 |
Lewitujący Przystanek Jezus Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-12-2012 04:32 | Yoorek (2 punktów) | Lewitujący Przystanek Jezus | Czytałem gdzieś w mainstreamowym tygodniku wywiad z Tekielą, i po tym jak doszedłem do siebie, to zauważyłem ciekawą rzecz. Zauważyłem że stwierdził że pewna dziewczyna lewitowała przed spowiedzią na którymś Przystanku Jezus. Czy jest tu ktoś który niczym Bart spogląda w katolicko-prawicową Otchłań, i wie o co chodzi? Bo fascynuję mnie to stwierdzenie, skoro ktoś lewitował na Przystanku Jezus, to ktoś musiał to widzieć, i musiało być o tym JAKIEKOLWIEK małe zamieszanie. Czy ktoś wie o co chodzi?  Czy jest to całkowicie, całkowicie wyssane z palca? (w sensie wiadomo że jest wyssane z palca, ale zastanawiam się czy jest jakiekolwiek ziarnko prawdy w tym). | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | > zauważyłem ciekawą rzecz. Zauważyłem że stwierdził że pewna dziewczyna lewitowała przed spowiedzią> na którymś Przystanku Jezus. Czy jest tu ktoś który niczym Bart spogląda w katolicko-prawicowąpl.wikipedia.org/wiki/Lewitacja_(technika) Cytat:unoszenie się obiektu w wyniku oddziaływania sił równoważących siłę grawitacji i utrzymywanie bez kontaktu z podłożem. Istnieje wiele technik utrzymywania obiektów w stanie lewitacji, między innymi oddziaływania hydro- i aerodynamiczne, akustyczne, optyczne, elektrostatyczne i elektromagnetyczne Lewitacja jest mi doskonale znana. Wielokrotnie ją stosowałem np nurkując lub w szybowcu. Z tą różnicą, że nie zamierzałem potem iść do spowiedzi.
|
|
 | | Yoorek (2 punktów) | Może nie wyraziłem się jasno. Z artykułu wynikało że ona lewitowała gdzieś TAM na Przystanku Jezus. Czyli, przypuszczalnie, było to niezłe wydarzenie w światku katolickim. Po prostu interesuje mnie czy GDZIEKOLWIEK w otchłani pojawiło się cokolwiek o tej sprawie, bo szczegóły mogą być ciekawe, czy to po prostu coś się przyśniło panu Tekieli
|
|
|  | Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | >Może nie wyraziłem się jasno. Z artykułu wynikało że ona lewitowała gdzieś TAM na Przystanku Jezus. Czyli, przypuszczalnie, było to niezłe wydarzenie w światku katolickim. Po prostu interesuje mnie czy GDZIEKOLWIEK w otchłani pojawiło się cokolwiek o tej sprawie, bo szczegóły mogą być ciekawe, czy to po prostu coś się przyśniło panu
Z mojego aeroklubu kiedyś lewitowano szybowcem Puchacz nad Przystankiem Jezus. Nie wiem czy światek katolicki zauważył ten niewątpliwy cud. Na razie żaden wniosek beatyfikacyjny nie wpłynął.
|
|
1 na 1 | Matix (5786 punktów) | Nic specjalnego, ostatnio widziałem lewitowała jakaś babcia koło kościoła.
|
|
| Irracja (4721 punktów) | > Lewici, nazwa pokolenia żydowskiego wywodzącego się od trzeciego (wyklętego przez ojca) syna Jakuba - Lewiego. W znaczeniu najwęższym, jakie jest używane w Księdze Powtórzonego Prawa, nazwa najniższej warstwy kapłańskiej, wywodzącej się zapewne z kapłanów pogańskich, zepchniętych przez hierarchię jerozolimską do drugorzędnych posług (33, 8-11).> Lewitom powierzano urim, dosłownie "światłość i doskonałość", czyli święte losy, przechowywane w pektorale arcykapłana (Księga Wyjścia, 28, 15-30). Zastępowały one Izraelitom wyrocznie "pogan". Drugim powierzonym zajęciem było tummim, czyli składanie ofiar: kadzenia i całopalenia oraz przekazywanie Izraelowi woli Jahwe.> Byli też strażnikami sanktuarium. Od czasów Dawida byli śpiewakami świątyni. Nie mając ziemi, byli rozproszeni po całym obszarze Ziemi Świętej. Źródłem ich utrzymania była dziesięcina i udział w pierwocinach wszelkich plonów.... w tym kontekście, to wielu biegających za kapłanami - by nie użyć innych sformułowań odnoszących się do pewnej części ciała - lewituje. Nic ciekawego dla mediów, nawet katolickich...  ... pozdrawiam...
... jedyne co wiadomo o ateista i agnostykach to fakt, iż nie wierzą w "Boga takiego jak chciałyby religie"... reszta to zwykłe insynuacje...
|
|
2 na 2 | TyDraniu (6569 punktów) | E tam, buddyści też potrafią lewitować.  ©gazeta.pl
|
|
7 na 7 | doppelganger (3218 punktów) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|