>Zapytałem aby przekonać się czy intuicja i proste rozumowanie nie zawodzi wśród uczestników Forum. A gdzie w Regulaminie forum jest napisane, że użytkownik forum musi znać się na wszystkim? Już tu mamy jednego takiego wybitnego znawcę, tyle że od rachunku prawdopodobieństwa, który co i rusz udowadnia sobie, że na rzucaniu kostkami i zasiadaniu za stołem, tudzież zajmowaniu miejsc w samolocie, zna się lepiej od wszystkich. Po co nam następny "wybitny fachowiec"?
Każdą kanapkę z masłem i żółtym serem można przeciąć nożem (czyli podzielić płaszczyzną) tak, by każda z dwóch części miała tyle samo chleba, masła i sera co druga.
|