Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wesołych Świat!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
12-04-2009 20:58Adam Gilniewski (399 punktów)Wesołych Świat!!!
Ocena -1 na 1
Jako, że takowy wątek jeszcze się na forum nie pojawił...
Chciałbym życzyć wszystkim zgromadzonym Wesołych Obchodów Święta Zmartwychwstania Pańskiego i radości w Chrystusie przez nadchodzący rok! Alleluja!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

12-04-2009 21:18
 Ocena 10 na 10
Adamiak (36436 punktów)
>Jako, że takowy wątek jeszcze się na forum nie pojawił...
>Chciałbym życzyć wszystkim zgromadzonym Wesołych Obchodów Święta Zmartwychwstania Pańskiego i
>radości w Chrystusie przez nadchodzący rok! Alleluja!

   A ty zamiast bluźnić na tym forumie to byś poszet do kościoła na loraty albo nieszpur jaki bezborzniku niezgromadzony jeden z drugim natchodzoncym alelujem!!!
12-04-2009 21:51 
 Ocena 1 na 1
Adam Gilniewski (399 punktów)
>   A ty zamiast bluźnić na tym forumie to byś poszet do kościoła na loraty albo nieszpur jaki bezborzniku niezgromadzony jeden z drugim natchodzoncym alelujem!!!
>

Nie bluźnij, drogi Bracie w Wierze! Albowiem i loratę i nieszpór niejakim za Was, błądzących odprawił! Cobyście się nawrócili na Wiarę Pana Naszego Amen!!!

[...] gdzie niewiedza jest rozkoszą,
Szaleństwem jest być mądrym.
13-04-2009 07:39 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   A ty zamiast bluźnić na tym forumie to byś poszet do kościoła na loraty albo nieszpur jaki bezborzniku niezgromadzony jeden z drugim natchodzoncym alelujem!!!
>>
>Nie bluźnij, drogi Bracie w Wierze! Albowiem i loratę i nieszpór niejakim za Was, błądzących odprawił! Cobyście się nawrócili na Wiarę Pana Naszego Amen!!!

   Mię od bratuw w Wierze nie wyzywaj bo moja wioska najwiekrza w okolicy!!! i rzadnego Amena Pana tesz nie znamy tutaj lepij ić se na Droge Kżyżowom jeden bezborzniku zamiast wygadywać takie cherezyje!!!

albo do Rzłupka nawet skont cie z niego wyżucom!!!
Aleksandra Stolc (550 punktów)
Alleluja i do przodu!!!
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Jako, że takowy wątek jeszcze się na forum nie pojawił...
>Chciałbym życzyć wszystkim zgromadzonym Wesołych Obchodów Święta Zmartwychwstania Pańskiego i
>radości w Chrystusie przez nadchodzący rok! Alleluja!
>

Alpha Phoenicis (4607 punktów)
>Jako, że takowy wątek jeszcze się na forum nie pojawił...
>Chciałbym życzyć wszystkim zgromadzonym Wesołych Obchodów Święta Zmartwychwstania Pańskiego i
>radości w Chrystusie przez nadchodzący rok! Alleluja!
>


checkmate (1197 punktów)
>Jako, że takowy wątek jeszcze się na forum nie pojawił...
>Chciałbym życzyć wszystkim zgromadzonym Wesołych Obchodów Święta Zmartwychwstania Pańskiego i
>radości w Chrystusie przez nadchodzący rok! Alleluja!

Nie wiem jak inni, ja Wesoło Obchodzę - szerokim łukiem.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365