Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bojkot wódki Finlandii !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
07-06-2010 16:08Medieval (3004 punktów)Bojkot wódki Finlandii !
Ocena 9 na 9

Ateisto, ty pornogrubasie!

Do czego to doszło. W Finlandii ateiści wymieniają Biblię i Koran na świerszczyki.

www.fronda(*)nimy_ci_biblie_na_swierszczyka

Co tylko potwierdza, co o onych się powszechnie sądzi. Nihiliści, świntuchy i naturyści. Kosmopolici bez domu i drogowskazu moralnego.


Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, sauen parowych, a także fińskich skoczków narciarskich.

Śmiertelnie śmieszna jest także dyskusja na forum pod tekstem.

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Degre (752 punktów)

>Śmiertelnie śmieszna jest także dyskusja na forum pod tekstem.
>Pozdrawiam

Mnie owa dyskusja po prostu dobija.
Szczególnie to o ateistach z nożami na ulicach.Jak można takie bzdury wypisywać?
Skąd to się bierze?
07-06-2010 16:56 
 Ocena 12 na 12
liliac (147340 punktów)
>Skąd to się bierze?
>

No co ty? Przecież to Fronda- portal, którego jeden z czołowych przedstawicieli nawołuje do palenia heretyków i ateistów na stosach oraz do wprowadzenia kary śmierci za dokonanie aborcji- dla ciężarnej i lekarza, portal, gdzie toczy się poważne dyskusje o wpływie obecności glutenu w opłatku na możliwość przeistoczenia się tegoż w ciało bóstwa. Mnie już tam niewiele dziwi
07-06-2010 17:20 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
Mnie już tam niewiele dziwi

Mnie też to nie dziwi . Kiedyś słyszałem historię gdzie ksiądz opowiadał, że świadkowie Jehowa mieszają miedzy sobą krew ( miałem 9 lat, więc skutek był wiadomy tej opowieści ), a jak miałem 18 to od świadków słyszałem kto naprawdę jest winny złu i w ogóle, a co do krwi to nawet jej nie piją. Wniosek:
Dwa ( wiele) obozów z braku argumentów uciekają się do plotek, podłości w opluwaniu się nawzajem byleby tylko powiększyć grono własnych zwolenników. To mnie nie dziwi i ma odzwierciedlenie właściwie wszędzie, a czym innym jest właściwość takich postaw ...
07-06-2010 17:15 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
Mnie owa dyskusja po prostu dobija.
>Szczególnie to o ateistach z nożami na ulicach.Jak można takie bzdury wypisywać?
>Skąd to się bierze?

To stary sposób na dyskredytowanie oponentów. To samo było z ludnością żydowską, przypomnij sobie jakie różnego rodzaju informację chodzą w przestrzeni publicznej o krwi itp. niestworzone historie. Ostatnio czytałem ulotkę propagandową wszechpolaków to jest dopiero dramat !
immune.ltd (1783 punktów)
Kurcze, ale poszedłeś po bandzie . Apel o bojkot właściwie niemożliwy do zrealizowania ha ha
rysiek (4593 punktów)
Czy nie padła tam, propozycja kontrakcji z odwrotną zamianą?
Matix (5786 punktów)
>Proponuje się bojkot Nokii

Znaczy mam wywalić telefon za 1000zł bo "tam pisze"
Medieval (3004 punktów)

Do czego prowadzi wódka i ateistyczny system wartości:

www.youtub(*)IDot-o&feature=player_embedded
Appenzeller (3118 punktów)
>Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, sauen parowych, a także fińskich skoczków narciarskich.
Co z nożami fińskimi!!!
Meretseger (61860 punktów)

>Co z nożami fińskimi!!!
Zakazać.
apud (4399 punktów)
>>Co z nożami fińskimi!!!
>Zakazać.
>
a co z harcerzami?
bez finki harcerz to jak stryczek bez wisielca!
apud (4399 punktów)
Usunięte przez moderatora
Medieval (3004 punktów)
Usunięte przez moderatora
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, sauen parowych, a także fińskich
>skoczków narciarskich.

Co do tych skoczków, to mam propozycje bardziej racjonalną. Bojkotujmy skoczków Szwajcarskich. Jak Amman wygra, to my tego nie uznajmy i żądajmy złota dla Małysza. Fińskich skoczków nie ma co bojkotować, bo co nas obchodzą ci poniżej Adama.
rexus (2343 punktów)
Co to jest sauen parowa?
Medieval (3004 punktów)
>Co to jest sauen parowa?

"Sauen parowych" - dopełniacz liczby mnogiej rzeczownika sauna
09-06-2010 13:14 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)
>>Co to jest sauen parowa?
>"Sauen parowych" - dopełniacz liczby mnogiej rzeczownika sauna
W takim razie "saun" www.sjp.pl/co/sauna
Medieval (3004 punktów)
>>>Co to jest sauen parowa?
>>"Sauen parowych" - dopełniacz liczby mnogiej rzeczownika sauna
>W takim razie "saun" www.sjp.pl/co/sauna
>
Ups
już nigdy do nich nie wejdę! tych saun
jkl; (5859 punktów)
>Do czego to doszło. W Finlandii ateiści wymieniają Biblię i Koran na świerszczyki.
Skąd oburzenie? Powinni się cieszyć, że tak łatwo mogą wstrętnym Humanistom wcisnąć kilka tysięcy świętych ksiąg.

>Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, saun parowych, a także fińskich skoczków narciarskich.
Znaczy się, chrześcijanie mają z tego zrezygnować?

Ale jaką piękną definicję ateizmu tam mają!
Cytat:
"Ateista to człowiek wierzący, że ludzie są "bogami" jako najmądrzejsze istoty w Kosmosie, ewentualnie istnieją sekty ateistyczne uważające, że są jeszcze mądrzejsi kosmici i można z nimi nawiązać kontakt, istotny w każdym razie jest fakt wielobóstwa zarówno ludzkiego jak i innych równych sobie bardzo wielu istot, choć oczywiście nikt takiego "zacofanego" słownictwa nie używa. Wniosek: nie istnieje coś takiego jak rozdzielenie państwa od religii, państwo bowiem ateistyczne jest państwem pogańskim opartym na wierze w ludzkie "bóstwo" tzn. możliwości decydowania o dobru i złu w sposób demokratyczny!"


Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365