Racjonalista - Strona głównaDo treści
Alkohol

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-10-2010 19:35prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Alkohol
Wiadomo nie od dzisiaj , że to alkohol, a nie dopalacze, jakieś tam, jest głównym zagrożeniem zdrowia i życia Polakóff. Sprawa tychże dopalaczy jest żenująca! Tusk się kompromituje. Tak jak z kastracją pedofilów. Żenada! W jakim my kraju żyjemy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matix (5786 punktów)
W polskim.
AdamGr (3037 punktów)
Czy pani profesor życzy sobie rumianku ?
Po co te złe emocje, siąść w kucki i powiedzieć "ommmmm".
Kraj mamy piękny.
Almentyna (417 punktów)
>Kraj mamy piękny.

Jasne. Szkoda, że zaściankowy
setarkos (10757 punktów)
>>Kraj mamy piękny.
>Jasne. Szkoda, że zaściankowy
To zaściankowość nie jest za ścianą-granicą?
15-10-2010 09:35 
 Ocena 1 na 1
Almentyna (417 punktów)
>To zaściankowość nie jest za ścianą-granicą?

Być może, ale tamta mnie nie boli...
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Kraj mamy piękny.
Zgadzam się. Mamy piękne morze i góry i wspaniałe jeziora i lasy. Byłam w te wakacje i zażywałam.

Czasami diabeł mnie kusi, aby uwierzyć w Boga.
15-10-2010 12:03 
 Ocena 1 na 1
drHaust (737 punktów)

>Zgadzam się. Mamy piękne morze i góry i wspaniałe jeziora i lasy. Byłam w te wakacje i zażywałam.

to może trza było posmakować?


Dla Ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją
agnieszka.75 (8 punktów)
>trza

Może i trzeba.
15-10-2010 19:42 
 Ocena 1 na 1
orchidea78 (385 punktów)
Nie należy robić nic wbrew sobie.
Jeżeli ktoś miał kiedyś problem z alkoholem ,przestał pić i udaje mu się zachować trzeźwość, to należy pamiętać, że gdy namówimy takiego człowieka "do kielonka", to możemy spowodować jego powrót do alkoholizmu.
Nie zawsze i nie z każdym wzniesiemy toast w Nowy Rok.
15-10-2010 19:52 
 Ocena 2 na 2
kognitywista (3391 punktów)
>piękne morze i góry i wspaniałe jeziora i lasy
... i kufelek chłodnego piwa z pianką ... aż się rozmarzyłem
Piękny Lolo (2082 punktów)
   
Szanowna Pani, mój najlepszy kolega zwykł był mawiać: "Wódki nikt nie lubi, ale pić trzeba".
Alkohol zawsze był obecny w życiu Polaków, przecież cała nasza historia to wynik permanentnego zamroczenia alkoholem.
I Pani się dziwi, że Tusk, syn tego, powtórzę tego narodu nie ma nic przeciwko alkoholowi?
Dopalacze to jakaś egzotyka, tego trzeba profilaktycznie zakazać.
Ale od swojskiej gorzałki wara!
   
kognitywista (3391 punktów)
>I Pani się dziwi, że Tusk, syn tego, powtórzę tego narodu nie ma nic przeciwko alkoholowi?
>Dopalacze to jakaś egzotyka, tego trzeba profilaktycznie zakazać.
Może warto byłoby zakazać i jednego i drugiego... Ale racjonalny rząd zabrał się po prostu za to, co możliwe ...
ancykryst przegrzeszony (526 punktów)
(zablokowany)
>Wiadomo nie od dzisiaj , że to alkohol, a nie dopalacze, jakieś tam, jest głównym zagrożeniem...
Co Pani Profesor opowiada - konserwowane dłużej się trzyma od wędzonego, prawda?
jkl; (5859 punktów)
>Wiadomo nie od dzisiaj , że to alkohol, a nie dopalacze, jakieś tam, jest głównym zagrożeniem zdrowia i życia Polakóff.

Doprawdy? Czy gdyby "dopalających" było tyle samo co pijących, to skutki zdrowotne w skali kraju byłby takie same? Taki sam procent uzależnionych?
Żenująca jest bezmyślność i histeryczność walki z dopalaczami, ale nie to że ją podjęto.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365