Komentator romaro kilka godzin temu opublikował wątek jak niżej. www.racjonalista.pl/forum.php/s,871229Po tym fakcie ja opublikował swój. W reakcji komentator romaro przesunął go na pierwsze miejsce. Nie jest to pierwszy raz gdy ucieka się od do takich niecnych i zabronionych regulaminem praktyk. Tego typu brewerie obniżają poziom forum i mają charakter infantylno - groteskowy. Komentator romaro nie jest w stanie konkurować swoimi lewackimi, śmieciowymi wątkami z tematyką którą zamieszczam. W związku z czym w swej operetkowej bezsilności i frustracji zachowuje się jak rozkapryszony i bezkarny baciar w piaskownicy. Panie romaro, czy pan w swym lewackim spodleniu masz jeszcze za grama honoru??? |