Racjonalista - Strona głównaDo treści
SAtanistyczny Nowy Sącz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
20-08-2010 14:01pawel9308 (104 punktów)SAtanistyczny Nowy Sącz
Ocena 1 na 1
Przeczytajcie ten artykuł i napiszcie co o tym sądzicie. Dla mnie jest to dowód głupoty polskich katolików.

www.polska(*)symbol-w-logo-miasta,id,t.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

dstr (1474 punktów)
Podobny wątek już był:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,348132
Roksana Małek (894 punktów)
>Przeczytajcie ten artykuł i napiszcie co o tym sądzicie. Dla mnie jest to dowód głupoty polskich
>katolików.
>www.polska(*)a-satanistyczny-symbol-w-logo->miasta,id,t.html
Charakterystyczna dla osób religijnych, zdolność dostrzegania rzeczy, które w rzeczywistości nie istnieją....................
-jad- (18783 punktów)
Dobre. Pomyślałby kto, że w Nowym Sączu Szatan wróży Kaziowi za loda. Brak słów


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
Głąbiński (3538 punktów)
>... dowód głupoty polskich katolików.
Na razie nie ma podstaw, by głupotę okazaną przez kilku przypisywać ogółowi wiernych Kościoła.

Stach M. G.
Ammet (1428 punktów)
To jest dokładnie ten sam problem co backmasking-jak się dobrze wsłucha to i w openingu "Muminków" usłyszy się inwokacje do Szatana. Naprawdę, na taką patologię, to już po prostu słów brakuje.

"Dla Ciebie ten ofiarny stos
Dla Ciebie dym palonych ciał
Za wszystko co dla Ciebie
W niebie odbiorę boski szmal"
supron (18 punktów)
>To jest dokładnie ten sam problem co backmasking-jak się dobrze wsłucha to i w openingu "Muminków" usłyszy się inwokacje do Szatana. Naprawdę, na taką patologię, to już po prostu słów brakuje.
>
"Dla Ciebie ten ofiarny stos

>Dla Ciebie dym palonych ciał
>Za wszystko co dla Ciebie
>W niebie odbiorę boski szmal"

Podobnie wygląda to w przypadku hasła wyborczego prezydenta USA - "yes we can", od tyłu (ponoć) brzmi jak "thank you satan".
oportunista (1711 punktów)
Pójdę za ciosem i twierdzę stanowczo, że ten wątek jest dowodem na Twoją głupotę, dlaczego?
1.Generalizujesz nie mając do tego podstaw.
2.Debatę publiczną na temat loga nie widzisz jako forum wymiany uwag i spostrzeżeń, tylko jako manifestacje ciemnoty.
3.Nie dostrzegasz zaangażowania społecznego w sprawy lokalnej społeczności, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i oddziaływanie na lokalne władze jest dowodem, iż autorom inicjatywy nie jest wszystko jedno i nie wiszą im sprawy swojego miasta.
4.Argumenty użyte w akcji mają być skuteczne, nawet za cenę ich śmieszności, muszą trafić na poparcie społeczne i nadać sprawie bieg medialny. To autorom się udało znakomicie, władza sama przyznała że na problem.

Polski głupek, wierzący czy nie, zawsze pozostanie głupkiem, nic na to nie poradzim.
Brzostowski (7067 punktów)
>Polski głupek, wierzący czy nie, zawsze pozostanie głupkiem, nic na to nie poradzim.

Amen!

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365