> Ukazał się nadspodziewanie rozsądny i wyważony artykuł w "Przeglądzie", polecam:> www.przegl(*)index.php?site=opinie&name=224> Według mojej opinii, nie powinien być pominięty milczeniem, choć zapewne będzie -> szczególnie w mediach oficjalnie pół-rozumnych.> .Hm, sprawa zdaje mi się być raczej uboczna. Moja niechęć do tarczy ma powody bardziej zasadnicze.
A sueno de la razon produce automatica secretaria
|