Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Musimy przestać obwiniać o wszystkie nasze problemy białych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
15-11-2021 22:16kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
"Musimy przestać obwiniać o wszystkie nasze problemy białych
Ocena 2 na 2
Afrykański Książę: "Musimy przestać obwiniać o wszystkie nasze problemy białych"

W rozmowie z Hannoverschen Allgemeinen Zeitung etiopski książę Asfa-Wossen Asserate ostrzega teraz przed nadmierną poprawnością polityczną i inflacją w koncepcji rasizmu.

Asfa-Wossen Asserate uciekł do Niemiec w latach 70., w związku z krwawym zamachem stanu w swojej rodzinnej Etiopii.

Teraz jest zbulwersowany teoriami tak zwanego rasizmu i "białej siły", które rozprzestrzeniły się wśród dziennikarzy i nie tylko. Teoria "białej siły" oznacza, że praktycznie wszyscy biali są częścią systemu, który uciska nie-białych, stwierdza Asfa-Wossen Asserate.
- W ten sposób obrażasz tylko życzliwych ludzi, których wsparcia potrzebujemy - mówi do Hannoverschen Allgemeinen Zeitung.

Afrykański książę ostrzega również przed nadużywaniem terminu "rasizm" - jest czymś, co wg niego może doprowadzić do utraty znaczenia tego słowa.

Asfa-Wossen Asserate twierdzi, że Afrykanie muszą uwolnić się od "roli wiecznej ofiary" i ostatecznie zacząć spotykać białych ludzi na równych warunkach.

Aby to zrobić, musimy także opowiedzieć młodym Afrykanom o wielkiej kulturze, która istniała w Afryce przed epoką kolonialną, aby wzmocnić ich pewność siebie - mówi.

Bardzo mądry człowiek ten etiopski książȩ i nielewicowy. Co myślicie?

Źrόdło. FT
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>Bardzo mądry człowiek ten etiopski książȩ i nielewicowy. Co myślicie?
Że często w swoich wypowiedziach, bez związku z tematem, atakujesz lewicę.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>Bardzo mądry człowiek ten etiopski książȩ i nielewicowy. Co myślicie?
>Że często w swoich wypowiedziach, bez związku z tematem, atakujesz lewicę.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Może masz racjȩ. Przez jakis czas miałam ekstra pracȩ, obserwowłam scenȩ polityczna amerykańską (w mediach) i działalność rożnych grup jak Antifa BLM...

Wypowiedź ksiȩcia jest jak swieży podmuch wiatru, tylko szkoda, że wymaga czasu, żeby zmiany zadziałały. Myslisz, ze to sie dokona?

Pozdrawiam
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>>Bardzo mądry człowiek ten etiopski książȩ i nielewicowy. Co myślicie?
>>Że często w swoich wypowiedziach, bez związku z tematem, atakujesz lewicę.
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Może masz racjȩ. Przez jakis czas miałam ekstra pracȩ, obserwowłam scenȩ polityczna amerykańską (w mediach) i działalność rożnych grup jak Antifa BLM...
>Wypowiedź ksiȩcia jest jak swieży podmuch wiatru, tylko szkoda, że wymaga czasu, żeby zmiany zadziałały. Myslisz, ze to sie dokona?
>Pozdrawiam

W cieniu wydarzeń na granicy białorusko-polskiej migranci nadal docierają do Europy przez Morze Śródziemne, często z pomocą organizacji pozarządowych. Imigranci również napływają do Wielkiej Brytanii.
W ten weekend w ciągu zaledwie jednego dnia ponad 600 migrantów, głównie Egipcjan, przybyło do Włoch.

Do 12 listopada włącznie 57 833 migrantów przybyło do Włoch - to gwałtowny wzrost w porównaniu z tym samym okresem w zeszłym roku, kiedy przybyło 31 213 i 9944 w 2019 roku.
Inaczej niż wtedy, gdy Matteo Salvini był ministrem spraw wewnętrznych, teraz są one akceptowane, co zwiększa zachętę dla większej liczby osób do zatrudniania handlarzy ludźmi. Włoska prawica zarzuca rządowi, że nie robi wystarczająco dużo, aby powstrzymać napływ.
Informacje z mediow dzisiaj. To już mnie przeraża...
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Może masz racjȩ. Przez jakis czas miałam ekstra pracȩ, obserwowłam scenȩ polityczna amerykańską >(w mediach) i działalność rożnych grup jak Antifa BLM...
>

Ludzie patrzą na scenę polityczną i nie rozumieją, że jest to scena na której toczy się ciągle GRA, podobnie jak w teatrze. Nie ma afiszy, więc nie znamy nazwiska autora tej "sztuki", widzimy tylko pole bitwy, na którym walczą otumanione i ogolone małpy. Żeby pojąć, gdzie się pisze koncepcje autorom scenariuszy obowiązkowo trzeba przeczytać książkę "Finansowy potwór z Jekyll Island", autor Griffin G.Edward.

"Skąd pochodzą pieniądze? Kto je tworzy? To książka, w której znajdziesz pełen zasób wiadomości o wielkiej iluzji zwanej pieniądzem. Nudny temat? Tylko poczekaj! W ciągu pięciu minut wciągniesz się w wywiadowczy kryminał, którym ta historia jest w rzeczywistości. To książka o najbardziej rażącym przekręcie w historii. Znajdziesz tu wszystko: przyczyny wojen, inflacji, depresji, pomyślności. Twój światopogląd się zmieni. Mówiąc najprościej: to może być najważniejsza pozycja o wydarzeniach w świecie jakąkolwiek przeczytasz.
"Jako bankier i prezes banku, myślałem, że dobrze rozumiem Rezerwę Federalną. Ale ta książka zmieniła sposób, w jaki obecnie patrzę na cały nasz system monetarny".
Marilyn MacGruder Barnwall
Grand Junction, Colorado".

www.bankie(*)ezerwy-Federalnej-3017157.html

"Co może Fed? Fed może wszystko!
System Rezerwy Federalnej jest dość nietypowym bankiem centralnym. W przeciwieństwie do wielu swych europejskich odpowiedników jest to prywatny bank, którego przewodniczącego powołuje prezydent Stanów Zjednoczonych za zgodą Senatu. Żadna instytucja państwowa - w tym także Kongres - nie ma prawa do kontroli działalności Fedu. Przewodniczący Rady Gubernatorów powoływany jest na 6-letnią kadencję i nie ma obowiązku wykonywać poleceń prezydenta.(...)
Fed ma przywilej kreacji dolarów według własnego uznania, w dowolnym momencie, do dowolnego adresata i w dowolnych ilościach. "Dajcie mi władzę nad pieniądzem w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto ustanawia jego prawa" - miał powiedzieć jeszcze na długo przed powstaniem Rezerwy Federalnej Amschel Rotschild.(...)
Przez sto lat koszty życia w Ameryce mierzone oficjalnym (czytaj: zaniżanym przynajmniej przez ostatnie 2O lat) CPI wzrosły o 2323%, podczas gdy przez 8O lat poprzedzających utworzenie Fedu skumulowana inflacja w Stanach Zjednoczonych wyniosła... O,33%. Fed zdewastował wartość dolara, który w sto lat utracił 99,96% swej siły nabywczej.
Przed erą Fedu przedsiębiorstwa notowane na nowojorskiej giełdzie systematycznie i w miarę stabilnie zwiększały swoją wartość. Fakt ten obrazuje coraz wyższy "kurs" DJIA, wyrażony w uncjach złota. Jednak już dekadę po narodzinach Rezerwy Federalnej amerykański rynek akcji zaczął wariować. Kolejne bańki spekulacyjne kończyły się krachami poprzedzanymi... zmianą polityki monetarnej Fedu. Kto znał te decyzje wcześniej, ten tanio kupował i drogo sprzedawał. I wiedział, kiedy to robić.
Dodajmy do tego jeszcze Wielki Kryzys, czyli globalną depresję wywołaną kredytowym szaleństwem zafundowanym przez Rezerwę Federalną, bańkę internetową autorstwa Alana Greenspana oraz bańkę na rynku nieruchomości nadmuchaną przez Fed przy współudziale administracji Billa Clintona. Dlatego w setne urodziny Rezerwy Federalnej zanucę jej "Sto lat." I ani dnia więcej. Najwyższy czas ukręcić łeb tej hydrze.
Artykuł pierwszy, rozdział 1O Konstytucji USA stanowi, że "żaden stan (...) nie ma prawa ustanowić innego legalnego środka płatniczego niż złote lub srebrne monety". Ponadto w rozdziale 8 amerykańska konstytucja daje Kongresowi prawo do bicia pieniądza poprzez emisję monet i banknotów.








kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>Może masz racjȩ. Przez jakis czas miałam ekstra pracȩ, obserwowłam scenȩ polityczna amerykańską >(w mediach) i działalność rożnych grup jak Antifa BLM...
>>
>Ludzie patrzą na scenę polityczną i nie rozumieją, że jest to scena na której toczy się ciągle GRA, podobnie jak w teatrze. Nie ma afiszy, więc nie znamy nazwiska autora tej "sztuki", widzimy tylko pole bitwy, na którym walczą otumanione i ogolone małpy. Żeby pojąć, gdzie się pisze koncepcje autorom scenariuszy obowiązkowo trzeba przeczytać książkę "Finansowy potwór z Jekyll Island", autor Griffin G.Edward.
>"Skąd pochodzą pieniądze? Kto je tworzy?

Ostatnio pojawia sie coraz wiȩcej tego typu publikacji, uważam, że dobrze, bo można poznać ukryte mechanizmy sterujące gospodarką... swiatem...

Ale pamiȩtam słowa staruszka profesora: Kiedy dokonuje siȩ "publiczna spowiedź państw" nic dobrego to nie wrόży.

Żeby tylko nasza łacińska i chrześcijańska cywilizacja przetrwała obecny kryzys, żeby nas nie wymazano z mapy Świata.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

> Żeby tylko nasza łacińska i chrześcijańska cywilizacja przetrwała obecny kryzys, żeby nas nie >wymazano z mapy Świata.
>

Kiedyś podzielono nam teren ale naród przetrwał w całości.
Dzisiaj nie podzielono terenu, tylko podzielono naród.
Co jest gorsze??
Podzielony teren czy podzielony naród ??
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>> Żeby tylko nasza łacińska i chrześcijańska cywilizacja przetrwała obecny kryzys, żeby nas nie >wymazano z mapy Świata.
>>
>Kiedyś podzielono nam teren ale naród przetrwał w całości.
>Dzisiaj nie podzielono terenu, tylko podzielono naród.
>Co jest gorsze??
>Podzielony teren czy podzielony naród ??

Zarόwno podział terenu- rozbiory, jak i skłόcony narόd osłabiają kondycjȩ państwa.
Sąsiedzi sie cieszą jak państwo jest słabe mόwił krόl Szwecji.
qwery (2864 punktów)
>>> Żeby tylko nasza łacińska i chrześcijańska cywilizacja przetrwała obecny kryzys, żeby nas nie >wymazano z mapy Świata.
>>>
>>Kiedyś podzielono nam teren ale naród przetrwał w całości.
>>Dzisiaj nie podzielono terenu, tylko podzielono naród.
>>Co jest gorsze??
>>Podzielony teren czy podzielony naród ??
>Zarόwno podział terenu- rozbiory, jak i skłόcony narόd osłabiają kondycjȩ państwa.
>Sąsiedzi sie cieszą jak państwo jest słabe mόwił krόl Szwecji.
>

Czy myslenie kategoria narodu i lanstwa zamiast kategorią rodziny ma dziś sens? Oczywiscie czy ma sens dla kogos poza elitami tego panstwa?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Zarόwno podział terenu- rozbiory, jak i skłόcony narόd osłabiają kondycjȩ państwa.
>Sąsiedzi sie cieszą jak państwo jest słabe mόwił krόl Szwecji.
>

Polska dwa razy rozwijała się gospodarczo w ekspresowym tempie: zabór niemiecki i za Gierka. Sąsiedzi i obcy, też się cieszą jak komuś swoją agenturę zainstalują u władzy, jak komuś napiszą historię i postawią pomniki idiotom. ​

Polak nie zna swojej historii i niczego nie jest w stanie pojąć. Teraz biernie reaguje na zmasowane ogłupianie propagandą anty białoruską. Reżim amerykański po tej swojej prowokacji zaciągnie Polaka na wojnę.
Dawniej Francuzi i Brytyjczycy używali terenu Słowian i Słowian do osłabiania potęgi Niemiec. Głupi Polak bił się z sąsiadami nie wiedząc czemu i komu to służy.

fr.wikipedia.org/wiki/Emprunt_russe

"Te rosyjskie pożyczki to seria kredytów uruchomionych na zachodnich rynkach finansowych na rzecz Imperium Rosyjskiego w całym XIX wieku aż do 1916 roku. Największe transze zostały wyemitowane na Place de Paris od 1888 do 1914 roku.(...)
Wśród najważniejszych transz rosyjskich emisji obligacji, Czerwiec 19O6 ma zasięg międzynarodowy, uruchomiona jednocześnie w kilku centrach finansowych i ma na celu odbudowę osłabionych finansów Imperium Rosyjskiego po wojnie rosyjsko-japońskiej , tj. 2,25 mld franków w złocie , jedna z największych kwot w historii finansowej, w połowie pokryta przez francuskich akcjonariuszy".

Francuzi kredytowali cara Rosji by ten ich bronił przed Niemcami, w środku była Polska, przez, którą musiały by przejść wojska cara w drodze na Niemcy. Polska nie wyrażała na to zgody a potem liczyła, że Francja będzie nas bronić przed Niemcami.
Car dostał od Francuzów 2,25 mld franków w złocie i to spowodowało, że Żydzi zrobili w Rosji zamach stanu, by przerwać europejską głupotę. Francuzi zrozumieli w czasie wojny, że to jest wojna EUROPY Z WIELKĄ BRYTANIA I AMERYKĄ, i Europa tylko wtedy wygra gdy wygrają NIEMCY I ŻYDZI.

17-11-2021 05:46 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Wypowiedź ksiȩcia jest jak swieży podmuch wiatru, tylko szkoda, że wymaga czasu, żeby zmiany zadziałały. Myslisz, ze to sie dokona?
Świat się zmieni jeśli zmieni się mentalność ludzi, konfliktów jest wiele, a u podstaw leży żądza materii. Ludzie nie kierują się miłością, lecz posiadaniem. To węzeł gordyjski, który można rozwiązać tylko miłością. W obecnym świecie nie ma na to szans, trzeba wychować nowego człowieka, który postawi ducha przed materią. Morawiecki powiedział, że będzie rechrystianizował Europę, pisowska rechrystianizacja to dzieci w zimnym lesie, nie wpuszczanie organizacji humanitarnych, budowanie podziałów w społeczeństwie..., lista jest długa...
Po owocach ich poznacie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Morawiecki powiedział, że będzie rechrystianizował Europę, pisowska rechrystianizacja to dzieci >w zimnym lesie, nie wpuszczanie organizacji humanitarnych, budowanie podziałów w >społeczeństwie..., lista jest długa...
>Po owocach ich poznacie.
>

Agent Morawiecki robi co mu każą. Jakby ktoś rozumiał mechanizmy, jakimi okupant, każdy, robi pranie szarych komórek niewolnikom, to by trzymał się z daleka, od tzw. "demokratycznych" partii.
Dzisiaj należy opracować instrukcję głosowania dla demokratycznych niewolników pt. JAK NIE WYBRAĆ ZNOWU AGENTÓW CIA. Należy też ustalić jak Afgańczycy pogonili reżim amerykański, który ich okupował 2O lat.
Żydzi chcieli uchronić Europę przed Amerykanami i genialny plan skończył się dla nich i dla Europy tragedią. James Francis Byrnes, w imieniu Ameryki, powiedział już po zrzuceniu bomb atomowych na japońską ludność cywilną, że Ameryka nigdy nie wyjdzie z Europy i będzie poszerzać swoje strefy okupacyjne. Ameryka nie uznaje granicy na Odrze i Nysie.
W skolonizowaniu Europy przez Amerykę największe zasługi ma FRANCJA. Francuzi pojęli za późno, że wzajemne walki w Europie, skończą się gdy przyjdzie reżim amerykański.
Żydzi za parawanem komunizmu budowali wielką zjednoczoną Europę, zdolną przeciwstawić się Brytyjczykom i Amerykanom. Nie udało się, Amerykanie porobili demokraytczne klatki, w których małpy gadają głosem zasłyszanym z telewizora. Polak na którego Ameryaknie nałożyli po wojnie sankcje, dzisiaj po "chrześcijańsku", nakłada sankcje na sąsiada.
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)

>Agent Morawiecki robi co mu każą. Jakby ktoś rozumiał mechanizmy, jakimi okupant, każdy, robi pranie szarych komórek niewolnikom, to by trzymał się z daleka, od tzw. "demokratycznych" partii.
>Dzisiaj należy opracować instrukcję głosowania dla demokratycznych niewolników pt. JAK NIE WYBRAĆ ZNOWU AGENTÓW CIA. Należy też ustalić jak Afgańczycy pogonili reżim amerykański, który ich okupował 2O lat.
>Żydzi chcieli uchronić Europę przed Amerykanami i genialny plan skończył się dla nich i dla Europy tragedią. James Francis Byrnes, w imieniu Ameryki, powiedział już po zrzuceniu bomb atomowych na japońską ludność cywilną, że Ameryka nigdy nie wyjdzie z Europy i będzie poszerzać swoje strefy okupacyjne. Ameryka nie uznaje granicy na Odrze i Nysie.
>W skolonizowaniu Europy przez Amerykę największe zasługi ma FRANCJA. Francuzi pojęli za późno, że wzajemne walki w Europie, skończą się gdy przyjdzie reżim amerykański.
>Żydzi za parawanem komunizmu budowali wielką zjednoczoną Europę, zdolną przeciwstawić się Brytyjczykom i Amerykanom. Nie udało się, Amerykanie porobili demokraytczne klatki, w których małpy gadają głosem zasłyszanym z telewizora. Polak na którego Ameryaknie nałożyli po wojnie sankcje, dzisiaj po "chrześcijańsku", nakłada sankcje na sąsiada.

Niektόre pana wypowiedzi nie wpisują siȩ w aktualne wydarzenia na scenie politycznej Europy Wschodniej i Centralnej.
Ponieważ jest to mόj wątek wolałabym, żeby pisał pan o tym co dzieje siȩ teraz w polityce zagranicznej, ewentualnie trzymał wątku. Może pomoże to panu zrozumieć, ze tego typu nonszalancka postawa wymierzona w przywodcόw kraju, jest obecnie nie na miejscu.

Negatywne wypowiedzi o przywόdcach kraju plasują pana po stronie Rosji.
Zwrόcilam na to uwage po wypowiedzi jednego z czytelnikόw na fR.

Pozdrawiam
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Ponieważ jest to mόj wątek wolałabym, żeby pisał pan o tym co dzieje siȩ teraz w polityce >zagranicznej, ewentualnie trzymał wątku.

Cały czas trzymam się wątku a nie telewizora.
W "polskiej" polityce zagranicznej, bez zmian. Znowu proponuję przeczytać książkę napisaną przez byłego AMBASADORA Krzysztofa Balińskiego "MSZ - polski czy antypolski?"
Polityka zagraniczna "demokratycznej" Polski, polega na gryzieniu nogawek, przywódcom narodów wskazanych przez CIA. Jak ktoś widzi wszędzie szpiegów Putina, to raczej na to nie ma lekarstwa.
Możemy porównać otumanionego, obecnie Polaka z nazistą. Nawet cwani Żydzi nie dali rady przeciwstawić się otumanianiu Niemców. Dla historyka polska "demokracja" to niezła nauka zrozumienia historii.
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>Ponieważ jest to mόj wątek wolałabym, żeby pisał pan o tym co dzieje siȩ teraz w polityce >zagranicznej, ewentualnie trzymał wątku.
>Cały czas trzymam się wątku a nie telewizora.
>W "polskiej" polityce zagranicznej, bez zmian. Znowu proponuję przeczytać książkę napisaną przez byłego AMBASADORA Krzysztofa Balińskiego "MSZ - polski czy antypolski?"
>Polityka zagraniczna "demokratycznej" Polski, polega na gryzieniu nogawek, przywódcom narodów wskazanych przez CIA. Jak ktoś widzi wszędzie szpiegów Putina, to raczej na to nie ma lekarstwa.
>Możemy porównać otumanionego, obecnie Polaka z nazistą. Nawet cwani Żydzi nie dali rady przeciwstawić się otumanianiu Niemców. Dla historyka polska "demokracja" to niezła nauka zrozumienia historii.
>
Wobec tego, z niecierpliwością czekam na nastȩpny rozdział "Rządy carόw w Rosji".
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Wobec tego, z niecierpliwością czekam na nastȩpny rozdział "Rządy carόw w Rosji".
>

Na tym forum nie ma ani jednej osoby mającej elementarną wiedzę z HISTORII. Szkoła i telewizja nie uczą historii. Szkolna historia jest wykorzystywana w innym celu, jak nauczać o świecie.

www.wladcy(*)a/zalaczniki/Oldenburgowie.htm

www.wladcy(*)ynastia Holstein-Gottorp.htm

Romanowowie, dynastia panująca w Rosji 1613-1762; jej nazwę przyjęła również spokrewniona z Romanowami linia Oldenburgów, która panowała w Rosji 1762-1917.
Najwybitniejszy z Romanowów, PIOTR I, przyjął 1721 tytuł imperatora; w linii męskiej Romanowowie wygaśli na jego wnuku, PIOTRZE II (1730), w żeńskiej - na córce Piotra I, ELŻBIECIE (1762). Tron przeszedł następnie na KAROLA PIOTRA ULRYKA holsztyńskiego (pod imieniem PIOTRA III ROMANOWA), syna Karola Fryderyka księcia holsztyńsko-gottorpskiego z dynastii oldenburskiej i Anny, córki Piotra I; Piotr III dał początek linii Holstein-Gottorp-Romanow; linia ta została zdetronizowana 1917 w wyniku rewolucji lutowej w Rosji, ostatni cesarz MIKOŁAJ II został rozstrzelany wraz z rodziną przez bolszewików; obecnie żyjący przedstawiciele Romanowów przebywają na emigracji (głównie w USA).

Oldenburgowie panowali w Szwecji i w Rosji. To w Szwecji dobrze rządzili a w Rosji źle ??
ZSRR to rządy Żydów.

fr.wikipedia.org/wiki/Emprunt_russe

"Wśród najważniejszych transz rosyjskich emisji obligacji, Czerwiec 19O6 ma zasięg międzynarodowy, uruchomiona jednocześnie w kilku centrach finansowych i ma na celu odbudowę osłabionych finansów Imperium Rosyjskiego po wojnie rosyjsko-japońskiej , tj. 2,25 mld franków w złocie , jedna z największych kwot w historii finansowej, w połowie pokryta przez Francuzów akcjonariusze."

ROSJĘ ZBROIŁY FRANCJA I WIELKA BRYTANIA. Po co to robili? Głupkowatych Słowian wykorzystywali do walki z Niemcami. Brytyjczycy i Francuzi ponosili ogromne koszty by w Europie trwały wojny osłabiające Niemców i Europę ale nie na ich terenie. Głupkowaci Słowianie idealnie nadawali się na kozły ofiarne a ich teren na wojny. Kres temu postawili Żydzi. Zorganizowali zamach stanu w Rosji i zgarnęli francuską pożyczkę na kolejna europejską wojnę. Zaczęli budować silną Europę opartą na Niemcach i Rosji. Żydzi zdawali sobie sprawę, że za oceanem powstała potęga militarna i tylko czeka by wkroczyć do Europy i przejąć jeszcze brytyjskie imperium. Żydzi postawili kres wykorzystywaniu przez Francuzów i Brytyjczyków głupkowatych Słowian do swojej polityki. To co Żyd wtedy rozumiał, dzisiaj nie pojmie żaden Polak. Żydowski genialny plan został rozszyfrowany przez Brytyjczyków i Amerykanów, którzy doprowadzili do tragedii naród niemiecki i żydowski. Żydowski plan był piękny, silna i niezależna Europa posiadająca broń atomową.
Skończyło się tym, czego obawiali się Żydzi, rządzą nami gangsterzy i pastuchy.

kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>Wobec tego, z niecierpliwością czekam na nastȩpny rozdział "Rządy carόw w Rosji".
>>
>Na tym forum nie ma ani jednej osoby mającej elementarną wiedzę z HISTORII.

A gdzie podział sie sławny Iwan Grożny??

Trzeba cofnąc siȩ do przyjȩcia chrzescijaństwa z Bizancjum przez Włodzimierza Wielkiego władce ruskiego z dynastii Rurykowiczow, ktόry w r. 988 przyjął chrzescijaństwo i wziął ślub z Anna, siostrą cesarza w Chersonezie w Bizancjum.

Włodzimierz Wielki wprowadził na Rusi chrzescijaństwo i jest swiȩtym kościołow prawosławnego i greckokatolickiego.

Po upadku Bizancjum w 1453 r., wszystkie insignia władzy cesarskiej zostały przeniesione do Moskwy. Moskwa (Rosja) jest III Rzymem, a czwartego już nie bȩdzie.

Pierwsza dynastia zaczȩła siȩ od Rurykowiczόw /Wikingowie/.

Teraz jak nie ma komunizmu Putin jest cesarzem.

Napewno za takiego siȩ uważa: mały czlowiek, wielki KGB-owiec
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Napewno za takiego siȩ uważa: mały czlowiek, wielki KGB-owiec
>

Do KGB nie brano idiotów. U nas mamy kurdupla, który nie mógł skończyć liceum. Dopiero po przeniesieniu do odpowiedniej szkoły, przepchano go. W szkole jego brat siedział w jednej ławce z Lejbą Fogelmanem i to sprawiło, że ich wykorzystały obce służby. Kaczyński czyta z kartki zdania pisane przez psychologów tłumu. Do tego się nie nadaje ale nadrabia to Bernstein Kurski. Polacy są jak przez kalkę zrobieni, wszyscy gadają to samo. Mają te same prymitywne nienawiści i chodzą od wieków na smyczy.
Polak nigdy nie pojmie co to jest INTERES, wielu o tym mówiło i wszyscy odradzają Polakowi, żeby czymkolwiek kierował, oprócz taczki. Należy się uczyć by wiedzieć co mówić, jak ktoś mówi co wie, to jest tragedia niszcząca nasz naród. Ten bełkot historyczny znam i się w niego nie zagłębiam.
Historia jest zapisana tam gdzie są sumy pieniędzy przelewane między państwami.
Prymitywne wylewanie z siebie wstawionej przez kogoś nienawiści jest poniżające, ale u nas to jest teraz w modzie. Był modny komunizm teraz jest modna demonkracja, tyle samo było komunistów ilu teraz jest demokratów. A wszyscy jak spod jednej sztancy, otumanieni wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym. Zmienił się nam okupant to pozmieniał Polakom preferencje i to w ekspresowym tempie.
Polska to jest małpiarnia, z poziomym podziałem pomiędzy głupimi a mądrymi. Na to jeszcze nikt nie wymyślił lekarstwa.
18-11-2021 07:52 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Do KGB nie brano idiotów.
To skąd się ich tylu wzięło?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
17-11-2021 08:38 
 Ocena 1 na 1
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>Wypowiedź ksiȩcia jest jak swieży podmuch wiatru, tylko szkoda, że wymaga czasu, żeby zmiany zadziałały. Myslisz, ze to sie dokona?
>Świat się zmieni jeśli zmieni się mentalność ludzi, konfliktów jest wiele, a u podstaw leży żądza materii. Ludzie nie kierują się miłością, lecz posiadaniem. To węzeł gordyjski, który można rozwiązać tylko miłością. W obecnym świecie nie ma na to szans, trzeba wychować nowego człowieka, który postawi ducha przed materią. Morawiecki powiedział, że będzie rechrystianizował Europę, pisowska rechrystianizacja to dzieci w zimnym lesie, nie wpuszczanie organizacji humanitarnych, budowanie podziałów w społeczeństwie..., lista jest długa...
>Po owocach ich poznacie.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Prawda jest taka, że ci ludzie zrobili źle, że wybrali siȩ w tȩ podrόż z dziećmi o tej porze roku. Powinni o tym pomysleć przed wyprawą. Nigdy bym tak nie postąpiła jak te matki, ktόre znajdują sie na granicy polskiej z Bialorusią, lub innych miejscach UE.

Celem było przyjechanie do Niemiec lub Szwecji, żeby wesprzeć sieci działajacych gangόw, lub wsparcie innej działalnosci gospodarczej. Imigraci sa niezwykle operatywni w robieniu biznesόw, ktόre ruinują państwo, i niszczą młodych ludzi.

Imigracja to jest dziedzina, o ktόrej mόwiąc w ogόlnej analizie, trzeba być 100% racjonalistą.

Mentalność muszą zmienić u siebie, w państwach MENA.

Pozdrawiam
17-11-2021 09:54 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
"Chrześcijanie", wilki w owczych skórach, na ustach Chrystus, w sercach lód.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Powinni o tym pomysleć przed wyprawą. Nigdy bym tak nie postąpiła jak te matki, ktόre znajdują >sie na granicy polskiej z Bialorusią, lub innych miejscach UE.
>

Każdy wie, że granica Polski z Białorusią jest granicą kolonii reżimu amerykańskiego, na której AMERKANIE TOCZĄ KOLEJNĄ WOJNĘ O KOLEJNY NARÓD.
Amerykanie rozszerzą swoje panowanie a z Białorusinów zrobią jak z Polaków, szczęśliwych niewolników. Na każdej linii frontu jest niebezpiecznie. Przypuszczalnie wodza narodu białoruskiego zabije Jakow Jurowski a Białorusini wybiorą sobie DEMOKRATCYZNIE agentów szkolonych przez CIA do władzy.
Tak się dzieje już kilkadziesiąt lat, nawet film o tym nakręcono, ale ludzka głupota nie zna granic.
Czarno biały film "Ukryte siły" pokazuje jak to się ludzie nabierają na "demokrację".

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365