Komentator romaro o godzinie 12.09 zamieścił w dziale "ABC Racjonalisty" wątek pt. "Pudrowanie portalu". Po czym o 12.44 identyczny wątek, o tym samym tytule, zamieścił w dziale "O wszystkim i o niczym". W chwili obecnej (14.36) dwa identyczne wątki co do treści i tytułów - autorstwa komentatora romaro - są zamieszczone w dwóch różnych działach. Fakt jak wyżej wystawia komentatorowi jak wyżej jednoznaczne świadectwo. Zachowuje się On operetkowo niczym rozkapryszony i arogancki Piotruś Pan - który nie może zdzierżyć faktu, iż musi się podzielić dostępem do piaskownicy. |