Jeśli jest filozofia, to czemu ma nie być filoanny lub filograżyny?  1. Czy Ateizm, to także "forma" religii? (jak na koszulce: www.racjonalista.pl/ks.php/k,2012), tylko z większym statystycznie udziałem Świadomości wyznawców  2. Czy patrząc na jedzenie, rozkoszujemy się myślą o jego walorach smakowych i czujemy radość nasycania, czy może zdarza się nam myśl, np.: patrząc na kotleta - że zaraz będzie kupką? (cyt. Family_Guy). 3. Czy Racjonalne myślenie powinno być prawem chronione? ... więcej Filo.. i Świato.. pytań, a dzień nie będzie już taki nudny  Proletariusze używanych Świadomie Mózgów łączcie się !! |