Racjonalista - Strona głównaDo treści
Łeb świni zawisł na meczecie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
03-04-2009 00:43monitor (-11 punktów)
(zablokowany)
Łeb świni zawisł na meczecie
Ocena 3 na 3
www.tvn24.(*)isl-na-meczecie,wiadomosc.html

Łeb świni z wydłubanymi oczami - taką "ozdobę" wywieszono w nocy ze środy na czwartek na bramie prowadzącej na dziedziniec meczetu w dzielnicy Pragi - Kyje. Głowie świni towarzyszył napis "Stop islamowi".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
A co się stało z resztą świni?
03-04-2009 09:29 
 Ocena 4 na 4
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>A co się stało z resztą świni?

Imam zjadł po kryjomu.

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>w nocy

Tchórzliwe pepiki. U nas świnię podkłada się w dzień, przed kamerami, na konferencjach prasowych. Tusk, Cimoszewicz, dr. G. coś o tym wiedzą.
Aneta Dziwińska
03-04-2009 11:25 
 Ocena 4 na 4
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>w nocy
>Tchórzliwe pepiki. U nas świnię podkłada się w dzień, przed kamerami, na konferencjach prasowych. Tusk, Cimoszewicz, dr. G. coś o tym wiedzą.
>Aneta Dziwińska

Protestuję. Czesi są fajni i są ateistami w 70%.
To jakiś szowinistyczny element zrobił poza tym. Tak się nie załatwia takich rzeczy.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
03-04-2009 20:44 
 Ocena 1 na 1
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Czesi (...) są ateistami w 70%.

I te 70% czeskich ateistów musi uprawiać religijną partyzantkę z mniejszością muzułmańską?

Ale pewnie zrobiło to te pozostałe 30 %.

>To jakiś szowinistyczny element zrobił poza tym.

Tak poza tym, to nie masz dowodów, że zrobili to nacjonaliści. Może stoi za tym bojówka ateistyczna?
Aneta Dziwińska
monitor (-11 punktów)
(zablokowany)
>>Czesi (...) są ateistami w 70%.
>I te 70% czeskich ateistów musi uprawiać religijną partyzantkę z mniejszością muzułmańską?
>Ale pewnie zrobiło to te pozostałe 30 %.
>>To jakiś szowinistyczny element zrobił poza tym.
>Tak poza tym, to nie masz dowodów, że zrobili to nacjonaliści. Może stoi za tym bojówka ateistyczna?

Jak w Czechach wyleci jakiś dworzec w powietrze, to może ci od świńskiego łuba zdobędą się na chwilę refleksji.

pozdr.
e.coli (338 punktów)
>www.tvn24.(*)isl-na-meczecie,wiadomosc.html
>Łeb świni z wydłubanymi oczami - taką "ozdobę" wywieszono w nocy ze środy na czwartek na bramie
>prowadzącej na dziedziniec meczetu w dzielnicy Pragi - Kyje. Głowie świni towarzyszył napis "Stop
>islamowi".

Ach, teiści i ich spory... (w sensie kłótnie, nie zarodniki)

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365