Racjonalista - Strona głównaDo treści
Faith Fighter

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
03-05-2009 17:02siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Faith Fighter
Ocena 5 na 5
www.google(*)PKbF413vIeNP7BSm87AuQD97RHG2G2

Udało im się usunąć tę grę z jednej strony, jeszcze tylko kilka tysięcy... Grajcie póki możecie:

www.newgrounds.com/portal/view/421199

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Aleksandra Stolc (550 punktów)
Ta gra to absolutna miazga Szkoda, że zostaje usunięta. To niby tylko gra, ale jak cudownie obrazuje nienawiść pomiędzy wyznawcami poszczególnych religii.
Mawak (23 punktów)
Miliony gier pokazują walkę dobrych miłych pełnych tolerancji Amerykanów z barbarzyńskimi Arabami, faszystowskimi Szwabami, czy komunistycznymi żółtkami, i jakoś nikt się nie czepia.
jad11 (18783 punktów)

>Udało im się usunąć tę grę z jednej strony, jeszcze tylko kilka tysięcy... Grajcie póki możecie:
>www.newgrounds.com/portal/view/421199

Ekstra
Uwielbiam mordobicia I ten klimat... giera już w ulubionych, muszę poćwiczyć, bo mi jakiś Jesus spuścił manto.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
03-05-2009 23:55 
 Ocena 3 na 3
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Uwielbiam mordobicia I ten klimat... giera już w ulubionych, muszę poćwiczyć, bo mi jakiś Jesus spuścił manto.

Najlepszy jest boss Ja grałam Buddą. Miałam największe problemy z Geneshą- niezły wpier...dziel mi spuścił Ale już wszyscy pokonani- łącznie z klimatycznym do bólu bossem Gierka jest przefantastyczna!
04-05-2009 10:47 
 Ocena 2 na 2
jad11 (18783 punktów)

>Najlepszy jest boss Ja grałam Buddą. Miałam największe problemy z Geneshą- niezły wpier...dziel mi spuścił Ale już wszyscy pokonani- łącznie z klimatycznym do bólu bossem Gierka jest przefantastyczna!

No dobra. Muhammad. Na poziomie hard większość walk bez żadnej straty Boss jest fantastyczny.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
04-05-2009 11:37 
 Ocena 3 na 3
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>No dobra. Muhammad. Na poziomie hard większość walk bez żadnej straty Boss jest fantastyczny.

Ba! To w końcu scjentolog
Madman (7811 punktów)
Ja polecam inną grę:
Bible Fight
Trochę dłużej się ładuje i nie jest tak bardzo międzywyznaniowa, ale za to jest trudniejsza.
04-05-2009 06:27 
 Ocena 2 na 2
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Bible Fight to przecież klasyka! Nie wiem dlaczego, ale nigdy nie potrafiłem przejść tej gry inną postacią niż Szatan Choć Jezus i jego atak krzyżem też robią masakrę.
04-05-2009 11:30 
 Ocena 1 na 1
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Bible Fight to przecież klasyka! Nie wiem dlaczego, ale nigdy nie potrafiłem przejść tej gry inną postacią niż Szatan Choć Jezus i jego atak krzyżem też robią masakrę.

Hahahaha, muszę zagrać
04-05-2009 11:30 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
Rzeczywiście trudniejsze. Znacznie trudniejsze. Udało mi się Satanem. Innymi na razie nie próbuję.



"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
04-05-2009 11:38 
 Ocena 1 na 1
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Rzeczywiście trudniejsze. Znacznie trudniejsze. Udało mi się Satanem. Innymi na razie nie próbuję.
>


zolv (1640 punktów)
>www.google(*)PKbF413vIeNP7BSm87AuQD97RHG2G2

Marudzą, bo Ich Mahomet w tej grze jest słaby

"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
Mariusz Pracki (436 punktów)
Stara gierka, chyba z rok temu przeszedłem ją z bratem wszystkimi postaciami. Brat do tej pory ma ściągnięta ją na pendraka i grywa nawet w szkole
I te tajemne zdolności postaci też ciekawe


www.moherowo.pl

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365