Racjonalista - Strona głównaDo treści
1000 zł za wypełnienie ankiety

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
20-12-2012 12:39kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
1000 zł za wypełnienie ankiety
Ocena 1 na 1
Pisałem o wspaniałej ofercie otrzymania telewizora za wyrażenie opinii o sklepie internetowym: www.racjonalista.pl/forum.php/s,537569
Tym razem chciałbym się podzielić informacją o ofercie innego sklepu, działającego również w "realu".
Kilka dni temu wybrałem się oto do pewnego marketu, w którym można kupić wannę, gwoździki, farby, a także rośliny i - sezonowo - tzw. "O z (.) ^", czyli 'ozdupki' (choinkowe).

Kupiłem co kupiłem, a do kwitka kasowego Pani Kasjerka przypięła spinaczem karteczkę, na której jest napisane, że jeśli wejdę na stronę www.blablabla.pl, wpiszę kod dostępu "kod dostępu" i wypełnię ankietę, to będę miał szansę otrzymać bon o wartości 1000 zł na zakupy w tymże markecie.

Ucieszyłem się, bo to przecież fajnie dostać szansę otrzymania czegoś za darmo.
Niestety, nie cieszyłem się długo. Obróciłem karteczkę na drugą stronę, gdzie zobaczyłem napis: "Ankietę można wypełniać w terminie do 30-09-2012".

Przypomniałem sobie, że do mojej skrzynki na listy regularnie trafiają gazetki reklamowe wspomnianego marketu, w żadnej z tych gazetek nie było informacji o bonie za 1000 zł.

Zastanawiam się dlaczego Pani Kasjerka dała mi karteczkę z informacją o nieaktualnej od 2,5 miesięcy promocji.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

worek kości (2937 punktów)
>Zastanawiam się dlaczego Pani Kasjerka dała mi karteczkę z informacją o nieaktualnej od 2,5 miesięcy

Opisz sprawę na wykopie, jak to nagłośnisz, to może Ci dadzą w ramach rekompensaty zgrzewkę papieru do o(zdupki).

I drobna złośliwość: że też nie doszukałeś się w tym winy kościoła

bembergiem w berg
Legion (587 punktów)
>I drobna złośliwość: że też nie doszukałeś się w tym winy kościoła
To sprawka jezuitów.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365