Racjonalista - Strona głównaDo treści
Piosenka. Jedna piosenka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-12-2010 13:28big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Piosenka. Jedna piosenka
Ocena 9 na 9
Koniec roku idzie... do podsumowań skłania... i podumek różnych...
Tom i wpadł na pomysł, że może ten i ów - bądź ta i owa - z Forumowiczów jakąś - wedle własnego osądu - pasującą piosenkę podsumowującą zamieścić zapragnie jako przesłanie? (uwaga - tylko jedną, starannie wybraną).
Zda mi się, że jakiś sens jest w tym pomyśle - ale to już Forumowicze osądzą.
Zachęcam.
Gwoli dania Dobrego Przykładu
to
pozwolę sobie zamieścić.

Nie te czasy, nie te szczegóły... ale koloryt jak znalazł...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spray (5875 punktów)

>Gwoli dania Dobrego Przykładu
>to
Urocze! A ja nie znałam..

A może być felieton wierszowany? Wojciecha Młynarskiego czyta Piotr Machalica
18-12-2010 13:54 
 Ocena 1 na 1
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>A może być felieton wierszowany? Wojciecha Młynarskiego czyta Piotr Machalica

Natuerlich!


Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
Kuba Śruba (3184 punktów)
>Koniec roku idzie... do podsumowań skłania... i podumek różnych...
Nie stawiam na oryginalność, dla mnie podsumowującą piosenką roku jest remix dr Heka
Pozdrawiam


Klasycznym jest to, co zdrowe; romantycznym jest to, co chore. - Goethe
AdamGr (3037 punktów)
To ja mam to :

www.youtub(*)?v=Le4yHWdvP2A&feature=related

z dedykacją dla naszych Posłów.
18-12-2010 17:27 
 Ocena 3 na 3
Gosia (9452 punktów)

To jeszcze jedna dedykacja.
Kowalska (14008 punktów)
>Koniec roku idzie... do podsumowań skłania... i podumek różnych...

www.youtube.com/watch?v=GJoDLjoIXRg

   Nic nie poradzę, że kocham piosenki, które już raz słyszałam.


Myślenie jest głupie.
kogut59 (3090 punktów)
>Koniec roku idzie... do podsumowań skłania... i podumek różnych...
>Tom i wpadł na pomysł, że może ten i ów - bądź ta i owa - z Forumowiczów jakąś - wedle własnego
>osądu - pasującą piosenkę podsumowującą zamieścić zapragnie jako przesłanie?
szkoda ze tylko jedno przesłanie

www.youtube.com/watch?v=nuOXHb9GLus

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365