Wczoraj Leszek Miller umieścił na swoim blogu tekst, przez który prawacy dostali piany na swoich zakłamanych, katonacjonalistycznych gębach. Dziś Miller zamieścił na swoim blogu kolejny wpis. Środowisko prawackich oszołomów zawrzało ponownie. Echo wpisów Millera można znaleźć w najbardziej popularnym polskim portalu, czyli portalu dla ćwierćinteligentów Onet. Ciekaw jestem czy Millerowi chodzi o Powstanie Warszawskie, czy o Jaruzelskiego? Czy to ma być potępienie dla nieodpowiedzialności generałów AK, czy głos poparcia dla generała Jaruzelskiego? |