Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kobiety ostatnią szansą ludzkości

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
05-01-2022 20:44MaxGolonko3 (3459 punktów)Kobiety ostatnią szansą ludzkości
Ocena -2 na 2
Naukowcy uzgodnili, że nasz gatunek szybko zniknie jeśli ludzie będą realizowali model rodziny większej niż 2+2 albo będą spalali paliwa kopalne zamiast żyć zgodnie z zielonymi ideami co, w szczególności, oznacza więcej chodzenia pieszo, gimnastyki, jazdy rowerem lub komunikacją zbiorową na niewielkie odległości.
Kobieta realizująca skuteczną antykoncepcję i przychylna ekologicznemu stylowi życia może, na przykład, tak się prezentować.

Grafika:

pbs.twimg.(*)wAILmbp?format=jpg&name=medium

Siema
p.s.
Wszystkie wszechświaty są wieczne

A tutaj grafika boska wręcz:

pbs.twimg.(*)WYAAscyI?format=jpg&name=large
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Naukowcy uzgodnili, że nasz gatunek szybko zniknie jeśli ...<<

Ustalali przy piwie, czy przy czymś lepszym?
A ja sądzę, że jeśli ten nasz gatunek zostanie zredukowany do miliona osobników, to dopiero zacznie się rozwijać w kierunku ekologicznym.
07-01-2022 11:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Naukowcy uzgodnili, że nasz gatunek szybko zniknie jeśli ...<<
>Ustalali przy piwie, czy przy czymś lepszym?
>A ja sądzę, że jeśli ten nasz gatunek zostanie zredukowany do miliona osobników, to dopiero zacznie się rozwijać w kierunku ekologicznym.
w raju było nas 3 mln, dzisiaj 8 000 mln. Postawmy na jakość a nie ilość.
08-01-2022 04:55 
 Ocena 2 na 2
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>w raju było nas 3 mln, dzisiaj 8 000 mln. Postawmy na jakość a nie ilość.<<

W raju podatkowym?
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>>w raju było nas 3 mln, dzisiaj 8 000 mln. Postawmy na jakość a nie ilość.<<
>W raju podatkowym?

Zawężasz
www.hellozdrowie.pl/seks-tantryczny/

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
09-01-2022 23:38 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>w raju było nas 3 mln, dzisiaj 8 000 mln. Postawmy na jakość a nie ilość

Znów fantazje. To staje się nudne.
Przez dziesiątki tysięcy lat liczebność ludzi w erze przedcywilizacyjnej, wahała się miedzy kilka a około 50 tys. osobników.

Zastanawiające, kiedy przeniesiesz się duszą i ciałem do swojej wyobraźni


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
10-01-2022 09:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju było nas 3 mln, dzisiaj 8 000 mln. Postawmy na jakość a nie ilość
>Znów fantazje. To staje się nudne. Przez dziesiątki tysięcy lat liczebność ludzi w erze przedcywilizacyjnej, wahała się miedzy kilka a około 50 tys. osobników.
50 tys osób nie byłoby w stanie fizycznie skolonizować ziemię (kiedyś raj), jest ogromna, obie Ameryki, Afryka, Azja, Europa, Australia, razem ok 130 mln km2.

>Zastanawiające, kiedy przeniesiesz się duszą i ciałem do swojej wyobraźni
i kto tu fantazjuje


Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365