Chciałbym polecić ten film forumowiczom, choć zapewne większość oglądała.
Dla mnie osobiście jest to piękno samo w sobie, zachwyt umysłu nad życiem.
Czyż jest lepszy sposób na zapoznanie ludzi z osobowością Karola Darwina, nad jego ideą?
Oto jego życie. Pokazanie niesamowitej osobowości, wspaniałego człowieka, jakim on był.
Darwin - naukowiec, mąż, ojciec, myśliciel, nauczyciel ...
Może być to pierwszy krok do poznania Teorii Ewolucji, dla tych którzy nie znają z różnych powodów ...
Oto film:
(w siedmiu częściach)
www.youtube.com/watch?v=unlcy8Akq8kwww.youtub(*)?v=INNCnVfc-tw&feature=relatedwww.youtub(*)?v=WDcy60CWtaI&feature=relatedwww.youtub(*)?v=jKRHAHqJEj4&feature=relatedwww.youtub(*)?v=A24A2z11Yqg&feature=relatedwww.youtub(*)?v=OVEy261_INs&feature=relatedwww.youtub(*)?v=xMkWTwbrRiQ&feature=relatedGdybym tylko był nauczycielem Biologii ... zacząłbym lekcje od tego filmu.
Gdybym był dyrektorem szkoły ... wyznaczyłbym czas na ten film.
Jeśli mam wybierać między Kinem Patriotycznym, a powyższym filmem, wybór jest jeden - Darwin.
Oto opowieść o życiu niezwykłego człowieka, polecać tylko innym, od najstarszych, do najmłodszych w ramach możliwości, obraz sam się obroni.
Zachęcam oraz zachęcam do zachęcania.

Pozdrawiam
