Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
08-01-2011 14:40rexus (2343 punktów)Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki?
Nic nie kumam. Ci od spisków mówią, że wojsko testuje nową broń, ale to się kupy nie trzyma, bo wojsko jak coś testuje to zabezpiecza wcześniej teren, żeby opinia publiczna się nie dowiedziała.
O co chodzi?
Najpierw spadająca populacja pszczół, a teraz to ptactwo.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Zobacz: Mass bird deaths rare, not apocalyptic: experts www.reuters.com/article/idUSTRE70534T20110106
08-01-2011 20:40 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Kompletna bzdura.
Ptaki padały nie tylko w Sylwestra, to po pierwsze.
Po drugie - czy to pierwszy Sylwester w historii Luizjany, kiedy odpalano fajerwerki?
Po trzecie - czy tylko w Luizjanie odpalano fajerwerki w Sylwestra?
Po czwarte - 100 kawek zostało przejechane przez jednego TIR-a - co robiło 100 kawek na jezdni? Dlaczego 100 kawek postanowiło usiąść na jezdni akurat przed przejazdem tego samochodu, a nie przed żadnym innym? Dlaczego nagle 100 kawek straciło instynkt samozachowawczy akurat wobec tylko tego jednego pojazdu?


Niezależność jest tą zdobyczą kobiet, dzięki której mogą się już kompromitować same. (Lidia Jasińska)
lukaszewicz (5674 punktów)

>O co chodzi?
>Najpierw spadająca populacja pszczół, a teraz to ptactwo.

Tutaj po polsku:

wiadomosci(*)as_wyjasniona__Fajerwerki.html

wiadomosci(*)zwecji_wyjasniona__Zabilo.html
Matix (5786 punktów)
Dlatego, że tylko w tym roku na Sylwestra były fajerwerki?
Desseberger (43 punktów)
Przecież te ptaki co roku zdychają przez fajerwerki!

Większej bzdury nie słyszałem, aczkolwiek nie mam na razie zadowalającej hipotezy, która nie brzmiałaby jak frazesy NWO.


> Najpierw spadająca populacja pszczół.

Nie sądzę, aby miało to powiązanie.
Matix (5786 punktów)
>Większej bzdury nie słyszałem,

Napisz proszę której bzdury?
Desseberger (43 punktów)
>Napisz proszę której bzdury?

Takiej bzdury, że nagle ptaki pozdychały przez fajerwerki.
Jeśli by tak było to zdychałyby co sylwester poza tym dlaczego akurat w Arkansas zginęło tyle ptaków? przecież tam nie świętowano tak hucznie jak choćby w Londynie.
Rozumiem jeśli tych ptaków było ok. 100, a nie kilka tysięcy.
Matix (5786 punktów)
>>Napisz proszę której bzdury?
>Takiej bzdury, że nagle ptaki pozdychały przez fajerwerki.

Przecież o tym napisałem właśnie. Ironicznie.
PiotrB (2937 punktów)
>Nic nie kumam.

No, gdybyś oglądał Flashforward to byś wiedział o co chodzi.
Jacholek (5699 punktów)
>Najpierw spadająca populacja pszczół, a teraz to ptactwo.
>
A moze to zbiorowe ptasie samobojstwo ? Ptaki maja dobry widok z gory na to co sie dzieje na Ziemi i szlag je trafia... Moze to niezupelnie zart, cos takiego sie zdarza (inteligentnym) wielorybom (?)
08-01-2011 19:31 
 Ocena 1 na 1
zagala (368 punktów)
>>Najpierw spadająca populacja pszczół, a teraz to ptactwo.
A może ktoś pobawił się bronią HAARP?
Jacholek (5699 punktów)
>>>Najpierw spadająca populacja pszczół, a teraz to ptactwo.
>A może ktoś pobawił się bronią HAARP?
Zarty zartami ale ten project HAARP (High-frequency Auroral Active Research Project) wcale nie pobudza do smiechu.
Czy mozna tym porazac ptaki tego mi nie wiadomo, ponoc mozna natomiast przypalic samolot tak jak w piecyku mikrofalowym...
08-01-2011 20:37Nie na temat
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki?
Ja na przykład nie wiem. Mojemu mężowi też ptak opada. Może viagry więcej trzeba? A może to tak już jest z wiekiem?
08-01-2011 20:45 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Mojemu mężowi też ptak opada. Może viagry więcej trzeba?
Gdyby brał viagrę, to by mu ptak nie opadał. Oszukuje cię.

>A może to tak już jest z wiekiem?
Tak już jest z wiekiem, że ptak coraz rzadziej się podnosi. Zarówno z wiekiem faceta, jak i z wiekiem jego partnerki.


Niezależność jest tą zdobyczą kobiet, dzięki której mogą się już kompromitować same. (Lidia Jasińska)
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Gdyby brał viagrę
To może zawału by dostał i młodszego bym wzięła.
08-01-2011 21:46 
 Ocena 1 na 1
rhotax7 (3947 punktów)
Weż młodszego co Twój wątek o jajku pamięta
coreless (16088 punktów)

W Ameryce z nieba spada rocznie wiele milionów ptaków.
Szacuje się, że tylko wskutek kolizji z budynkami i samochodami ginie ich dziesiątki milionów rocznie.

Pod tekstem na stronie
www.theatl(*)deaths-mapped-on-google/68950/

można znaleźć komentarz gościa o nicku Buckland.
Jego wyjaśnienia brzmią całkiem rozsądnie.

Ponieważ nie ma najpierwszego początku i ostatecznego końca.
zachaj (5239 punktów)
Może Letterman wie , coś wspominał we wstępie...

www.youtube.com/watch?v=J-oW0Wn7pHo
Matix (5786 punktów)

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365