Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tarnów: drugie spotkanie racjonalistów (22.12.2012 r., godz. 14:30)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
15-12-2012 18:36ARGutowski (797 punktów)Tarnów: drugie spotkanie racjonalistów (22.12.2012 r., godz. 14:30)
Ocena 1 na 1
Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnowskich (i nie tylko) racjonalistów, wolnomyślicieli, humanistów, sceptyków, ateistów i agnostyków na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 22 grudnia 2012 r. o godz. 14:30.

Będzie to kontynuacja spotkania z 17 listopada br.

Harmonogram:
- 14:30 - 15:00 : Wspólne zdjęcie pod Bilbordem Ateistycznym (ul. Starodąbrowska, na wysokości kirkutu)
- 15:30 - 18:30 : Spotkanie dyskusyjne w pizzerii "Forum" (ul. Wekslarska 9).

O godzinie 14:30, zapraszamy na ulicę Starodąbrowską, gdzie pod bilbordem Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę zostanie wykonane wspólne, pamiątkowe zdjęcie (ta część wydarzenia może zostać odwołana w przypadku złych warunków pogodowych, słabej widoczności lub jeśli skończy się świat )

Potem spotkanie przeniesie się do pizzerii "Forum" (ul. Wekslarska 9). Wyrażamy nadzieję, że dyskusja w gronie osób o podobnych poglądach pozwoli na odrobinę wytchnienia wszystkim, którzy zmęczeni są gorączką okresu przedświątecznego. Będzie to też okazja do tego, żeby coś zjeść.

Spotkanie odbędzie się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.

Zachęcamy wszystkich do zapraszania znajomych!

Strona wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/416078728464584/

---------------------

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z przedstawicielem organizatorów
- przez Facebooka: www.facebook.com/JarGiel
- lub e-mail: jaroslaw.gielczowski [at] psr.org.pl

Dla osób dojeżdżających spoza Tarnowa i nie znających miasta postaramy się zorganizować grupę z przewodnikiem, zainteresowanych prosimy jednak o wcześniejszy kontakt na w/w adres.

Pozdrawiam,
ARG
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365