Nie będę z koniem się bił skoro Arminius usuwa odpowiedzi... - "Wymiana uczniów między III Rzeszą"
W bloku komunistycznym też były programy bilateralne wymiany młodzieży. Pochwalisz za to bolszewików? Armi, programy programami, przecież niewielu zachodnich obserwatorów wtedy zdawało sobie sprawę, że Niemcami rządzi psychopata, otoczony skrajnie zidiociałymi na punkcie swojego wodza innymi psychopatami. Inna rzecz, że twój niemal nabożny szacunek do nazistów jest mocno też podejrzany.
Armi ja się nie żalę, zaczynam sie z tobą dobrze bawić. Musisz nie mało czasu poświęcić by sprawdzać co jest do usunięcia, a wystarczyłoby poprosić i bym napisał program, dzięki któremu nie musiałbyś siedzieć i pilnować co nowego w odpowiedziach ode mnie |