Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wieszczem był! Wieszczył!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-09-2010 20:00big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Wieszczem był! Wieszczył!
Ocena 9 na 9
Bladaczka: Wieszczem był! Wieszczył! Panowie, zaklinam panów, a zatem raz jeszcze powtórzmy - zachwycamy się, gdyż był wielkim poetą, a czcimy, gdyż wieszczem był! Nieodzowne słowo. Cimkiewicz, proszę powtórzyć! - Cimkiewicz powtórzył: - Wieszczem był!

Nie tylko Cimkiewicz, ale i ja powtórzę: Wieszczem był!

a jeśli kto kiedy jakie wątpliwości żywił, niech, jak to mówią, bierze i czyta:

JULIUSZ SŁOWACKI - Przy kościołku

Przy kościołku,
Mój aniołku,
Koronka.
Żonka.
Pieczonka.

Przy organku,
Mój B...danku.
Szumka,
I dumka...

Przy klasztorku,
Mój kaczorku,
Świętość,
Wziętość,
Nadętość.

Przy krzyżyku
Na stoliku
Fakta,
Dwa akta...

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spray (5875 punktów)
>Cimkiewicz powtórzył: - Wieszczem był!

HA!
A jednak zachwyca!
17-09-2010 15:54 
 Ocena 2 na 2
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>A jednak zachwyca!

Jak gorąca pic... (tfu!) pizza!

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
Kowalska (14008 punktów)
>Bladaczka: Wieszczem był! Wieszczył! Panowie, zaklinam panów, a zatem raz jeszcze
>powtórzmy - zachwycamy się, gdyż był wielkim poetą, a czcimy, gdyż wieszczem był! Nieodzowne słowo.
>Cimkiewicz, proszę powtórzyć! - Cimkiewicz powtórzył: - Wieszczem był!

>Nie tylko Cimkiewicz, ale i ja powtórzę: Wieszczem był!
>a jeśli kto kiedy jakie wątpliwości żywił, niech, jak to mówią, bierze i czyta:

   Poczytać to zawsze można, drogi Panie, ale tak od razu wieszczem?... Tu się jednak trzeba zastanowić. A kto emerytom zapewni tę, no... godną starość, czy jak się to tam nazywa. Kto górników nie zwolni? A hutnicy? Kościół ma także swoje ogromne potrzeby.

"W tym kraju to wszyscy by gadali, a robić ni ma komu"

Wieszcz, Pan Ferdynand Kiepski

Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365