> Z Onetu: wiadomosci.onet.pl/1831462,11,item.htmlPremier Tusk obiecał ustawę reprywatyzacyjną będąc z wizytą w Izraelu i w USA. I myślę, że sejm ją uchwali... a prezydent zawetuje. Tusk dobrze o tym wie, że nasz Pan Prezydent mając w planie reelekcje każdą ustawę reprywatyzacją, bo społeczeństwo, czyli wyborcy zwrotu majątków Niemcom, czy też Żydom nie akceptują. Mógł więc obiecać, wiedząc, że słowa dotrzyma i wyjdzie "z twarzą". Media zaś, by napędzić gazetom czytelników, telewizji i portalom reklam od pewnego czasy wałkują temat tej ustawy, straszą społeczeństwo bo temat jest nośny. I będzie jak zawsze, wszystko rozejdzie się "po kościach". Jak tyle innych spraw rozdmuchiwanych przez media.
|