Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmartwychwstawanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
22-12-2008 02:47Kozak (140 punktów)Zmartwychwstawanie
Ocena -2 na 2
Trzy razy umierałem!!!
Pięć razy zmartwychwstawałem.
Przyczynę zmartwychwstawania podaję.
Na końcu tunelu widziałem uśmiechniętą twarz Sobeckiej!
dlatego się rozmyśliłem i wróciłem do tego west padołu.
Amen.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jad11 (18783 punktów)
Cytat:
>Trzy razy umierałem!!!
>Pięć razy zmartwychwstawałem.
>Przyczynę zmartwychwstawania podaję.
>Na końcu tunelu widziałem uśmiechniętą twarz Sobeckiej!
>dlatego się rozmyśliłem i wróciłem do tego west padołu.
>Amen.
>


?
jkl; (5859 punktów)

>dlatego się rozmyśliłem i wróciłem do tego west padołu.

Co to jest west padół?
22-12-2008 11:43 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Co to jest west padół?

To nie jest z pewnością ost padół.
jkl; (5859 punktów)
dzięki, ulżyło mi
MociumPan (744 punktów)
>Trzy razy umierałem!!!
>Pięć razy zmartwychwstawałem.
>Przyczynę zmartwychwstawania podaję.
>Na końcu tunelu widziałem uśmiechniętą twarz Sobeckiej!
>dlatego się rozmyśliłem i wróciłem do tego west padołu.
>Amen.
>

...what the f**k ??
Władek Lichacz (2050 punktów)
>Trzy razy umierałem!!!
>Pięć razy zmartwychwstawałem.
>Przyczynę zmartwychwstawania podaję.
>Na końcu tunelu widziałem uśmiechniętą twarz Sobeckiej!
>dlatego się rozmyśliłem i wróciłem do tego west padołu.

Siedzi klient w barze i popijając po każdy kielichu spogląda na zdjęcie.
Zaciekawiony barman pyta się:
- Dlaczego po każdej setce pan je ogląda.
- To maja teściowa i jak zacznie mi się podobać, to znaczy, że jestem pijany i czas do domu wracać.

Czyżby u Ciebie to była co najmniej jakaś tygodniówka?
MociumPan (744 punktów)

Cytat:
Siedzi klient w barze i popijając po każdy kielichu spogląda na zdjęcie.
Zaciekawiony barman pyta się:
- Dlaczego po każdej setce pan je ogląda.
- To maja teściowa i jak zacznie mi się podobać, to znaczy, że jestem pijany i czas do domu wracać.


To chyba nic mi nie pozostaje poza braniem zdjęcia mamusi podczas wyprawy ze znajomymi do baru - ...jedno jest pewne ! zawsze będe w domciu na czas
darlove (2804 punktów)
>Trzy razy umierałem!!!
>Pięć razy zmartwychwstawałem.
>Przyczynę zmartwychwstawania podaję.
>Na końcu tunelu widziałem uśmiechniętą twarz Sobeckiej!
>dlatego się rozmyśliłem i wróciłem do tego west padołu.
>Amen.

Noooooo... widzę, że z Ciebie niezły kozak! I ładnie się nam pan tu przedstawił... przed milionami słuchaczy...

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Robcia (181 punktów)
Nie ma czegoś takiego w naturze jak zmartwychwstanie. Można omdleć, lub dostać bardzo silnej zapaści i ocknąć się, ale jeśli ciało umrze i nastąpi pośmiertne stężęnie to nie ma powrotu. No sory, na codzień jestem związana z medycyną i wiem, że Jezus nie umarł tylko mu się fuksło: przebito mu opłucną i stąd wylew białego płynu razem z krwią. Gdyby zmarł, to krew by nie wytrysnęła i osocze, ponieważ od momentu śmierci w ciągu 2 godzin zastyga powoli wszystko, a krew zamienia się w tzw. galaretę. Jak trup krwawi po śmierci??? To bzury. Zdarza się, że po zawale, lub wylewie, dochodzi do tzw. wycieków, lecz tyczy się to płynu mózgowo - rdzeniowego, który wycieka poprzez nozdrza lub uszy.
Kozak (140 punktów)
>Nie ma czegoś takiego w naturze jak zmartwychwstanie. Można omdleć, lub dostać bardzo silnej zapaści i ocknąć się, ale jeśli ciało umrze i nastąpi pośmiertne stężęnie to nie ma powrotu. No sory, na codzień jestem związana z medycyną i wiem, że Jezus nie umarł tylko mu się fuksło: przebito mu opłucną i stąd wylew białego płynu razem z krwią. Gdyby zmarł, to krew by nie wytrysnęła i osocze, ponieważ od momentu śmierci w ciągu 2 godzin zastyga powoli wszystko, a krew zamienia się w tzw. galaretę. Jak trup krwawi po śmierci??? To bzury. Zdarza się, że po zawale, lub wylewie, dochodzi do tzw. wycieków, lecz tyczy się to płynu mózgowo - rdzeniowego, który wycieka poprzez nozdrza lub uszy.
Mylisz się bracie w wierze.
Już tyle razy zmartwychwstawałem po niedomytych talerzach!!
Że mojej kochanej wszystko wybaczyłem!!!!!!!!!!!!!!!!
Amen.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365