Racjonalista - Strona głównaDo treści
'spis ludności'

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-12-2012 18:24mayolina (2278 punktów)'spis ludności'
rozpoczęto akcję spisu ateistów. Polska ma ich podobno aż czterech

Gdyby chciał te polskie statystyki podnieść, to proszę się wpisać www.atheistcensus.com/

PS z ostatniej chwili: wpisywać się można było jeszcze wczoraj. Albo strona kiepsko zrobiona, albo zmasowany atak przeciwników spisu, strona jest zablokowana.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Legion (587 punktów)
>rozpoczęto akcję spisu ateistów. Polska ma ich podobno aż czterech
>Gdyby chciał te polskie statystyki podnieść, to proszę się wpisać www.atheistcensus.com/
>PS z ostatniej chwili: wpisywać się można było jeszcze wczoraj. Albo strona kiepsko zrobiona, albo
>zmasowany atak przeciwników spisu, strona jest zablokowana.

Czy jak wejdę na tę zablokowana stronę, to nie dostanę wirusa?
romaro (25211 punktów)
>Czy jak wejdę na tę zablokowana stronę, to nie dostanę wirusa?

Jak chcesz tam wejść jak święty Piotr zablokował. Kwarantanna.
TyDraniu (6569 punktów)
>rozpoczęto akcję spisu ateistów. Polska ma ich podobno aż czterech

Internetowa Lista Ateistów i Agnostyków zawiera nieco więcej, bo ponad 20000. Po co się wpisywać na jakieś obce strony, gdy mamy naszą?

mayolina (2278 punktów)
>Po co się wpisywać na jakieś obce strony, gdy mamy naszą?
globalizacja? poczucie przynależności? światowy spisek ateistów?
10-12-2012 01:33 
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)
>>Po co się wpisywać na jakieś obce strony, gdy mamy naszą?
>globalizacja? poczucie przynależności? światowy spisek ateistów?

Rydzyk miałby dłuższą listę: masoni, żydzi, komuniści i na dodatek ateiści. Wszyscy spiskują przeciwko niemu.

Marek okmarek Okrągły (2283 punktów)
>>rozpoczęto akcję spisu ateistów. Polska ma ich podobno aż czterech
>Internetowa Lista Ateistów i Agnostyków zawiera nieco więcej, bo ponad 20000. Po co się wpisywać na jakieś obce strony, gdy mamy naszą?

Po prostu NOP ma własną bazę danych ateistów i nie chce się im zmieniać layoutu

Ateizm to nie światopogląd to odpowiedź na pytanie "Czy są bogowie? Tak/Nie." I ateizm jest w pełni uzasadniony. Dowodem na nieistnienie bogów jest brak jakiegokolwiek weryfikowalnego dowodu na istnienie bogów (naprawdę bardzo mocny argument).
17-12-2012 19:02 
 Ocena 1 na 1
Ania. (14138 punktów)
>>rozpoczęto akcję spisu ateistów. Polska ma ich podobno aż czterech
>Internetowa Lista Ateistów i Agnostyków zawiera nieco więcej, bo ponad 20000. Po co się wpisywać na jakieś obce strony, gdy mamy naszą?
Jedna lista drugiej nie wyklucza
09-12-2012 20:06
 Ocena 12 na 12
Anna Salman (16360 punktów)
>rozpoczęto akcję spisu ateistów.
A potem co? Opaski na rękaw, wydzielona część miasta do zamieszkania, a potem ... bezpłatny bilet do muzeum niedaleko Lublina?
lgtco99 (134 punktów)
>rozpoczęto akcję spisu ateistów. Polska ma ich podobno aż czterech
>Gdyby chciał te polskie statystyki podnieść, to proszę się wpisać www.atheistcensus.com/
>PS z ostatniej chwili: wpisywać się można było jeszcze wczoraj. Albo strona kiepsko zrobiona, albo
>zmasowany atak przeciwników spisu, strona jest zablokowana.

Ktoś zDoSował stronę


"Jeśli otworzysz swój umysł zbyt szeroko, wypadnie ci mózg."
Marian (5438 punktów)
>PS z ostatniej chwili: wpisywać się można było jeszcze wczoraj. Albo strona kiepsko zrobiona, albo zmasowany atak przeciwników spisu, strona jest zablokowana.
    (D)DoS, czy aż tyle osób próbuje się wpisać? Oto jest pytanie

   Pozdrawiam.
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
17-12-2012 18:07 
 Ocena 1 na 1
Łukasz Bigoszewski (2 punktów)
Strona była wyłączona z powodu ataku hackerskiego. Po zmianie serwera na lepszy działa znowu.
Myślę, że warto się na nią wpisywać
Luxuria (526 punktów)
Dodałam się. Nic to nie kosztuje - nawet nazwiska nie trzeba podawać, strona tylko zlicza osoby i statystyki.

Swoją drogą statystyki są ciekawe - wynika z nich, że katolicyzm zraża do boga ludzi tak skutecznie, jak wszystkie inne odłamy chrześcijaństwa razem wzięte

Poza tym wygląda na to, że ateiści są dobrze wykształceni, młodzi i ... są facetami

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365