Racjonalista - Strona głównaDo treści
A causa de plui

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
11-06-2009 12:14rudyment (3233 punktów)A causa de plui
Ocena 16 na 16
Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana. Niezbyt wielki deszcz zmył z wiernych całą pobożność. Nie wykorzystali szansy na męczeństwo w postaci kataru....
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Liss (2003 punktów)
>Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana. Niezbyt wielki deszcz
>zmył z wiernych całą pobożność. Nie wykorzystali szansy na męczeństwo w postaci kataru....
A jednak, siły piekielne przemogły .
11-06-2009 13:06 
 Ocena 10 na 10
Gosia (9452 punktów)

>A jednak, siły piekielne przemogły .
Jakie piekielne, jakie piekielne?! Nie był to przeca deszcz siarki. To pan na niebiesiech nie pomylił szamba z perfumerią i spłukał brudy ziemi, tej ziemi.
Kelly (2051 punktów)
>Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana.
To straszne. Jak udało Ci się wypełnić ten wolny czas?!
11-06-2009 13:15 
 Ocena 9 na 9
rudyment (3233 punktów)
>>Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana.
>To straszne. Jak udało Ci się wypełnić ten wolny czas?!
>

Umartwianiem poprzez spożywanie rozmaitych trujących substancji, jak sacharoza, cholesterol, nasycone kwasy tłuszczowe, oraz destylat wydalin drożdżowych.

"Człowiek siądzie, pomyśli i wymyśli" (N. Dyzma)
15-06-2009 23:46 
 Ocena 2 na 2
SloniSko (1109 punktów)
>Umartwianiem poprzez spożywanie rozmaitych trujących substancji, jak sacharoza, cholesterol, nasycone kwasy tłuszczowe, oraz destylat wydalin drożdżowych.

   A to ciekawe, nieopodal mnie, ok 30km pewien mężczyzna wjechał samochodem w policyjne auto, które zamykało idącą procesję...


"Never assume anything" - A. Milne
Adamiak (36436 punktów)
>Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana. Niezbyt wielki deszcz zmył z wiernych całą pobożność.

   To u mnie są twardsze procesmany: przerwali dopiero, jak im deszcz zmoczył papierosy.
Madman (7811 punktów)
Grałem sobie dziś rano z kolegami w piłkę. W pewnym momencie przychodzi jakiś chłopak i mówi, że chce grać z nami. Patrzę - wyjściowe buty i długie spodnie. Myślę - urwał się z procesji. Mówię - na bramkę będzie dobry.
12-06-2009 09:04 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Grałem sobie dziś rano z kolegami w piłkę. W pewnym momencie przychodzi jakiś chłopak i mówi, że chce grać z nami. Patrzę - wyjściowe buty i długie spodnie. Myślę - urwał się z procesji. Mówię - na bramkę będzie dobry.

   Wpuszczał wszystkie strzały z wyjściowych butów pod długimi spodniami?
   Przyznaj się: do ilu wygrałeś?
13-06-2009 12:41 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>Przyznaj się: do ilu wygrałeś?
Był na bramce w mojej drużynie, więc nie miałem okazji go przetestować osobiście.
14-06-2009 22:55 
 Ocena 1 na 1
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Grałem sobie dziś rano z kolegami w piłkę.

A ja grałam w karty i wszyscy katolicy byli w spodniach, świat na głowie stanął.
Aneta Dziwińska
14-06-2009 23:39 
 Ocena 4 na 4
Madman (7811 punktów)
>A ja grałam w karty i wszyscy katolicy byli w spodniach, świat na głowie stanął.
Grałaś w rozbieranego pokera?
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Grałaś w rozbieranego pokera?

   I przegrała ze szczętem...

fides ex necessitate esse non debet
Jurek (430 punktów)
W mieście,gdzie mieszkam procesja oczywiście się odbyła,paraliżując ruch na tzw.krajówce.Były cheerleaderki pana plebana i nagłośnienie na pół miasta! I teraz uwaga - jeden z katolików bezczelnie wbił się do mojego prywatnego ogrodu i bezceremonialnie zaczął sikać (a powinien to zrobić ceremonialnie,bo oddalił się od procesji,ale i tak nie w moim ogrodzie!).Otworzyłem okno i przegnałem gada.
toso92 (14 punktów)
>Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana. Niezbyt wielki deszcz
>zmył z wiernych całą pobożność. Nie wykorzystali szansy na męczeństwo w postaci kataru....
przepraszam ale razi mnie to w oczy pisze się "à cause de la pluie"
26-06-2009 15:56 
 Ocena 1 na 1
rudyment (3233 punktów)
>>Uprzejmie zapodaję, że w moim mieście bożecielna procesja została odwołana. Niezbyt wielki deszcz
>>zmył z wiernych całą pobożność. Nie wykorzystali szansy na męczeństwo w postaci kataru....
>przepraszam ale razi mnie to w oczy pisze się "à cause de la pluie"
>

To jest po rumuńsku, stąd ta rozbieżność.

"Człowiek siądzie, pomyśli i wymyśli" (N. Dyzma)

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365