 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-06-2010 16:08 | Medieval (3004 punktów) | Bojkot wódki Finlandii !
9 na 9 |
Ateisto, ty pornogrubasie! Do czego to doszło. W Finlandii ateiści wymieniają Biblię i Koran na świerszczyki. www.fronda(*)nimy_ci_biblie_na_swierszczykaCo tylko potwierdza, co o onych się powszechnie sądzi. Nihiliści, świntuchy i naturyści. Kosmopolici bez domu i drogowskazu moralnego. Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, sauen parowych, a także fińskich skoczków narciarskich. Śmiertelnie śmieszna jest także dyskusja na forum pod tekstem. Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Degre (752 punktów) |
>Śmiertelnie śmieszna jest także dyskusja na forum pod tekstem. >Pozdrawiam
Mnie owa dyskusja po prostu dobija. Szczególnie to o ateistach z nożami na ulicach.Jak można takie bzdury wypisywać? Skąd to się bierze?
|
|
 | 12 na 12 | liliac (147340 punktów) | > Skąd to się bierze?> No co ty? Przecież to Fronda- portal, którego jeden z czołowych przedstawicieli nawołuje do palenia heretyków i ateistów na stosach oraz do wprowadzenia kary śmierci za dokonanie aborcji- dla ciężarnej i lekarza, portal, gdzie toczy się poważne dyskusje o wpływie obecności glutenu w opłatku na możliwość przeistoczenia się tegoż w ciało bóstwa. Mnie już tam niewiele dziwi
|
|
|  | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | Mnie już tam niewiele dziwi  Mnie też to nie dziwi  . Kiedyś słyszałem historię gdzie ksiądz opowiadał, że świadkowie Jehowa mieszają miedzy sobą krew ( miałem 9 lat, więc skutek był wiadomy tej opowieści ), a jak miałem 18 to od świadków słyszałem kto naprawdę jest winny złu i w ogóle, a co do krwi to nawet jej nie piją. Wniosek: Dwa ( wiele) obozów z braku argumentów uciekają się do plotek, podłości w opluwaniu się nawzajem byleby tylko powiększyć grono własnych zwolenników. To mnie nie dziwi i ma odzwierciedlenie właściwie wszędzie, a czym innym jest właściwość takich postaw ...
|
|
 | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | Mnie owa dyskusja po prostu dobija. >Szczególnie to o ateistach z nożami na ulicach.Jak można takie bzdury wypisywać? >Skąd to się bierze?
To stary sposób na dyskredytowanie oponentów. To samo było z ludnością żydowską, przypomnij sobie jakie różnego rodzaju informację chodzą w przestrzeni publicznej o krwi itp. niestworzone historie. Ostatnio czytałem ulotkę propagandową wszechpolaków to jest dopiero dramat !
|
|
2 na 2 | immune.ltd (1783 punktów) | Kurcze, ale poszedłeś po bandzie  . Apel o bojkot właściwie niemożliwy do zrealizowania ha ha
|
|
1 na 1 | rysiek (4593 punktów) | Czy nie padła tam, propozycja kontrakcji z odwrotną zamianą?
|
|
| Matix (5786 punktów) | > Proponuje się bojkot NokiiZnaczy mam wywalić telefon za 1000zł bo "tam pisze"
|
|
1 na 1 | Appenzeller (3118 punktów) | >Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, sauen parowych, a także fińskich skoczków narciarskich. Co z nożami fińskimi!!!
|
|
 | | Meretseger (61860 punktów) |
>Co z nożami fińskimi!!! Zakazać.
|
|
|  | | apud (4399 punktów) | >>Co z nożami fińskimi!!! >Zakazać. > a co z harcerzami? bez finki harcerz to jak stryczek bez wisielca!
|
|
|  | | apud (4399 punktów) | Usunięte przez moderatora
|
|
| |  | | Medieval (3004 punktów) | Usunięte przez moderatora
|
|
1 na 1 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, sauen parowych, a także fińskich >skoczków narciarskich.
Co do tych skoczków, to mam propozycje bardziej racjonalną. Bojkotujmy skoczków Szwajcarskich. Jak Amman wygra, to my tego nie uznajmy i żądajmy złota dla Małysza. Fińskich skoczków nie ma co bojkotować, bo co nas obchodzą ci poniżej Adama.
|
|
| rexus (2343 punktów) | Co to jest sauen parowa?
|
|
 | | Medieval (3004 punktów) | >Co to jest sauen parowa?
"Sauen parowych" - dopełniacz liczby mnogiej rzeczownika sauna
|
|
|  | 1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) | > >Co to jest sauen parowa?> "Sauen parowych" - dopełniacz liczby mnogiej rzeczownika saunaW takim razie "saun" www.sjp.pl/co/sauna
|
|
| |  | | Medieval (3004 punktów) | > >>Co to jest sauen parowa?> >"Sauen parowych" - dopełniacz liczby mnogiej rzeczownika sauna> W takim razie "saun" www.sjp.pl/co/sauna> Ups  już nigdy do nich nie wejdę! tych saun
|
|
| jkl; (5859 punktów) | > Do czego to doszło. W Finlandii ateiści wymieniają Biblię i Koran na świerszczyki.Skąd oburzenie? Powinni się cieszyć, że tak łatwo mogą wstrętnym Humanistom wcisnąć kilka tysięcy świętych ksiąg. > Proponuje się bojkot Nokii, wódki Finlandii, fińskiego porno, saun parowych, a także fińskich skoczków narciarskich.Znaczy się, chrześcijanie mają z tego zrezygnować?  Ale jaką piękną definicję ateizmu tam mają! Cytat:"Ateista to człowiek wierzący, że ludzie są "bogami" jako najmądrzejsze istoty w Kosmosie, ewentualnie istnieją sekty ateistyczne uważające, że są jeszcze mądrzejsi kosmici i można z nimi nawiązać kontakt, istotny w każdym razie jest fakt wielobóstwa zarówno ludzkiego jak i innych równych sobie bardzo wielu istot, choć oczywiście nikt takiego "zacofanego" słownictwa nie używa. Wniosek: nie istnieje coś takiego jak rozdzielenie państwa od religii, państwo bowiem ateistyczne jest państwem pogańskim opartym na wierze w ludzkie "bóstwo" tzn. możliwości decydowania o dobru i złu w sposób demokratyczny!"
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|