Pójdę za ciosem i twierdzę stanowczo, że ten wątek jest dowodem na Twoją głupotę, dlaczego? 1.Generalizujesz nie mając do tego podstaw. 2.Debatę publiczną na temat loga nie widzisz jako forum wymiany uwag i spostrzeżeń, tylko jako manifestacje ciemnoty. 3.Nie dostrzegasz zaangażowania społecznego w sprawy lokalnej społeczności, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i oddziaływanie na lokalne władze jest dowodem, iż autorom inicjatywy nie jest wszystko jedno i nie wiszą im sprawy swojego miasta. 4.Argumenty użyte w akcji mają być skuteczne, nawet za cenę ich śmieszności, muszą trafić na poparcie społeczne i nadać sprawie bieg medialny. To autorom się udało znakomicie, władza sama przyznała że na problem.
Polski głupek, wierzący czy nie, zawsze pozostanie głupkiem, nic na to nie poradzim.
|