Racjonalista - Strona głównaDo treści
Startuje Alpha Magnetic Spectrometer (AMS) LIVE !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-05-2011 13:11Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Startuje Alpha Magnetic Spectrometer (AMS) LIVE !
Ocena 2 na 2
Join us for a live webcast between 2:45pm - 3:30pm (Central European Time) Monday 16 May: webcast.cern.ch

Ponad 1,5 mld $ na stacji wartej ~ 100 mld $ odkryje (?) dla nas tajemnice Wszechświata

wikilink: pl.wikipedia.org/wiki/Alpha_Magnetic_Spectrometer
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Ruszyło odliczanie !

Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
Jacholek (5699 punktów)
>Ruszyło odliczanie !
W ramach uzupelnienia:

Next Monday 2:56 PM CEST, AMS will be launched into space for the second time

For those who did not have the opportunity to watch last time, CERN will propose again a live webcast, also broadcasted from 2:45 PM CEST to 3:30 PM.

It will include the launch itself, a live discussion with Rolf Heuer and members of the AMS collaboration, and a live interview with Nobel laureate Samuel Ting, Spokesman of the AMS collaboration.

It will also be possible to ask questions during the webcast through Twitter @CERN with #AMS02 inside the message

There will be 2 ways to watch the webcast:

1/ public on webcast.cern.ch

2/ protected on webcast.cern.ch/ams.py ; the webcast can also be displayed full screen using this URL: webcast.cern.ch/ams.py?fullscreen=1

Pozdrowienia !
zachaj (5239 punktów)
>Join us for a live webcast between 2:45pm - 3:30pm (Central European Time) Monday 16 May:

Jak to zaproszenie to do działu Zaproszeń, a jak temat do dyskusji to wypadałoby napisać coś więcej.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Coś więcej:

To przedostatni planowany start wahadłowca. Obawiam się, że piękniejszych statków kosmicznych szybko się nie doczekamy Szacunek dla ludzi którzy tym latali bo ja przy każdym starcie miałem stres, że to się zaraz rozleci

Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
Matix (5786 punktów)
>Obawiam się, że piękniejszych statków kosmicznych szybko się nie doczekamy

Pięknych może, ale niestety niewypałów ekonomicznych.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
JAK KTOŚ CHCE OBEJRZEĆ POWTÓRKĘ (A WARTO) TO POWINNA BYĆ WKRÓTCE DOSTĘPNA W BAZIE WYKŁADÓW CERN: cdsweb.cern.ch/collection/Video Lectures

Polecam

edit: O, to tu raczej będzie: cdsweb.cern.ch/search?f=keyword&p="AMS"&ln=en
Wszystko o AMS.

Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365