>>>Naukowcy uzgodnili, że nasz gatunek szybko zniknie jeśli ...<< >Ustalali przy piwie, czy przy czymś lepszym? >A ja sądzę, że jeśli ten nasz gatunek zostanie zredukowany do miliona osobników, to dopiero zacznie się rozwijać w kierunku ekologicznym. w raju było nas 3 mln, dzisiaj 8 000 mln. Postawmy na jakość a nie ilość.
|