Racjonalista - Strona głównaDo treści
Anglicy są najlepszym dowodem na brak boga Jahwe

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
04-02-2022 11:52MaxGolonko3 (3459 punktów)Anglicy są najlepszym dowodem na brak boga Jahwe
Grafika:
pbs.twimg.(*)XEAAKh8w?format=jpg&name=large

Anglicy zrozumieli zgniliznę moralną i 100% ateizm papieży i odeszli od tej, fałszywej wyroczni o rzekomym bogu którego myśli przekazuje papież

Odejście od ponurych zasad katolicyzmu dodało im skrzydeł i są mocarstwem!

Sięgali daleko! Example:

Sto lat po tym, jak statek Ernesta Shackletona Endurance zatonął na wodach Antarktydy,
co doprowadziło do jednej z największych historii walki o przetrwanie,
zespół nowoczesnych poszukiwaczy przygód, techników i naukowców wyrusza na poszukiwanie wraku.

Shackleton nie osiągnął swojego celu, ale kiedy wrócił do Wielkiej Brytanii,
ratując całą swoją załogę po epickiej podróży otwartą łodzią przez zdradzieckie morza,
okrzyknięto go bohaterem.

Południowoafrykański lodołamacz wyruszy w sobotę z Kapsztadu, kierując się na Morze Weddella.
Tam zespół ma nadzieję znaleźć wrak i zbadać go dwoma podwodnymi dronami.

Oczekuje się, że wrak będzie w stosunkowo dobrym stanie ze względu na zimną wodę
i brak organizmów żywiących się drewnem w morzach Antarktyki.

Ekspedycja jest sfinansowana kosztem ponad 10 milionów dolarów przez anonimowego darczyńcę,
Jeśli Endurance zostanie znaleziony, drony wykonają zdjęcia i filmy oraz wykonają precyzyjne skanowanie laserowe wraku.
Ale miejsce to nie zostanie naruszone, ponieważ zostało uznane za zabytek historyczny
zgodnie z warunkami Traktatu Antarktycznego, podpisanego w 1959 roku międzynarodowego porozumienia
mającego na celu zachowanie kontynentu w celach pokojowych.

To chyba coś podobnego obowiązuje względem lądowników, łazików, innych urządzeń i flag co pozostały na Księżycu?

www.nytime(*)ndurance-shipwreck-search.html

Siema
_
Wszytkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)trzymaj się szewcze kopyta
>Odejście od ponurych zasad katolicyzmu dodało im skrzydeł i są mocarstwem!

Odeszli do.... anglikanizmu. Który doktrynalnie nie różni się od katolicyzmu
Wyznając taką religię (dodała im skrzydeł) i WIERZĄC W BOGA JAHWE - zostali mocarstwem. Jaka konkluzja? A taka że jak ignorant zabiera się za sprawy o których nie ma zielonego pojęci a- to finalnie wychodzą androny jak w konkluzji wyżej.
DyktaFon (9281 punktów)Odp: trzymaj się szewcze kopyta
>>Odejście od ponurych zasad katolicyzmu dodało im skrzydeł i są mocarstwem!
>Odeszli do.... anglikanizmu. Który doktrynalnie nie różni się od katolicyzmu
>Wyznając taką religię (dodała im skrzydeł) i WIERZĄC W BOGA JAHWE - zostali mocarstwem. Jaka konkluzja? A taka że jak ignorant zabiera się za sprawy o których nie ma zielonego pojęci a- to finalnie wychodzą androny jak w konkluzji wyżej.

Słuszna uwaga. Już pisałem wcześniej, że dobra ideologia to taka, na której korzyść można powołać dowolne fakty.
Berzerac (5671 punktów)Odp: Anglicy są najlepszym dowodem na brak boga Jahwe
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)XEAAKh8w?format=jpg&name=large
>Anglicy zrozumieli zgniliznę moralną i 100% ateizm papieży i odeszli od tej, fałszywej wyroczni o
>rzekomym bogu którego myśli przekazuje papież
>Odejście od ponurych zasad katolicyzmu dodało im skrzydeł i są mocarstwem!

Głupcze. Poczytaj sobie co było powodem zerwania kontaktów Anglii z Watykanem i powstania w Anglii anglikanizmu.
pl.wikipedia.org/wiki/Anglikanizm

>Sto lat po tym, jak statek Ernesta Shackletona Endurance zatonął na wodach Antarktydy,
>co doprowadziło do jednej z największych historii walki o przetrwanie,
>zespół nowoczesnych poszukiwaczy przygód, techników i naukowców wyrusza na poszukiwanie wraku.
>Shackleton nie osiągnął swojego celu, ale kiedy wrócił do Wielkiej Brytanii,
>ratując całą swoją załogę po epickiej podróży otwartą łodzią przez zdradzieckie morza,
>okrzyknięto go bohaterem.
>Południowoafrykański lodołamacz wyruszy w sobotę z Kapsztadu, kierując się na Morze Weddella.
>Tam zespół ma nadzieję znaleźć wrak i zbadać go dwoma podwodnymi dronami.
>Oczekuje się, że wrak będzie w stosunkowo dobrym stanie ze względu na zimną wodę
>i brak organizmów żywiących się drewnem w morzach Antarktyki.
>Ekspedycja jest sfinansowana kosztem ponad 10 milionów dolarów przez anonimowego darczyńcę,
>Jeśli Endurance zostanie znaleziony, drony wykonają zdjęcia i filmy oraz wykonają precyzyjne
>skanowanie laserowe wraku.
>Ale miejsce to nie zostanie naruszone, ponieważ zostało uznane za zabytek historyczny
>zgodnie z warunkami Traktatu Antarktycznego, podpisanego w 1959 roku międzynarodowego porozumienia
>mającego na celu zachowanie kontynentu w celach pokojowych.
>To chyba coś podobnego obowiązuje względem lądowników, łazików, innych urządzeń i flag co pozostały
>na Księżycu?

Co to ma wspólnego z tematem wątku?
>
farmer (22440 punktów)
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)XEAAKh8w?format=jpg&name=large
>Anglicy zrozumieli zgniliznę moralną i 100% ateizm papieży i odeszli od tej, fałszywej wyroczni o
>rzekomym bogu którego myśli przekazuje papież
>Odejście od ponurych zasad katolicyzmu dodało im skrzydeł i są mocarstwem!
>Sięgali daleko! Example:


"Miliony, zamiast na pomoc dla ubogich, poszły m.in. na zakup luksusowego budynku w Londynie. Rok temu mówiono, że Watykan stracił 200 mln euro. Przedstawiony właśnie raport śledczych wskazuje, że straty są przeszło dwukrotnie większe: 454 mln euro - pisze "Gazeta Wyborcza"."


I jeszcze zarabiają na tym a nie tak jak reszta która wpłaca im kasę a tam się dobrze bawią .


No ale oni poszli po rozum do głowy i nie płacą "haraczu" komuś tam gdzieś tam.

No ale w Polsce są ludzie co zaprowadziliby własne dzieci na religię do księdza choć sami sa nie wierzący i nikt ich nie zmusza do tego.

To poczęsci taki ludziom kościół ma się dobrze.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>pisze "Gazeta Wyborcza"."
>

Jak Żyd pisze o Kościele, to jest to na pewno prawda.
Kiedyś Żyd wprowadził nienawiść pomiędzy pracodawcę i pracownika.
Jaki to miało i ma wpływ na ludzkość, to nie będę pisał.
Teraz mamy, żydowskie, kolejne sianie nienawiści. Z ciekawością będę to obserwował.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365