Oto "wątek" zamieszczony przez komentatora romaro:
>"Nie będę z koniem się bił skoro Arminius usuwa odpowiedzi... - "Wymiana uczniów między III >Rzeszą"W bloku komunistycznym też były programy bilateralne wymiany młodzieży. Pochwalisz za >to bolszewików? >Armi, programy programami, przecież niewielu zachodnich obserwatorów wtedy zdawało sobie >sprawę, że Niemcami rządzi psychopata, otoczony skrajnie zidiociałymi na punkcie swojego wodza >innymi psychopatami. Inna rzecz, że twój niemal nabożny szacunek do nazistów jest mocno też >podejrzany."
Zamieszczanie tego typu badziewia jest klasycznym zaśmiecaniem forum. Temat wymiany uczniów w bloku komunistycznym to ciekawy temat. Jak najbardziej zasługuje na wątek. Niech więc komentator romaro znajdzie odpowiednie materiały, przeczyta je i wykreuje przyzwoity wątek, dzieląc się z nimi na forum. Gdybym stoczył się do poziomu komentatora jak wyżej - mógłbym dziennie zamieszczać kilkadziesiąt wątków na forum. Ale przecież nie o to chodzi. Komentator romaro żali się że usuwam Jego odpowiedzi. To prawda. jednakże nie sposób tolerować wypowiedzi stanowiących bądź to absolutnie pozamerytoryczny, lewacki trolling badź zawierający zazwyczaj wyjątkowo podły hejt. Jeżeli ktoś nazywa mnie oraz biorących udział w debacie w moim wątku "sukinsynem" - nie może liczyć na to, że będę Go nieustannie tolerował. Wzywam komentatora romaro do zamieszczania rzetelnych, zweryfikowanych wątków i powstrzymania się od hejtu, trollingu i działań sprzecznych z regulaminem. Jeżeli nie odpowiada Mu tematyka moich wątków, mój styl i moje poglądy - może i powinien powstrzymać się od interesowani się moimi wątkami.
|