Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cel uświęca środki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-11-2012 14:56mrSpock (2845 punktów)Cel uświęca środki
Ocena 5 na 5
Zdarzyło się to nie w naszym kraju, lecz w parafii Liverpoolu, a co takiego? Ksiądz zdecydował się na sesję rozbieraną do kalendarza. Nie za darmo ma się rozumieć. Ksiądz i jego parafianie postanowili uzbierać pieniądze na renowację wieży kościelnej. Trzeba przyznać, że pomysł jest całkiem ciekawy i nie można odmówić owemu duchownemu dystansu do siebie. Ale teraz przenieśmy to na nasz grunt.
Stasio Dziwisz i Tadzio Rydzyk w rozbieranej sesji do kalendarza. Zbiórka pieniędzy na...
praca.wp.p(*)sc-zagranica.html?ticaid=1f807
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Irracja (4721 punktów)
... a co w tym dziwnego. Już Adam i Ewa, tylko z listkiem figowym chodzili. A przed "grzechem pierworodnym" listka nie używali. I jakoś kościół ich za to nie potępia...

darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Ale wierza koniecznie potrzebuje renowacji. I nie musisz się rozbierać
mrSpock (2845 punktów)
>Ale wierza koniecznie potrzebuje renowacji. I nie musisz się rozbierać
Nie muszę? Uff ulżyło mi
Irracja (4721 punktów)
>Ale wierza koniecznie potrzebuje renowacji. I nie musisz się rozbierać

... dla "wierzy" nie trzeba się rozbierać... co innego dla "wieży"...

10-11-2012 16:23 
 Ocena 2 na 2
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Że też Ty, Irracja kobietą nie jesteś...

A wierza, jak stała, tak stoi. Żeby to chociaż wierzba była.
10-11-2012 16:27 
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)
... podobno nikt doskonały nie jest...
10-11-2012 16:55 
 Ocena 1 na 1
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
>... podobno nikt doskonały nie jest...
>
Nie jest to prawdą
12-11-2012 08:14 
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)

>A wierza, jak stała, tak stoi.
Już nie. Ugryzła mnie w oko, więc ją wyrzuciłam.
adamzwawy (969 punktów)
"Stasio Dziwisz i Tadzio Rydzyk w rozbieranej sesji do kalendarza. Zbiórka pieniędzy na..."
Nie no, znam lepsze środki wywołujące wymioty....
10-11-2012 19:45 
 Ocena 3 na 3
Dariusz Godyń (2403 punktów)
>"Stasio Dziwisz i Tadzio Rydzyk w rozbieranej sesji do kalendarza. Zbiórka pieniędzy na..."
>Nie no, znam lepsze środki wywołujące wymioty....
Nie przesadzaj, są lepsze ale ten jest absolutnie pewny.
kogut59 (3090 punktów)
>Zdarzyło się to nie w naszym kraju, lecz w parafii Liverpoolu, a co takiego? Ksiądz zdecydował się
>na sesję rozbieraną do kalendarza.
W Wiesbaden (Niemcy) ewangelicki ksiądz zorganizował msze erotyczna
Tutaj zdjęcie z tej rozpustnej mszy. Świeczki, olejki i płatki róży rzucano śpiewając i tańcząc. All my loving" (Beatles) und "Love me tender" (Elvis Presley) było muzyka która grano na organach. Kaplan przed msza planował mówić o pi....leniu, ru..aniu itd. ale media i rozgłos zmusiły gościa do stonowania.
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Trzeba przyznać, że pomysł jest całkiem ciekawy i nie można odmówić owemu duchownemu dystansu do siebie. <<



Przecież ich idol też miał rozbieraną sesję. Czyli nic nowego.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365