I tu takie nietypowe pytanie , kto z użytkowników naszego racjonalisty ma grono. Pytanie zadaje z tego powodu że ostatnio przeglądałem gronowe forum mojej szkoły i znalazłem tam użytkownika który miał w nicku PSR , zajrzałem dalej i zobaczyłem że założył wątek likwidujemy redwatch.info(co szczerze popieram) i doszedłem do wniosku że to na 100% musi być ktoś z racjonalisty?
Wiec co tam, kto ma grono? (odp. nie obowiązkowa)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>>Wiec co tam, kto ma grono? >Ja mam. Tylko czy ta informacja coś Ci w czymkolwiek pomoże ? ...
Chciałem tylko się dowiedzieć czy ten użytkownik jakiego znalazłem należy do tego forum, ale przejrzałem jego opis i doszedłem do wniosku że chyba należy Smierć jest ostatnim wrogiem który zostanie pokonany. Wszystko co robimy to dla WIEKSZEGO DOBRA