Racjonalista - Strona głównaDo treści
Informuję administratora

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-03-2022 11:41Arminius (25555 punktów)Informuję administratora
Ocena -1 na 1
Informuję administratora strony, że komentator romaro ponownie usunął mój komentarz pod jego wątkiem. Innymi słowy znów zaczął uprawiać eskalację, która doprowadziła kilka tygodni temu do zawieszenia jego i mnie w prawach zamieszczania wątków i komentarzy na Racjonaliście. W sytuacji jak wyżej dekalruję, iż nie pozostaje mi nic innego jak zacząć usuwać komenatrze romaro zamieszczane pod moimi wątkami.

Poniżej podaję link do postu komentatora romaro oraz jeden z moich wpisów, który został usunięty.

>22.3.1940 r. rozpoczął się w Warszawie pogrom wielkanocny. Polscy narodowcy motywowani przez
>Niemców napadali na sklepy żydowskie i dokonywali pobić przypadkowych żydowskich przechodniów. 3
>dnia napastnicy zostali odparci w wyniku działań samoobrony złożonej głównie z robotników.
>Armi, Ukraina na ciebie czeka; takie kanalie współpracujące z ruskimi do słupów Ukraińscy żołnierze
>przywiązują, gacie im zdejmują i dalej.... Ano zobacz:
>pbs.twimg.(*)X0AELi3n?format=png&name=small
www.racjonalista.pl/forum.php/s,876681

Usunąłeś ponownie mój komentarz. Od tej chwili będę usuwał twoje pod moimi wpisami. Zaczynasz ponownie tę karuzelę. I administrator powinien o tym wiedzieć.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)

>Informuję administratora strony,

Ja informuje że użytkownik Arminius rozpowszechnia kłamstwo na mój temat.

Ten kłamca nazwal mnie trolem putinowskim

Nie potrafi tego udowodnić.

Domagam się zablokowania tego człowieka . W obliczu dzialan wojennych Rosji ten człowiek obraża mnie jakobym wspierał Putina

To kłamstwo tego łgarza.wiele osób tu obraził ale ja domagam się usunięcia go za kłamstwa

Nie będę się przed tym kłamca tłumaczył.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365