Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kolonoskopia Ducha Polskiego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
08-08-2010 21:56big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Kolonoskopia Ducha Polskiego
Ocena 8 na 8
Jakby co - przepraszam za ten wątek, domyślam się, że wszyscy mają wyżej uszu Męczenników Poległych Bohatersko w Zamachu Katyńskim II oraz Obrony Krzyża Pamięci i Tożsamości Honoru Narodu, czy jakoś tak.
Mimo wszystko powstrzymać się nie zdołałem, bo jednak są kwiatuszki, które naprawdę warto odnotować, by Sztuczna Mgła niepamięci potomnym zabawy nie odebrała.
Od jakiegoś czasu w ramach prywatnego projektu kolonoskopii polskiego internetu, różne fora patriotyczne i katolickie sobie przeglądam, przy czym osobliwie portal Niezależna.pl uciechę mą wywołuje .
Dziś znalazłem tam m. in. artykulik taki.
Artykulik - małe piwo, komentarze pod nim już (na swój sposób) ciekawsze, a jeden naprawdę mnie ujął i sprawił, że specjalnie dla niego wątek otworzyłem:

Polka w żałobie: Spod krzyża... 07-08-2010 23:04

Po prostu zabrakło mi słów...Naprawdę...Wy, którzy stoicie pod Krzyżem-wy jesteście niemal święci,Ksiądz Małkowski to wspaniały i święty człowiek...Poruszę niebo i ziemię,żeby Wam pomóc.Znam studentów z UKSW,którzy nienawidzą Komorowskiego-niech się wykażą...Wasze cierpienie i nie daj Boże ,Wasza krew, na to "szatańskie nasienie",na ich pomioty i ich pomioty, na wszystko co zrobią i czego się dotkną-PRZEKLINAM ICH,PRZEKLINAM tych wszystkich,którzy do tego dopuścili-hierarchów,władze miasta,tego,który mieni się naszym prezydentem,rząd,policję,wszystkich,którzy do tego dopuścili-PRZEKLINAM...Choćbym miała duszę zatracić...Mogę teraz to powiedzieć-przez całe życie starałam się być chrześcijanką-to trudna sztuka,ale teraz po prostu...NIENAWIDZĘ...

Koniec cytatu.
Uważam za stosowne oszczędzić komentarza.
Jeśli jednak kto z Forumowiczów żeglując po necie na podobne okazy natrafi, zachęcam by je (z podaniem źródła) - jak zawsze: mądrym dla memoryjału, idiotom dla nauki, politykom dla praktyki, melankolikom dla rozrywki - w wątku zamieścić raczył .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Medieval (3004 punktów)

Na Rebelya.pl, w dyskusji dotyczącej obrony Krzyża, znalazłem taki film

www.youtub(*)8Ys3q8&feature=player_embedded

Katolicy wmawiają sobie, że tak wygląda drugi policzek i są z tego dumni.
09-08-2010 09:13 
 Ocena 7 na 7
finerbijk (17282 punktów)
>Katolicy wmawiają sobie, że tak wygląda drugi policzek i są z tego dumni.

Co ciekawe, jako oznakę pobożności pokazują templariuszy, których ich papież wraz z katolickim królem palili hurtem na stosach, jako heretyków. Robią jaja sami z siebie.
09-08-2010 09:49 
 Ocena 3 na 3
Medieval (3004 punktów)
>>Katolicy wmawiają sobie, że tak wygląda drugi policzek i są z tego dumni.
>Co ciekawe, jako oznakę pobożności pokazują templariuszy, których ich papież wraz z katolickim królem palili hurtem na stosach, jako heretyków. Robią jaja sami z siebie.

Tak, fajnie że to zauważyłeś. Większość skończyła na stosie. Zwróciłem uwagę, że wiele osób na tym portalu interesuje się militariami, fascynuje się wojskowością i ogólnie siłą. Stąd pewnie nawiązanie do zakonu rycerskiego. Stąd również częsta niechęć do postaw posoborowych kleru jako w ich mniemaniu miękkich i kompromisowo zgniłych.
09-08-2010 10:57 
 Ocena 3 na 3
finerbijk (17282 punktów)
>Stąd pewnie nawiązanie do zakonu rycerskiego. Stąd również częsta niechęć do postaw posoborowych kleru jako w ich mniemaniu miękkich i kompromisowo zgniłych.

Katolicy ze skrajnego obozu toruńskiego mają specyficzny biało-czarny obraz rzeczywistości kreowany przez ich media i publicystów. Niewiele tam miejsca na chrześcijańską miłość, za to pełno spisków, razwiedek, zdrajców ojczyzny, krzywd, hańb, itd. Taki koloryt,
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Tomasz Terlikowski znów poczuł nieodpartą potrzebę podzielenia się z Narodem swymi erotycznymi fantazjami:
terlikowski.salon24.pl/221377,wprost-2020
żeby chociaż owce... ale te kozy i kozy w kółko... martwię się o Zbawienie Duszy Terlikowskiego (por. Mt 25, 31-46) .
18-09-2010 23:51 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Tomasz Terlikowski znów poczuł nieodpartą potrzebę podzielenia się z Narodem swymi erotycznymi fantazjami:
>terlikowski.salon24.pl/221377,wprost-2020
>żeby chociaż owce... ale te kozy i kozy w kółko... martwię się o Zbawienie Duszy Terlikowskiego (por. Mt 25, 31-46) .

   Ty jesteś Big niereformowalny. Nic a nic nie rozumiesz.To są ludzie święci, którzy na takowych zadatki mają. I EOT. Takie jednostki są wieczne. Jak Jezus.

   A co do seksu w ich, że tak powiem ustach..... Dla tych świętych świątobliwości seks traktowany jest odwrotnie. Czy tam od tyłu.... Byle było dziecko. Albo inna afera. To już jak tam który proboszcz chce....

Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Ot, nieco świeżego urobku zapragnąłem podrzucić, coby wątek nie wygasł...

Z Niezaleznej.pl wybrane komentarze do notki o negocjacjach ws. umowy o dostawach gazu:

>kurp: Ty podły oszuście 17-09-2010 12:06

Z czego ty jesteś dumny, z tego że po wsze czasy zostaniesz świnią i twoje dzieci będą zhańbione, z tego, że po wsze czasy zapiszesz się w historii Polski jako haniebny zdrajca Narodu Polskiego z tego będziesz dumny. Ty to przekleństwo dla Narodu Polskiego. Najpierw zamordowałeś nam patriotyczną elitę Polski, a teraz otumanionym i zmanipulowanym Polakom opowiadasz dyrdymały o wspaniałym kontrakcie gazowym z Moskalami. Moskal po wsze czasy był i będzie naszym wrogiem, wyzyskiwał nas od wszech czasów. Ty podła polityczna szumowino. Nie da was się inaczej od żłobu oderwać jak przez pospolite ruszenie. Gdzie jest 'Solidarność, gdzie wolne związki zawodowe, gdzie ugrupowania wolnościowe i patriotyczne ratujcie Polskę przed tymi bandytami, bo inaczej będzie po nas. Ten kontrakt gazowy po tym zamachu to ostatni gwóźdź do Polskiej Trumny. Putin już tańczy na grobie Polski kazaczoka. Polacy czy Bóg, Honor i Ojczyzna tak mało dla Was znaczą

>NO MORE MR NICEGUY: RYŻY zlodziej i oszust 17-09-2010 12:13

Przeciez to sie w glowie nie miesci! Nie mozna spokojnie na to patrzec! Ten cholerny zlodziej i oszust ma ponad milion zlotych oszczednosci i juz przymierza sie ze za 4 lata zrezygnuje z polityki. Zdaje sobie soskonale sprawe z tego co zrobil i ze nie ma szans na cokolwiek w tym kraju gdyz Polska zbankrutuje i wie ze to nieuchronne! Za 4 lata pewnie niemcy razem z ruskimi wcisna go do jakiejs instytucji w brukseli i tam bedzie robil to samo co tutaj CZYLI NIC w nadziei ze nikt nie zdemaskuje jego niekompetencji i glupoty. Koles jest chory z nienawisci do PiS-u, Kaczynskiego (bo jednego juz wyslal na tamten swiat- przy pomocy swwojego friend'a - Putina!). DO tego jest RYZY, SEPLENI I NIE POTRAFI WYMOWIC POPRAWNIE "R".
(Sic!!! Spodziewam się, że autor nie dla płochej igraszki w charakterystyczny sposób posługuje się Wielkimi i małymi literami - big_zyd)
Tacy jak on nienawidza wszystkich madrzejszych i lepszych od siebie!

Ale to w sumie nic takiego. Dzień jak co dzień na Niezaleznej.pl .
Prawdziwie ujmująca jest ta oto Ostateczna Demaskacja ruskiej Niegodziwości i Ohydy:

>Patriot: Zobowiązania płatnicze do 3037 ( - big_zyd) roku! 17-09-2010 10:05

(...)
Strumień pieniądza wyprowadzany w ten sposób z Polski, to setki miliardów US$. Rosji nie chodzi o dostawy gazu. Ich interesują wyłącznie pieniądze za ten gaz. Dostawy traktują i traktować będą zawsze jako zło konieczne.
(...)


Widomy to Znak Końca Czasów rychłego, skoro Złe sroży się już tak bardzo, że zhardziałe Ruskie gazu za darmo dostarczać nie chcą... .
Nie dziwi przeto, iż nawet na Frondzie Ducha jakby gaszą...

>Baldwin IV napisał/a: piątek, 17 września 2010, 23:31

Niestety z takimi argumentami, że szczęścia należy szukać u Boga, nie dojdziemy do rzesz ateistów i wątpiących. Ja dzisiaj zwątpiłem w to, czy Bóg rzeczywiście jest po mojej stronie. Starałem się dyskutować z ateuszami na pewne tematy związane z religią. Nie odnalazłem siły w Bogu i skompromitowałem się. Nie widzę sensu aby bronić wiary, dyskutować z ateistami i walczyć dalej. Daję sobie z tym spokój, z resztą niech zajmą się tym inni, którzy mają jakieś zdolności dyskutowania.

!!!
Zaprawdę - Poruszające to Świadectwo.
Skoro nawet Baldwin IV w Zwątpienie popada, to już musi bez Drugiego Przyjścia tą razą się nie obędzie... .
spray (5875 punktów)
Daj mu szansę, Big!
Chłopak sam se policzy, to i tak mu wyjdzie stare równanie na popracia Boga , gdzie x = silniejsze legiony.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365