>Tak właśnie podejrzewałem że to odbicie od soczewki, ciekawe jak często zdarza się takie zdjęcie.
Te zrzuty robiłem już dawno, więc nie pamiętam. Prawdopodobnie w programie takim jak Worldwide Telescope jest jedno na 30°, być może więcej. Przy czym normalnie nie przeszkadzają, na moich zrzutach widać efekt bardzo dużego powiększenia.
Myślę, że na zdjęciu Pompy jest to samo w normalnym powiększeniu, ma ten sam kolor i przejrzystość.
|