Ponieważ jest wątek: Europejskie Centrum Humoru, postanowiłem zrobić: "Europejskie" Centrum "Humoru". Tym razem nawołuje do refleksji. Spora część z nas jest czynnym użytkownikiem tzw jezdni. Proszę zobaczyć jak sztukę tę opanowali Rosjanie (Moskwiczanie?). Jak powiedział tzw expert: "bo widzisz, z kierowcami jest jak z dziećmi, jak się im wierzy, że będą grzeczne i nie czuwa nad nimi... Niekoniecznie karać mandatami, nadzorować! pouczać! bo jak nie... sam widzisz!" www.pobocz(*)deo,vId,242112,vSort,1,vTime,3Pytanie: czy my też idziemy w tym kierunku? Szerokie jezdnie, swobodna prędkość, brak nadzoru i... wschodnia fantazja? |