W Niemczech powstała powstała organizacja o wdzięcznej nazwie Narodowi Socjaliści na rzecz Izraela. Uważają, że holokaust był błędem, przepraszają Żydów oraz wzywają inne organizacje neonazistowskie do zaprzestania głoszenia haseł odnoszących się do nienawiści rasowej na tym tle. Jak sami stwierdzili "Silny naród ma prawo do życia. Słaby naród zasługuje na śmierć. Żydzi dzięki odwadze swoich wojowników udowodnili, że zasługują na przetrwanie”. Proizraelscy neonaziści, twierdzą też, że Izrael zasługuje na szacunek ponieważ przetrwali holokaust oraz długotrwałe ataki, a przede wszystkim stworzyli własny kraj w którym wyzbyli się całkowicie ciała obcego. Więcej znajdziecie na: nasofi.blogspot.com/ narodowaan(*)CI-ZAFASCYNOWANI-IZRAELEM.html www.rp.pl/artykul/145011.html
Proszę was o opinię na ten temat (po uprzednim przeczytaniu zalecanych artykułów).
Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.