Zdarzyło się to nie w naszym kraju, lecz w parafii Liverpoolu, a co takiego? Ksiądz zdecydował się na sesję rozbieraną do kalendarza. Nie za darmo ma się rozumieć. Ksiądz i jego parafianie postanowili uzbierać pieniądze na renowację wieży kościelnej. Trzeba przyznać, że pomysł jest całkiem ciekawy i nie można odmówić owemu duchownemu dystansu do siebie. Ale teraz przenieśmy to na nasz grunt. Stasio Dziwisz i Tadzio Rydzyk w rozbieranej sesji do kalendarza. Zbiórka pieniędzy na... praca.wp.p(*)sc-zagranica.html?ticaid=1f807
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
... a co w tym dziwnego. Już Adam i Ewa, tylko z listkiem figowym chodzili. A przed "grzechem pierworodnym" listka nie używali. I jakoś kościół ich za to nie potępia...
>"Stasio Dziwisz i Tadzio Rydzyk w rozbieranej sesji do kalendarza. Zbiórka pieniędzy na..." >Nie no, znam lepsze środki wywołujące wymioty.... Nie przesadzaj, są lepsze ale ten jest absolutnie pewny.
>Zdarzyło się to nie w naszym kraju, lecz w parafii Liverpoolu, a co takiego? Ksiądz zdecydował się >na sesję rozbieraną do kalendarza. W Wiesbaden (Niemcy) ewangelicki ksiądz zorganizował msze erotyczna Tutaj zdjęcie z tej rozpustnej mszy. Świeczki, olejki i płatki róży rzucano śpiewając i tańcząc. All my loving" (Beatles) und "Love me tender" (Elvis Presley) było muzyka która grano na organach. Kaplan przed msza planował mówić o pi....leniu, ru..aniu itd. ale media i rozgłos zmusiły gościa do stonowania.