Informuję administratora strony, że komentator romaro ponownie usunął mój komentarz pod jego wątkiem. Innymi słowy znów zaczął uprawiać eskalację, która doprowadziła kilka tygodni temu do zawieszenia jego i mnie w prawach zamieszczania wątków i komentarzy na Racjonaliście. W sytuacji jak wyżej dekalruję, iż nie pozostaje mi nic innego jak zacząć usuwać komenatrze romaro zamieszczane pod moimi wątkami. Poniżej podaję link do postu komentatora romaro oraz jeden z moich wpisów, który został usunięty. > 22.3.1940 r. rozpoczął się w Warszawie pogrom wielkanocny. Polscy narodowcy motywowani przez> Niemców napadali na sklepy żydowskie i dokonywali pobić przypadkowych żydowskich przechodniów. 3> dnia napastnicy zostali odparci w wyniku działań samoobrony złożonej głównie z robotników.> Armi, Ukraina na ciebie czeka; takie kanalie współpracujące z ruskimi do słupów Ukraińscy żołnierze> przywiązują, gacie im zdejmują i dalej.... Ano zobacz:> pbs.twimg.(*)X0AELi3n?format=png&name=smallwww.racjonalista.pl/forum.php/s,876681Usunąłeś ponownie mój komentarz. Od tej chwili będę usuwał twoje pod moimi wpisami. Zaczynasz ponownie tę karuzelę. I administrator powinien o tym wiedzieć. |