Jeżeli nie jesteśmy państwem wyznaniowym i inne religie powinny być traktowane po równi z katolicką... Dlaczego w urzędach, szkołach zakładach pracy nie widać innych symboli religijnych???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.