Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poszukiwani chętni do tworzenia młodzieżówki PSR we Wrocławiu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
12-12-2012 00:33Ann K. (385 punktów)Poszukiwani chętni do tworzenia młodzieżówki PSR we Wrocławiu
Ocena 3 na 3
Szanowni Państwo!
W ostatnim czasie powstała idea utworzenia młodzieżowego oddziału PSR we Wrocławiu. Początek działalności planujemy na przełom lutego i marca.
Poszukujemy osób chętnych do pomocy przy organizowaniu jego działalności - osób z pomysłami na działalność oddziału, posiadających doświadczenie w tym zakresie oraz wszystkich chcących w jakikolwiek sposób przyczynić cię do stworzenia oddziału.
Nasze aktualne cele to znalezienie lokum na spotkania oraz ogłoszenie powstania takiego oddziału poprzez ulotki, plakaty i miejscowe media.
Osoby chętne do zaangażowania prosimy o kontakt mailowy: lp.gro.rsp@spulk.anna
Anna Klupś
Karol Biernat
Marek Gruszczyński
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
A to nie ma jakiegoś normalnego wrocławskiego oddziału PSR ?

Po co robić jakąś młodzieżówkę i tworzyć milion dodatkowych stowarzyszeń?

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
15-12-2012 18:25 
 Ocena 1 na 1
ARGutowski (797 punktów)
>Po co robić jakąś młodzieżówkę i tworzyć milion dodatkowych stowarzyszeń?

Taka młodzieżówka działała by nie jako osobne stowarzyszenie, lecz w ramach całego PSR. Wydzielenie działalności związanej z dziećmi i młodzieżą ułatwiłoby nam funkcjonowanie, rozszerzyłoby pole działalności, a przy okazji byłoby dobrym punktem zaczepienia do współpracy z IHEYO (będącym de facto związkiem młodzieżówek racjonalistycznych w Europie).

> A to nie ma jakiegoś normalnego wrocławskiego oddziału PSR ?

Takowy oddział istnieje, i ma się świetnie:
www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/wroclaw
www.facebook.com/racjonalisci.wroclaw

Pozdrawiam,
ARG

Wyjdź z domu - może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365