Racjonalista - Strona głównaDo treści
Powstanie Warszawskie w opinii Leszka Millera

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-10-2008 22:30kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Powstanie Warszawskie w opinii Leszka Millera
Ocena 1 na 1
Wczoraj Leszek Miller umieścił na swoim blogu tekst, przez który prawacy dostali piany na swoich zakłamanych, katonacjonalistycznych gębach.

Dziś Miller zamieścił na swoim blogu kolejny wpis. Środowisko prawackich oszołomów zawrzało ponownie.

Echo wpisów Millera można znaleźć w najbardziej popularnym polskim portalu, czyli portalu dla ćwierćinteligentów Onet.

Ciekaw jestem czy Millerowi chodzi o Powstanie Warszawskie, czy o Jaruzelskiego? Czy to ma być potępienie dla nieodpowiedzialności generałów AK, czy głos poparcia dla generała Jaruzelskiego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilgar (7322 punktów)
Miller, w jakim celu by tego nie pisał, ma absolutna racje - wywołanie Powstania było bledem - szanse na jego wygranie były praktycznie zerowe a cel bezsensowny - powitanie wojsk radzieckich w wyzwolonej Warszawie, co miałoby nie dopuścić do ustanowienia tam komunistycznego rządu. Oczywiście, akurat Stalina by to obchodzilo czy Warszawa jest wyzwolona czy nie...

A efekt Powstania znamy - tysiace poleglych i miasto w gruzach.

Dodatkowo swietuje sie obchody powstania, jakby to było wielkie zwyciestwo...
Kozak (140 punktów)
>Wczoraj Leszek Miller umieścił na swoim blogu
>tekst, przez który prawacy
>dostali piany na swoich zakłamanych, katonacjonalistycznych gębach.
>Dziś Miller zamieścił na swoim blogu kolejny wpis.
>Środowisko prawackich oszołomów zawrzało ponownie.
>Echo wpisów Millera można znaleźć w najbardziej popularnym polskim portalu, czyli portalu dla
>ćwierćinteligentów Onet.
>Ciekaw jestem czy Millerowi chodzi o Powstanie Warszawskie, czy o Jaruzelskiego? Czy to ma być
>potępienie dla nieodpowiedzialności generałów AK, czy głos poparcia dla generała Jaruzelskiego?
Leszek po prostu swoją wypowiedzią chciał zaistnieć n powrót.
Dzisiaj ten kto ma coś do powiedzenia i robi to miałko lub wręcz prosi, jest niezauważalny.
PS Jak ja na forum Fatów i mitów.
Dziękuję ci Jonaszu.
sztejkat (4743 punktów)
>Wczoraj Leszek Miller umieścił na swoim blogu (...)

Ciekawe kto napisał to, co Miller umieścił na swoim blogu.

Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365