ten "symboliczny skok 96 spadochroniarzy" to przede wszystkim skok 96 spadochroniarzy - dużo ich, widowiskowo, przewaga formy nad treścią.Nie na poważnie ?  Odetchnąłem. Klechy jak coś dają to przeważnie nie na poważnie, za to biorą bardzo serio.
|
|
 | 12 na 12 | (Alicja)Duda (25557 punktów) |
>No przecież nie dają tej ziemi na poważnie. Jesteś tego pewny, że tym to się nie skończy? Wszędzie tam gdzie bywał z pielgrzymką JPII usiłuje się zawłaszczyć te tereny, czy to są krakowskie błonie, czy też inny taki pusty teren. Czasem wystarczy postawić w na pożądanym terenie krzyż z prowizorycznego ołtarza, przy którym odprawiał JPII mszę i już to jest teren święty i należy go przekazać kościołowi. Pazerność kościoła katolickiego nie zna granic. Wymyślić jakąś tego typu bzdurną teorię do terenu w Legnicy to dla KK żaden problem, nie takie akrobacje logiczne robią byle ukraść jeszcze trochę.
|
|
|  | 5 na 5 | maniek1 (3407 punktów) |
>Wszędzie tam gdzie bywał z pielgrzymką JPII usiłuje się zawłaszczyć te tereny, czy to są krakowskie błonie, czy też inny taki pusty teren. Czasem wystarczy postawić w na pożądanym terenie krzyż z prowizorycznego ołtarza, przy którym odprawiał JPII mszę i już to jest teren święty i należy go przekazać kościołowi. Pazerność kościoła katolickiego nie zna granic. >Wymyślić jakąś tego typu bzdurną teorię do terenu w Legnicy to dla KK żaden problem, nie takie akrobacje logiczne robią byle ukraść jeszcze trochę. A to wszystko z uśmiechem na twarzy, w imię miłości (oczywiście do boga), wolności i poszanowaniu drugiego człowieka (oczywiście tego co daje) i potępieniu wszelkiego zła (czyli wszystkich samodzielnie myślących, obnażających ich zbrodnie i oszustwa) Dziś kościół katolicki pokaże wszystkim Polakom swoją potęgę, poczucie władzy i swoja wyższość nad pozostałymi sektami tego świata. Wyznawcy żydowskiego bożka stworzą nowego świętego, angażując wszystkie media. Proponuję nie włączać TV, wyjście z domu, aby uspokoić skołatane nerwy, gdyż pogoda sprzyja(mam nadzieję, że poza Wrocławiem też) Ja właśnie pozdrawiając wszystkich forumowiczów idę korzystać ze słońca, którego w ostatnim czasie mi (chyba nam wszystkim) brakowało
_______________________________________________________________________
Pacierza i zimnego Warsteiner'a nigdy nie odmawiam
|
|
|  | 3 na 3 | immune.ltd (1783 punktów) | Wymyślić jakąś tego typu bzdurną teorię do terenu w Legnicy to dla KK żaden problem, nie takie akrobacje logiczne robią byle ukraść jeszcze trochę.
Ostatnio przyglądam się innego rodzaju akrobacji w wydaniu Kościoła Katolickiego. Nowo otwierana szkoła wyższa będzie nosiła nazwę JPII i w związku z tym pierwszy wydział to Teologia, a uczelnia miała być techniczna. Konkluzja: do władz uczelni dostanie się biskup lokalny ( to już nawet nie jest tajemnicą poliszynela ). W ten sposób zawłaszczą sobie kolejny budynek wybudowany z Państwowych pieniążków, a odpowiedzialność w razie plajty żadna ...
|
|
10 na 10 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | |
|
 | 1 na 1 | Kurczewski (2471 punktów) | |
|
 | 4 na 4 | diogenes (42753 punktów) | > Ja proponuję skok 69 spadochroniarzy. Będzie bardziej symbolicznie.i świńsko odlotowo:
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
1 na 1 | Groszek91 (102 punktów) | Znajomy mówił że wypił tam najwięcej jaboli w życiu. Kurde to lepsze niż woodstock- tam daleko do sklepu i piwo z wodą tylko a w Lednicy przynajmniej i kabaret się obejrzy
|
|
3 na 3 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | > - Błogosławieństwo kobiecych rąk. Kobiety wzniosą ręce w górę, a mężczyźni przyklękną.> Symulowana orgietka. Tak pozostając w temacie - logicznie rzecz biorąc, to kobiety powinny przyklęknąć.  A mężczyźni niech faktycznie wezmą łapy do góry, bo jak znam życie, to w jednej będą trzymać piwo, a w drugiej papierosa.
|
|
 | 1 na 1 | Medieval (3004 punktów) |
> Tak pozostając w temacie - logicznie rzecz biorąc, to kobiety powinny przyklęknąć.Proszę Państwa!
|
|
|  | 1 na 1 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | Kurczę, ja się chyba wybiorę do tej Lednicy. Chociaż popatrzeć, bo w moim wieku tylko tyle już mogę. :D
|
|
 | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | Tak pozostając w temacie - logicznie rzecz biorąc, to kobiety powinny przyklęknąć.  A mężczyźni niech faktycznie wezmą łapy do góry, bo jak znam życie, to w jednej będą trzymać piwo, a w drugiej papierosa.  do: Madame de Montsegur ale sobie na nas (wiecznie poszkodowanych mężczyznach )poużywałaś  hahah
|
|
|  | 1 na 1 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | > Tak pozostając w temacie - logicznie rzecz biorąc, to kobiety powinny przyklęknąć. A mężczyźni niech faktycznie wezmą łapy do góry, bo jak znam życie, to w jednej będą trzymać piwo, a w drugiej papierosa. > do: Madame de Montsegur> ale sobie na nas (wiecznie poszkodowanych mężczyznach )poużywałaś hahahBo was znam do szpiku kości  Ale mimo to lubię.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | Ale niech to nikogo nie zachęca do wyśmiewania kobiet. Mamy swoją godność, w obronie której jestem gotowa stanąć na ubitej ziemi.  Tutaj nie ma bezczelnych mężczyzn  , są sami dżentelmeni
|
|
| | | |  | 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) |
> Na pewno są konkretni i nie gadają o ciuchach, fryzjerach i paznokciach, co bardzo w nich cenię. I że nie płaczą i nie biadolą nad swoim ciężkim losem. I że na szosie nie mylą " w prawo" i " w lewo". I jeszcze paru innych wad nie mają, które mam ja jako typowa kobieta.Madame, pani raczyła mnie obrazić  O ciuchach się nie gada, ciuchy się kupuje i nosi. Los mam w sumie lekki, więc nie mam na co narzekać, a ponadto nigdy, ale to nigdy nie pomyliłam "w prawo" z "w lewo", o! I znam paru mężczyzn, którzy strasznie się nad sobą użalają. Jeden taki nawet jest na forum  > Ale niech to nikogo nie zachęca do wyśmiewania kobiet. Mamy swoją godność, w obronie której jestem gotowa stanąć na ubitej ziemi.  Będę Twoją sekundantką, chcesz?
|
|
| | | | |  | 3 na 3 | pavvel (8272 punktów) | > nigdy, ale to nigdy nie pomyliłam "w prawo" z "w lewo", o!A niektórym się zdarza, że wszystkie strony są lewe. Na szczęście wskazują tę lewą, o którą im konkretnie chodzi.
|
|
| Jacek Tabisz (30006 punktów) | A powiedzcie mi, jak to jest z tą Lednicą? To nie jest czasem część Parku Narodowego? A jeśli tak, to powinni usunąć stamtąd te stalowe ryby i tłumy.
|
|
 | 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | > A powiedzcie mi, jak to jest z tą Lednicą? To nie jest czasem część Parku Narodowego? Nie, to tylko park krajobrazowy. > A jeśli tak, to powinni usunąć stamtąd te stalowe ryby i tłumy.Na to są nikłe szanse. Pozdrawiam
|
|
|  | 2 na 2 | Jacek Tabisz (30006 punktów) | Cóż, krajobrazowy też podlega ochronie  . Ale w Narodowym to by musiało przejść... Swoją drogą to idzie po linii - Słowiańszczyzna, powrót do korzeni. Szkoda tylko, że zapomina się, iż Lednica zbliża się do czasów, kiedy Prapolacy walczyli bezskutecznie o swoich politeistycznych bogów. Było nawet wielkie powstanie, o którym pamięć zatarła się, bo... to przecież byli źli. A teraz, na prochach tych nieszczęsnych "Pogan" odstawia się nowe, chrześcijańskie średniowiecze. Politeiści też bywają straszni, ale jednak gdy pomyślę o wersji mono, ciężko nie znaleźć dla nich odrobiny współczucia...
|
|
 | 4 na 4 | Ammet (1428 punktów) | >A jeśli tak, to powinni usunąć stamtąd te stalowe ryby i tłumy.
Mhm, a później będzie:
"Przyszli nad ranem...jak ubecy...zniszczyli...sprofanowali..."
"Dla Ciebie ten ofiarny stos Dla Ciebie dym palonych ciał Za wszystko co dla Ciebie W niebie odbiorę boski szmal"
|
|
|  | 2 na 2 | Jacek Tabisz (30006 punktów) | Ja nie chcę niczego profanować. Dlaczego miałbym profanować rzeźby ryb? Niech ją trochę przetopią i ustawią gdzieś nad morzem, ale nie za blisko, żeby nie paskudzić plaży.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|