 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-07-2009 07:20 | Kowalska (14008 punktów) | Cuda na kiju
7 na 7 | Muszę przyznać, że mają rozmach. Przecież jeśli się udało, to Jezus idzie teraz do pierwszej klasy podstawówki www.teksty.gildia.pl/kormak/klon_jezusaA, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
6 na 6 | Meretseger (61860 punktów) | Głupota ludzka nie zna granic ni kordonów...
|
|
 | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | > Głupota ludzka nie zna granic ni kordonów... Co do tego nie ma żadnych wątpliwości, Mer. Ale sama ta stronka nie jest taka zła. Serio. Ja ją już od trzech godzin czytam  i w ogóle się nie nudzę przy tej lekturze
|
|
|  | | Meretseger (61860 punktów) | > >Głupota ludzka nie zna granic ni kordonów...> Co do tego nie ma żadnych wątpliwości, Mer.> Ale sama ta stronka nie jest taka zła. Serio.> Ja ją już od trzech godzin czytam i w ogóle się nie nudzę przy tej lekturze  > Kurczę, jak to taki kabaret, to sama bym poczytała, ale nie mam czasu
|
|
| |  | | Kowalska (14008 punktów) | > >Ale sama ta stronka nie jest taka zła. Serio.> >Ja ją już od trzech godzin czytam i w ogóle się nie nudzę przy tej lekturze  > >> Kurczę, jak to taki kabaret, to sama bym poczytała, ale nie mam czasu  Nie Mer, ja poważnie mówię, że strona fajna. Niektóre artykuły mogą tam rozśmieszyć. A niektóre zupełnie nie. Zależy co kogo interesuje  Ja właśnie czytam o Tablicy Szmaragdowej. Pierwszy raz kilka lat temu o niej już czytałam. W ogóle mam fisia na punkcie takich rzeczy Cytat:Jak pisze Elpihas Levi w "Historii Magii", "nic nie przewyższa ani nie równa się jako synteza wszelkich nauk świata starożytnego wyrzeźbionym w cennym kamieniu i znanym pod nazwą Tabula Smaragdina zasadom nauki Hermesa. Jedność bytu i jedność harmonii, już to wstępujących, już to zstępujących, postępowa i proporcjonalna drabina Słowa, niezmienne prawo równowagi, proporcjonalny postęp analogii powszechnych, relacje między ideą a Słowem, dające miarę relacji między Stwórcą a stworzeniem, dowiedziona przez miarę jednego kąta skończoności konieczna matematyka nieskończoności, wszystko to znajduje wyraz w jednym zdaniu wielkiego egipskiego hierofanty: Jak w górze, tak i na dole..." - ** Czy to nie jest piękne?!  Ale klechy nawet i to zabrali na swoje potrzeby i przerobili "Jako w niebie, tak i na ziemi"
|
|
| | |  | | Meretseger (61860 punktów) | > Nie Mer, ja poważnie mówię, że strona fajna. Niektóre artykuły mogą tam rozśmieszyć. A niektóre zupełnie nie. Zależy co kogo interesuje  > Ja właśnie czytam o Tablicy Szmaragdowej. Pierwszy raz kilka lat temu o niej już czytałam.A, to takie rzeczy  Chyba tam kiedyś zajrzę  Lubię mitologię
|
|
 | | maciek (1053 punktów) | > Głupota ludzka nie zna granic ni kordonów...Wszechświat też. Chociaż tu akurat nie ma pewności.
|
|
8 na 8 | Autografka (10638 punktów) | > Muszę przyznać, że mają rozmach.> Przecież jeśli się udało, to Jezus idzie teraz do pierwszej klasy podstawówki  > www.teksty.gildia.pl/kormak/klon_jezusa> A, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  Z uzyskaniem materiału genetycznego nie powinno być żadnego problemu. Wszak na każdej mszy wino w krew się przemienia. 
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. Goethe
|
|
 | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | > Z uzyskaniem materiału genetycznego nie powinno być żadnego problemu. Wszak na każdej mszy wino w krew się przemienia.  Ale klecha to wypija  Btw, sami przez in vitro chcą tą dziewicę zapłodnić, a zwykłym ludziom bronią...
|
|
|  | 3 na 3 | Autografka (10638 punktów) |
>Btw, sami przez in vitro chcą tą dziewicę zapłodnić, a zwykłym ludziom bronią...
Cel uświęca środki.
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. Goethe
|
|
| |  | | Kowalska (14008 punktów) | >>Btw, sami przez in vitro chcą tą dziewicę zapłodnić, a zwykłym ludziom bronią... >Cel uświęca środki.
Im zawsze. To prawda...
|
|
|  | 1 na 1 Xion (501 punktów) (zablokowany) | > Btw, sami przez in vitro chcą tą dziewicę zapłodnić, a zwykłym ludziom bronią...Za pierwszym razem też podobno tak to się odbyło, więc po prostu chcą być konsekwentni. A że o Ducha Świętego w dzisiejszych czasach trudno, to musi zastąpić go probówka
|
|
 | 2 na 2 | stilgar (7322 punktów) | > >Muszę przyznać, że mają rozmach.> >Przecież jeśli się udało, to Jezus idzie teraz do pierwszej klasy podstawówki  > >www.teksty.gildia.pl/kormak/klon_jezusa> >A, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  > Z uzyskaniem materiału genetycznego nie powinno być żadnego problemu. Wszak na każdej mszy wino w krew się przemienia.  W krwi to za dużo DNA nie ma... ale na szczęście przerabiają też chleb w ciało
|
|
2 na 2 | Smith (10069 punktów) | > A, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  Ten McCartney? To znaczy zmartwychwstał np. na koncert 14 czerwca 2008 roku i wystąpił w Kijowie czy go sklonowano?
|
|
 | 1 na 1 |
|  | 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | > Nie wiem którego widziałeś. Sam poczytaj i oceń  Jak nie ma nic o spotkaniach z Elvis' em no bo z Michael'em rozumiem, że trochę jeszcze za wcześnie, to jak dla mnie jest to mało wiarygodne źródło. Albo chociaż o świeżo znalezionych ale za to bardzo dobrze zachowanych śladach na piasku zostawionych przez Adolfa.
|
|
| |  | 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | > Albo chociaż o świeżo znalezionych ale za to bardzo dobrze zachowanych śladach na piasku zostawionych przez Adolfa.  Dolfi teraz za Piętaszka robi...? Cholera, upilnować smarkacza nie można!
|
|
| | |  | 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | > Dolfi teraz za Piętaszka robi...?> Cholera, upilnować smarkacza nie można!  No właśnie nie wiem. Jednak można wyciągnąć taką hipotezę bo ślady na śniegu to albo buta albo stopy yeti
|
|
4 na 4 | em em (155 punktów) | > Muszę przyznać, że mają rozmach.> Przecież jeśli się udało, to Jezus idzie teraz do pierwszej klasy podstawówki  > www.teksty.gildia.pl/kormak/klon_jezusa> A, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  > Śmiesznie będzie, jeśli nie wyszedł im Jezus tylko któryś klecha. Albo Jezus przez to, że był poczęty metodą in vitro urodził się wadliwy. Swoją drogą, znalezione w Internecie:
|
|
| stilgar (7322 punktów) | > Muszę przyznać, że mają rozmach.> Przecież jeśli się udało, to Jezus idzie teraz do pierwszej klasy podstawówki  > www.teksty.gildia.pl/kormak/klon_jezusa> A, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  > Identyczny motyw był w jednym z odcinków The Outer Limits, też klonowali Jezusa, żeby zrobić Second Coming  Swoją drogę, TOL to ciekawa seria, zwłaszcza oglądana po ciemku o 2 w nocy ( leciała jakieś 7 lat temu na TVP2 ) - robi lekką wodę z mózgu ;] (aczkolwiek byłem wtedy młodszy, więc nie wiem czy to co podobało mi sie kiedys spodobałoby mi sie teraz...)
|
|
1 na 1 | Jankowski agnostyk (405 punktów) | > Muszę przyznać, że mają rozmach.> Przecież jeśli się udało, to Jezus idzie teraz do pierwszej klasy podstawówki  > www.teksty.gildia.pl/kormak/klon_jezusa> A, byłabym zapomniała. Paul McCartney nie żyje. I to od ponad 40 lat  > Może i kiedyś głupota będzie karalna, niestety na razie jest demokracja..
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|