 |
Profesor "Nie jest źle uprawiać seks z roczniakami" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-02-2022 08:23 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Profesor "Nie jest źle uprawiać seks z roczniakami"
2 na 2 | "Profesor etyki broni pedofilii: Nie jest źle uprawiać seks z roczniakami" Kontrowersyjne filmy wywołują zdenerwowane uczucia. Nie ma problemu z zmuszaniem dzieci do seksu, twierdzą badacze etyki- nie on sam. "Trudno dostrzec", że uprawianie seksu z rocznymi dziećmi byłoby złe, twierdzi amerykański profesor filozofii i etyki, który również nie widzi problemu w zmuszaniu dzieci do seksu. Został zawieszony w nauczaniu po tym, jak filmy z jego wypowiedziami zostały szeroko rozpowszechnione w Internecie. W wywiadach Kershnar przekonuje, że powinno się pozwolić dorosłym na uprawianie seksu z dziećmi. - Istnieją dobre powody, by sądzić, że seks między dorosłymi a dziećmi przynosi ogromne korzyści. Korzyści płynące z pedofilii mają charakter ewolucyjny, mówi profesor naukowiec, który uważa, że seks między dorosłymi a dziećmi może wzmocnić spójność rodziny i przygotować dzieci do długotrwałych związków. Kershnar uważa, że nie powinno być żadnych specjalnych ograniczeń co do tego, z jakimi małymi dziećmi dorośli mogą uprawiać seks. - Pomysł, że byłoby źle nawet z rocznym dzieckiem, nie jest dla mnie całkowicie oczywisty, mówi Kershnar i kontynuuje: -Jeśli informacja jest poprawna, "trudno dostrzec w niej coś złego", mówi kontrowersyjny naukowiec, który uważa, że jest to argument przeciwko jakimkolwiek ograniczeniom wiekowym. Zmuszanie dzieci do seksu jest, zdaniem Kershnara, bezproblemowe, ponieważ dorośli wciąż zmuszają dzieci do robienia innych rzeczy, których nie chcą robić: - Zmuszamy dzieci do robienia różnych rzeczy, których nie chcą robić. Zmuszamy ich do pójścia do kościoła, do synagogi, do szkoły, do dentysty, na balet ich siostry i nie obchodzi nas, co myślą. Kiedy osoba przeprowadzająca wywiad z Kershnarem mówi, że życie dziecka "składa się tylko z robienia rzeczy wyłącznie dla przyjemności osoby dorosłej", Kersknar odpowiada: - Zgadza się. To, że dzieci nie do końca rozumieją znaczenie seksu, również nie jest problematyczne, mówi Kershner i podkreśla, że dzieci nadal uczestniczą w wielu czynnościach, których nie rozumieją. Profesor bierze przykład z własnej kultury, a mianowicie z żydowskiego rytuału Bar Micwa. Dzieci nie rozumieją w pełni znaczenia ceremonii, ale i tak w niej uczestniczą. Dlatego argument nie przemawia za tym, że dzieci nie powinny uprawiać seksu, ponieważ nie rozumieją, co to jest, argumentował profesor. Uczelniana prezentacja Kershnera stwierdza, że napisał on wiele artykułów i innych tekstów dotyczących m.in. aborcji, seksu między dziećmi i dorosłymi, pornografii, kar, fantazji seksualnych, niewolnictwa i tortur. "Życie dziecka polega na "robieniu rzeczy wyłącznie dla przyjemności osoby dorosłej", uważa Stephen Kershnar. nypost.com(*)-of-him-supporting-pedophilia/www.fredon(*)sophy/faculty/Stephen-KershnarW latach 70-80 "sławne lewactwo" glosiło to samo- o czym można sobie poczytać w ich /dziełach dla wierzacych/- w niektorych panstwach Skandynawii. Obecnie jedna z partii w swoim składzie ma pokażna liczbȩ pedofilii. Szkoda, że w ogόle prawie nie mόwiło sie (także) o lewicowo-liberalnych profesorach, politykach.... pedofilach. Czas to zrobić, zanim wojna dokona oczyszczenia... P.S. To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu?? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | romaro (25211 punktów) | Gość oficjalnie mając 5 milionów dolarów, podczas gdy jego rzeczywiste zarobki nie są znane do tej pory, znalazł sposób na życie. Aczkolwiek nie relatywizuję tego co napisałaś - po prostu, świat całkiem na psy schodzi, jeżeli na tym można dobrze zarabiać. Nie wiem co chcesz udowodnić, że zło jest tylko na lewicy? Mam pisać o pedofilii w kościele? Tej instytucji nie przebije pod tym względem nic. Arkadiusz Stempin -"Większe zło. Polityczne zabójstwa, krwawe zamachy, kościelne spiski" "Watykan odznaczał się sporą tolerancją wobec wielu faszystów, a kraje Ameryki Południowej zamieszkują ludzie najczęściej religijni. Z włoską mafią, ostentacyjnie religijną, Amerykanie dogadali się jeszcze w czasie II wojny światowej po lądowaniu na Sycylii. I tu spotykały się losy bohaterów naszej książki. Pieniądze i antykomunizm, podszyty przekonaniem o wyższości białych chrześcijan nad innymi, to spoiwo sieci oplatającej cały świat. Kto próbował przeciąć tę sieć - ginął. Jak abp San Salvadoru OscarRomero, którego Jan Paweł II ostrzegał przed flirtem z komunizmem, a który został zastrzelony w zamachu zorganizowanym przez prawicowy rząd swego kraju. Popularna wśród chrześcijan Ameryki Południowej teologia wyzwolenia zalatywała papieżowi naukami Marksa, dlatego sprzeciwiał się zaangażowaniu duchownych w ruchy społeczne. Wojtyła "rodem z komunistycznej Polski, uprzedzony do ruchów rewolucyjnych, w pierwszych latach pontyfikatu antykomunizm wyniósł do rangi obowiązującej doktryny Kościoła" - pisze Stempin. Polakom żyjącym pod gen. Jaruzelskim to się podobało, ale dla wiernych na drugiej półkuli taka postawa Watykanu była rozczarowaniem. Zwłaszcza gdy potem ślimaczyła się sprawa beatyfikacji Romero. Jak pisze Stempin, ten duchowny drażnił konserwatystów w Watykanie oraz duet Wojtyła - Ratzinger. Przekonywano, że Romero zginął nie za wartości ewangeliczne, ale jako działacz polityczny. Jeden z teologów wyzwolenia skwitował ten argument stwierdzeniem, że zgodnie z taką logiką Jezus też nie kwalifikowałby się jako męczennik..." "Jeszcze szerzej watykańską spiżową bramę otwiera historia bankiera Roberta Calviego, którego ostatecznie znaleziono martwego i uwieszonego pod jednym z mostów w Londynie. Calvi robił brudne interesy do spółki z abp. Paulem Marcinkusem. Gdy jednak wpadł w finansowe tarapaty, zaczął się odgrażać, że gdy zacznie mówić prawdę, papież będzie musiał ustąpić, a Watykan będzie musiał sprzedać bazylikę św. Piotra. "Bez wątpienia Calvi zamierzał ujawnić uwikłanie Watykanu we wschodnioeuropejską krucjatę finansowaną z jego środków, których mu później zabrakło (...) Zbyt wiele wiedział o praniu mafijnych pieniędzy i powiązaniach włosko-amerykańsko-watykańskich". Calvi, jak czytamy w książce, miał m.in. przekazać sto tysięcy dolarów dla "Solidarności" przez przyjaciółkę Wojtyły - Wandę Gawrońską. Warto dodać, że wówczas na szczytach CIA byli katolicy z Williamem Casey'em na czele i którym patronował były szef CIA, wiceprezydent, a potem prezydent USA George Bush senior. Teczkę, w której Calvi miał trzymać dokumenty, Watykan wykupił - misję tę powierzono zaufanemu Jana Pawła II bp. Pavlovi Hnilicy. Stolica św. Piotra nie chciała współpracować ze śledczymi badającymi śmierć Calviego. Wspomniany już abp Marcinkus odpowiadał nie tylko za kasę Watykanu, ale też za bezpieczeństwo papieża - z jego nazwiskiem oraz z kardynałem Agostino Casarolim wiąże się "watykański trop" w zamachu na papieża. " wyborcza.p(*)osci.html#S.W-K.C-B.5-L.1.maly
|
|
 | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >Gość oficjalnie mając 5 milionów dolarów, podczas gdy jego rzeczywiste zarobki nie są znane do tej pory, znalazł sposób na życie. Aczkolwiek nie relatywizuję tego co napisałaś - po prostu, świat całkiem na psy schodzi, jeżeli na tym można dobrze zarabiać. Nie wiem co chcesz udowodnić, że zło jest tylko na lewicy? Mam pisać o pedofilii w kościele? Tej instytucji nie przebije pod tym względem nic. >
Napewno!!
Wypowiedz sie w temacie założonego wątku. Twoja wypowiedź to oddzielny temat. Nie opisuje z detalami pedofilii ktόrzy obecnie rzadzą krajem. Wskazałam inna perspektywe nie poruszana na fR, a zjawisko szeroko dotyka dzieci przedszkolne, także dzieci w patologicznych rodzinach w Szwecji i nie tylko. Temat, ktόry poruszyłes nie jest za bardzo wałkowany przez tutejszych protestantόw.
P.S. "Racjonalisci" na fR pisza o tym już dwie dekady. Ile mozna tkwić w tym samej perspektywie, inne to tabu?, kiedy wszystko podlega zmianom z dnia na dzień, z godziny na godzinȩ...
Pisz Pan o Ukrainie!!
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | > Wypowiedz sie w temacie założonego wątku. Twoja wypowiedź to oddzielny temat. Nie opisuje z detalami pedofilii ktόrzy obecnie rzadzą krajem. Wskazałam inna perspektywe nie poruszana na fR, a zjawisko szeroko dotyka dzieci przedszkolne, także dzieci w patologicznych rodzinach w Szwecji i nie tylko.Czy mam się do tego odnieść? > Obecnie jedna z partii w swoim składzie ma pokażna liczbȩ pedofilii.Z dalszej twojej wypowiedzi wynika, iż może masz na myśli partie lewicową. Popatrz, wybierając jak ty, to u nas takie zboki na prawicy tylko. Podałaś link do działalności jakiegoś idioty, a więc w swojej odpowiedzi zawarłem to co najważniejsze plus dołożyłem bonusa. A teraz drugiego dołożę: Ekspert Konfederacji od szczepień, dr Zbigniew Hałat, określa się mianem virginologa. Ma kilkanaście stron na których zamieszcza zdjęcia i nagrania kobiet z komentarzami i uwagami o ich dziewictwie. Wątek - ostrzegam przed zawartością. Hałat, jak na badacza i jednocześnie katolika przystało, ma serię stron poświęconych wyłącznie dziewicom. Zamieszcza na nich swój research ze statystykami (np. rozpoczęcie pożycia, małżeństwa), często z organizacji chrześcijańskich, ale też, jako utalentowany fotograf. (podkreśla to we wpisach) setki zdjęć i nagrań. Już na stronie głównej virginology()org znajduje się zdjęcie z "przyczajki" nastolatek z podpisem "Dziewictwo aż do małżeństwa jest źródłem światowej harmonii. Hałat, jako skromny katolik i znawca dziewicologii, uważa także, że największym zagrożeniem dla Europy (oprócz UE) jest "wykolejenie Bożego daru, ludzkiej seksualności", zachęcając jednocześnie do "uwolnienia zza krat prokreacyjnej mocy miłości" foto: Z.Hałat". Facet ma 71 lat. (wybrałem zdjęcie naprawdę najmniej szokujące).. Nawiasem Arminius tutaj relatywizował jego czyny. pbs.twimg.(*)WUAUZr4X?format=jpg&name=largeŹródło web.archive.org web.archiv(*)213407/http://virginology.org/Catholic Faith. Fine art photography by Zbigniew Halat "Każdy zmaga się ze słabością ciała" scena rodzajowa z ławką pomnikową ks. Jana Twardowskiego nieopodal kościoła sióstr Wizytek w Warszawie, 14. lipca 2015, po południu. Fine art photography by Zbigniew Halat. web.archiv(*)icated_to_St_John_Paul_II.htmlMam dalej wstawiać? A niektóre są naprawdę szokujące.
|
|
| |  | 2 na 2 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Wypowiedz sie w temacie założonego wątku. Twoja wypowiedź to oddzielny temat. Nie opisuje z detalami pedofilii ktόrzy obecnie rzadzą krajem. Wskazałam inna perspektywe nie poruszana na fR, a zjawisko szeroko dotyka dzieci przedszkolne, także dzieci w patologicznych rodzinach w Szwecji i nie tylko.> Czy mam się do tego odnieść?> >Obecnie jedna z partii w swoim składzie ma pokażna liczbȩ pedofilii.> Z dalszej twojej wypowiedzi wynika, iż może masz na myśli partie lewicową. Popatrz, wybierając jak ty, to u nas takie zboki na prawicy tylko.> Podałaś link do działalności jakiegoś idioty, a więc w swojej odpowiedzi zawarłem to co najważniejsze plus dołożyłem bonusa.> A teraz drugiego dołożę:> Ekspert Konfederacji od szczepień, dr Zbigniew Hałat, określa się mianem virginologa. Ma kilkanaście stron na których zamieszcza zdjęcia i nagrania kobiet z komentarzami i uwagami o ich dziewictwie. Wątek - ostrzegam przed zawartością. Hałat, jak na badacza i jednocześnie katolika przystało, ma serię stron poświęconych wyłącznie dziewicom. Zamieszcza na nich swój research ze statystykami (np. rozpoczęcie pożycia, małżeństwa), często z organizacji chrześcijańskich, ale też, jako utalentowany fotograf. (podkreśla to we wpisach) setki zdjęć i nagrań. Już na stronie głównej virginology()org znajduje się zdjęcie z "przyczajki" nastolatek z podpisem "Dziewictwo aż do małżeństwa jest źródłem światowej harmonii. Hałat, jako skromny katolik i znawca dziewicologii, uważa także, że największym zagrożeniem dla Europy (oprócz UE) jest "wykolejenie Bożego daru, ludzkiej seksualności", zachęcając jednocześnie do "uwolnienia zza krat prokreacyjnej mocy miłości"> foto: Z.Hałat". Facet ma 71 lat. (wybrałem zdjęcie naprawdę najmniej szokujące).. Nawiasem Arminius tutaj relatywizował jego czyny.> pbs.twimg.(*)WUAUZr4X?format=jpg&name=large> Źródło web.archive.org web.archiv(*)213407/http://virginology.org/> Catholic Faith. Fine art photography by Zbigniew Halatweb.archiv(*)icated_to_St_John_Paul_II.htmlWątek dotyczyl dzieci w tym noworodkόw. To nie jest wyjatek. Ideologia otwiera drzwi do tego typu zboczń.
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu?? Z drugiej strony wnikanie w skrywane marzenia innych też etycznie jest słabe.
cr
|
|
 | -1 na 3 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu?? >Z drugiej strony wnikanie w skrywane marzenia innych też etycznie jest słabe. > cr
Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna.
|
|
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna. Solidarność jajników.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna. >Solidarność jajników. > (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Chociażby. Znasz siȩ na anatomii.
|
|
| | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >>>Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna. >>Solidarność jajników. >Chociażby. To kasta..., solidarność jest jajnikowo - jądrowa.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | >>>To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu?? >>Z drugiej strony wnikanie w skrywane marzenia innych też etycznie jest słabe. >Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna.
W Japonii istnieje całkiem spora grupa mężczyzn żyjących z .. lalkami kosztującymi tysiące euro. Wcale się z tym nie kryją (widziałem program). Wnikanie w skrywane marzenia innych, odkrywanie dynamik to przecież zawód mający pomagać i całkiem dobrze płatny. Nie wiem, czemu chętnie racjonalista napisała tu o słabości.
> "Życie dziecka polega na "robieniu rzeczy wyłącznie dla przyjemności > osoby dorosłej", uważa Stephen Kershnar.
To prawda. Ale każde dziecko wczesniej czy później dorasta. Słabo by było, gdyby myśli osoby dorosłej uwiązane były ciągle do wizji robienia wyłącznie starszym dobrze.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| |  | 3 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>> "Życie dziecka polega na "robieniu rzeczy wyłącznie dla przyjemności osoby dorosłej", uważa Stephen Kershnar. >To prawda. Nieprawda, wychowywanie niekoniecznie sprawia wychowującym przyjemność i nie ona jest celem wychowywania.
cr
|
|
| | |  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Myślę, ze całe to stwierdzenie Stephena Kershnara jest precyzyjne, albo nieprecyzyjnie przytoczone. Oczywiście wychowywanie niekoniecznie komukolwiek sprawia przyjemność. Ale dziecko lubi zadowalać, nawet z powodu zadowalania uwielbia brać na siebie ciężary, jak się okazuje w przyszłości ponad jego siły.
By the way - nadal nie wiem, czemu pisałaś w tym kontekście o słabości.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Ale dziecko lubi zadowalać, nawet z powodu zadowalania uwielbia brać na siebie ciężary, jak się okazuje w przyszłości ponad jego siły.> By the way - nadal nie wiem, czemu pisałaś w tym kontekście o słabości.Pisałam o słabości (etycznej) w kontekście przytoczonego cytatu.
cr
|
|
| | | | |  | | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Skąd ona wg Ciebie wynika?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| | | | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Skąd ona wg Ciebie wynika? Wynikanie nie używa adresu.
cr
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> wychowywanie niekoniecznie sprawia wychowującym przyjemność i nie ona jest celem wychowywania. dzikie (rajskie) kobiety kierowały się przyjemnością (przyroda jest bogiem)
|
|
|  | 3 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>>>To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu?? >>Z drugiej strony wnikanie w skrywane marzenia innych też etycznie jest słabe. >Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna. Bez względu na własną płeć powinniśmy starać się rozumieć i swoje córki, i synów.
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu?? >>>Z drugiej strony wnikanie w skrywane marzenia innych też etycznie jest słabe. >>Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna. >Bez względu na własną płeć powinniśmy starać się rozumieć i swoje córki, i synów. mężczyznom wystarczy zrozumieć kobiety i będzie raj póki co, jest na opak ale idzie w dobrym kierunku
|
|
| | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | >mężczyznom wystarczy zrozumieć kobiety i będzie raj A po co, wystarczy przytakiwać - Masz rację Kochanie.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>mężczyznom wystarczy zrozumieć kobiety i będzie raj >A po co, wystarczy przytakiwać - Masz rację Kochanie. w raju ważniejsza od słów byla mowa ciala (byliśmy zwierzętami) ono nie klamie dlatego w raju nie klamali
|
|
| | | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | >w raju ważniejsza od słów byla mowa ciala (byliśmy zwierzętami) ono nie klamie dlatego w raju nie klamali Zwierzęta stosują kamuflaż.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>w raju ważniejsza od słów byla mowa ciala (byliśmy zwierzętami) ono nie klamie dlatego w raju nie klamali >Zwierzęta stosują kamuflaż. tak jak kobiety, maluja się, farbują, stroją kedyny prawdziwy strój jest z raju, to nagość. Nikt przecież róży, tulipana nie maluje, nie ubiera w szmatki. Cywilizacja racjonalistów jest glupia. Raj jest racjonalny, choc dziki Kibice na stadionie też stosują kamuflaż
|
|
| | | | | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >Zwierzęta stosują kamuflaż.> tak jak kobiety, maluja się, farbują, strojąNie, kamuflaż to nie szata godowa. pl.wikiped(*)atkonóg_szydłodzioby
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>To jest chore. Czy faceci marzą o produkowaniu obiektόw dla własnego seksu??> >Z drugiej strony wnikanie w skrywane marzenia innych też etycznie jest słabe.> Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna.cr jest niesamowita (nienormalna?) choć uważa, że raj jest "do dupy"  a więc jest normalna choc w raju wszystko było z "dupy strony" w raju dzieci widziały codziennie jak się bzykaja dorośli, i jak to dzieci, nasladowały, np dziewczynka 5l i chłopiec 7 letni, zachowania dorosłych. W raju byliśmy dzicy w ZOO wychowany był niedźwiadek, gdy stal sie dorosły, polączyli go z niedźwiadką, on biedny nie wiedzial jak sie zabrać, po wielu miesiącach niepowodzen, pokazali mu film "porno" jak sie bzykają niedźwiadki, skumał, splodzil potomka zachowania seksualne, są społeczne i jak każde inne, powinny być wdrażane od narodzenia seks jest istotą, i nie może być wdrażany dopiero po osiągnięciu pełnoletności, a i to w ukryciu matki bonobo masturbują swoje dzieci, chłopców wiele samotnych matek chłopców, współżyje z nimi (u zwierząt, nawet szympansów bonobo, to się nie zdarza, maja seksu ile chca, z kim chcą, tylko nie z matką)
|
|
|  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) |
>Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna.
Z "romaro" nie ma żartow!! Wspόlczujȩ mu tych mȩczarni forumowych, a bȩdąc "intelektualnym" rycerzem wali bemolami, kiedy coś jest nie po jego myśli, albo jakieś negatywne responsy objawiły siȩ w necie. HaHaHaHa!!
Facet nie zna siȩ na żartach!!
Nowe "alter ego", dziwności inne, walka słowami mieczami......, a wystrczyłoby być sobą i pozwolić każdemu uprawiać "swόj ogrodek", mowi filozof.
Własciwie, to nie ma żadnego znaczenia, jestem tu i mogȩ nie być, ale czasem warto przyjrzeć sie bliżej niektόrym osobom, bo można siȩ czegoś nauczyć...
Mam wrażenie, ze są na fR osoby, ktόre chciałyby tu być, i ja to rozumiem, bo w jezyku jest magia i ona nas stwarza nieustannie na nowo- jak siȩ jest tego świadomym. Ale bȩdzie to, co ma być.
Mr"okragly" też ma inne zdanie niż redaktorzy artykułu, ciekawe??
Pozdrawiam Wszystkich na fR
|
|
| |  | 2 na 2 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Czy Ty jesteś aby płci żeńskiej. Nie jesteś ze mna solidarna. >Z "romaro" nie ma żartow!! >Wspόlczujȩ mu tych mȩczarni forumowych, a bȩdąc "intelektualnym" rycerzem wali bemolami, kiedy coś jest nie po jego myśli, albo jakieś negatywne responsy objawiły siȩ w necie. HaHaHaHa!! >Facet nie zna siȩ na żartach!! >Nowe "alter ego", dziwności inne, walka słowami mieczami......, a wystrczyłoby być sobą i pozwolić każdemu uprawiać "swόj ogrodek", mowi filozof. >Własciwie, to nie ma żadnego znaczenia, jestem tu i mogȩ nie być, ale czasem warto przyjrzeć sie bliżej niektόrym osobom, bo można siȩ czegoś nauczyć... >Mam wrażenie, ze są na fR osoby, ktόre chciałyby tu być, i ja to rozumiem, bo w jezyku jest magia i ona nas stwarza nieustannie na nowo- jak siȩ jest tego świadomym. Ale bȩdzie to, co ma być. >Mr"okragly" też ma inne zdanie niż redaktorzy artykułu, ciekawe??
>Pozdrawiam Wszystkich na fR
Dodam jeszcze to:
Nie tak dawno przeczytałam artykuł z wypowiedzimi pedofilli. Jeden z nich opowiadał jak ktos znajomy poprosił go, żeby popilnował rocznego dziecka, co uważal za wielką szanse jaka go spotkała, ponieważ pedofile filmują gwałt na dziecku, pozniej sie zbieraja, wspόlnie ogladają i oceniają, ktόry był "najlepszy". Ten drań niedość, ze gwałcił dziecko, wciskał dziecku penisa do buzi, po czym zbierał sperme do szklanki i wlał to dziecku do buzi... Mam nadziejȩ, ze w ten sposόb okaleczone dzieci to zapomną.
Jak czytałam artykuł to przypomniały mi siȩ wypowiedzi tych pedofilii, i dlatego z nim pracowałam.
Teraz otworzȩ okno i pokrzyczȩ...
|
|
| | |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Teraz otworzȩ okno i pokrzyczȩ... W igloo macie okna?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> W igloo macie okna?igloo jest z wody (czystej wody), to szkolne "szklane domy"
|
|
1 na 1 | quick (6853 punktów) | >"Profesor etyki broni pedofilii: Nie jest źle uprawiać seks z roczniakami"
Jest złem uprawiać seks z dzieckiem, to się nazywa pedofilia, a tego typu wypowiedzi, nie są autorstwa profesora, tylko wykolejonego gościa, który nie wiadomo czego szuka takimi wypowiedziami. Trzeba takie głosy, i takich ludzi, piętnować publicznie.
Pedofilia jest zbrodnią, za którą wyroki powinny być najsurowsze z możliwych, takie jak 25 lat, czy dożywocie.
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Pedofilia jest zbrodnią, za którą wyroki powinny być najsurowsze z możliwych, takie jak 25 lat, czy dożywocie.
To pokazuje, że panujące prawo jest wynikiem odczuwanych emocji a te znowu konsekwencją zaprogramowanego instynktu.
Z obserwacji przyrody wiemy już, że instynkt może prowadzić na manowce.
Nie ma co podniecać się tylko należy stwierdzić problem i w razie istnienia problemu go rozwiązać. Pedofile tak robią, działają tak jak im nakażą emocje. To nie są świadomi ludzie, tylko dzikie zwierzęta, co poczują tak zrobią.
Należy się zastanowić skąd u ludzi takie uczucia, jak kształtują się takie popędy i jak można je opanować, jeżeli się okazują społecznie szkodliwe.
W rzeczywistości strach rzadko bywa silniejszy od popędu seksualnego. Popęd seksualny dominuje nad strachem a nawet strach potęguje go jeszcze. Mógłbyś grozić choćby śmiercią za pedofilię i niewiele to zmieni. Może tyle, że pedofile będą czyli jeszcze większe podniecenie. Groźbami nie rozwiążesz problemu. Groźby to zwierzęce reakcje.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | 1 na 1 | quick (6853 punktów) | >To nie są świadomi ludzie, tylko dzikie zwierzęta, co poczują tak zrobią. Są świadomymi ludźmi, każdy z nich to dorosły człowiek, niektórzy z nich to przedstawiciele wyższych szczebli drabiny społecznej, ludzie na stanowiskach. Nie możemy wprowadzać w ten problem twierdzeń tego typu, bo już na samym wejściu czynimy wyrok łaskawszy, tak jak ma to miejsce w sytuacji gdzie ktoś był np. niepoczytalny, nietrzeźwy, czy właśnie wpół świadomy czy nieświadomy. Tak nie można. Każdy z nich jest dorosły i wie doskonale co robi, i na co się decyduje. Przykładem tego jest właśnie taki profesor. Jak to się dzieje , że profesor ma takie rzeczy w głowie? Przecież to profesor, a profesorzy bądź co bądź są ludźmi którym trudno zarzucić można nieświadomość, sam musisz to przyznać. Pedofil to dorosły, świadomie czyniący zbrodnie osobnik.
>Należy się zastanowić skąd u ludzi takie uczucia, jak kształtują się takie popędy i jak można je opanować, jeżeli się okazują społecznie szkodliwe. To jest sprawa dla specjalistów lekarzy, jeśli sąd uzna , że takiemu delikwentowi należy się opieka medyczna, lub, że trzeba dokonać oceny medycznej problemu z którym w danym przypadku mamy do czynienia.
>Mógłbyś grozić choćby śmiercią za pedofilię i niewiele to zmieni. Może tyle, że pedofile będą czyli jeszcze większe podniecenie. >Groźbami nie rozwiążesz problemu. Groźby to zwierzęce reakcje. Chodzi o naprawę prawa w tym miejscu, a nie o wystosowywanie gróźb pod adresem pedofili.
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|