Racjonalista - Strona głównaDo treści
Reinkarnacja a genetyka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-09-2010 19:11mlargh (1 punktów)Reinkarnacja a genetyka
Ot taką ciekawostkę znalazłem - www.natura(*)php?lng=1&mod=view_lists&id=12

Autor pisze, że (o ile dobrze zrozumiałem) poziom na drabinie reinkarnacyjnej jest powiązany z genami, że zjazd w dół na drabinie równa się automatycznemu przepisaniu genotypu. jeszcze nigdy się nie spotkałem z taką teorią. Ktoś wie coś więcej na ten temat? Oczywiście w racjonalistycznym ujęciu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Brzostowski (7067 punktów)
>Ot taką ciekawostkę znalazłem - www.natura(*)php?lng=1&mod=view_lists&id=12
>Autor pisze, że (o ile dobrze zrozumiałem) poziom na drabinie reinkarnacyjnej jest powiązany z
>genami, że zjazd w dół na drabinie równa się automatycznemu przepisaniu genotypu. jeszcze nigdy się
>nie spotkałem z taką teorią. Ktoś wie coś więcej na ten temat? Oczywiście w racjonalistycznym
>ujęciu.

Co za bzdury! FAcet prowadzi chyba na dodatek dwie szkoły wyższe!
28-09-2010 20:13 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
>>Ot taką ciekawostkę znalazłem - www.natura(*)php?lng=1&mod=view_lists&id=12
>>Autor pisze, że (o ile dobrze zrozumiałem) poziom na drabinie reinkarnacyjnej jest powiązany z
>>genami, że zjazd w dół na drabinie równa się automatycznemu przepisaniu genotypu. jeszcze nigdy się
>>nie spotkałem z taką teorią. Ktoś wie coś więcej na ten temat? Oczywiście w racjonalistycznym
>>ujęciu.
>Co za bzdury! FAcet prowadzi chyba na dodatek dwie szkoły wyższe!

To, że prowadzi w żadnym stopniu nie świadczy o jego wiedzy czy inteligencji
Tata Tadeusz też prowadzi : )
Ale to chyba nie trafiony przykład, gdyż braku inteligencji - biorąc pod uwagę jego sukcesy na gruncie businesowym - to raczej mu zarzucić nie można i Machiavellego przeczytał
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Proszę o wycinanie zbędnych cytowań poprzednika
Ojciec Ateusz (9201 punktów)
> poziom na drabinie reinkarnacyjnej

Na CZYM?

> jeszcze nigdy się nie spotkałem z taką teorią

Nie będziesz używał słowa "teoria" nadaremno!
Arłukowicz (3162 punktów)
>> poziom na drabinie reinkarnacyjnej
>Na CZYM?
na drabinie - to jest takie dwa długie równoległe do siebie i proste, a pomiędzy nimi takie krótsze i prostopadłe do tych długich i prostych.
28-09-2010 20:27 
 Ocena 1 na 1
Ojciec Ateusz (9201 punktów)
>>> poziom na drabinie reinkarnacyjnej
>> Na CZYM?
> na drabinie - to jest takie dwa długie równoległe (...)

Rozumiem. Tylko jak przy pomocy tego można się reinkarnować?
28-09-2010 21:08 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)

>Rozumiem. Tylko jak przy pomocy tego można się reinkarnować?
A tego to już nie wiem
Appenzeller (3118 punktów)
>> poziom na drabinie reinkarnacyjnej
>Na CZYM?
A część aniołów schodziła z niej, a druga część wchodziła... Potem się Jakub obudził. Ile szczebli było w drabinie? Kocham życie pozaumysłowe.


Są bakterie, które zabija się światłem (Boy)
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Jest to absurd próbujący dodać naukową treść do religijnego opium (w tym wypadku z reinkarnacją w drodze do hoteliku nieśmiertelnej rajskiej szczęśliwości). Rzecz banalna, częsta, uprawiana głównie przez ludzi Zachodu, którzy stali się hinduistami lub buddystami.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365