> A ty zamiast bluźnić na tym forumie to byś poszet do kościoła na loraty albo nieszpur jaki bezborzniku niezgromadzony jeden z drugim natchodzoncym alelujem!!!  > Nie bluźnij, drogi Bracie w Wierze!  Albowiem i loratę i nieszpór niejakim za Was, błądzących odprawił! Cobyście się nawrócili na Wiarę Pana Naszego Amen!!!
[...] gdzie niewiedza jest rozkoszą, Szaleństwem jest być mądrym.
|