Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pluskwy - następna generacja paskudztwa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
21-05-2011 12:17coreless (16088 punktów)Pluskwy - następna generacja paskudztwa
Ocena 2 na 2

No i doigraliśmy się. Po lekoopornych bakteriach przyszła kolej na wściekłe insekty, w toku ewolucji uodpornione na pestycydy i jeszcze bardziej zjadliwe niż dotychczas.
Czy pluskwy nas zeżrą? I czy warto wierzyć w ewolucję, skoro obdarowuje nas takimi prezentami?
PS. Miłych snów.

www.popsci(*)5/bedbugs-are-harder-ever-kill

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

anhedonic (5 punktów)
Mnie nie zeżrą. Do mojego łóżka nie mają wstępu.
21-05-2011 13:24 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

A dysponujesz jakąś tanią i bezpieczną technologią wykrywania i likwidowania pluskiew (owadów też)?
Jak się przed nimi chronić na dworze i "w komorze"?

Transluminacja czaszki często daje wyniki fałszywie ujemne.
21-05-2011 13:54 
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)
> Mnie nie zeżrą. Do mojego łóżka nie mają wstępu.
Ale tylko pluskwy , czy w ogóle nikt ?
AdamGr (3037 punktów)
>No i doigraliśmy się. Po lekoopornych bakteriach przyszła kolej na wściekłe insekty, w toku
>ewolucji uodpornione na pestycydy i jeszcze bardziej zjadliwe niż dotychczas.
>Czy pluskwy nas zeżrą? I czy warto wierzyć w ewolucję, skoro obdarowuje nas takimi prezentami?

Tak się jakoś składa że przeważnie żrą tych co nie myślą, mimo możliwości jakie im dała ewolucja.
Nie mam pojęcia jak insekt może być bardziej zjadliwy niż jest, to pewnie jakas nowa kategoria., mógłbyś to wyjasnić ?

Ps. ja śpię spokojnie.
21-05-2011 21:44 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Tak się jakoś składa że przeważnie żrą tych co nie myślą...

Dziwne. A wydawałoby się, że właśnie tych żrą zawsze najbardziej.

> mimo możliwości jakie im dała ewolucja.

Oj dała, dała.

>Nie mam pojęcia jak insekt może być bardziej zjadliwy niż jest, to pewnie jakas nowa kategoria., mógłbyś to wyjasnić ?

Tajemnica państwowa.

>Ps. ja śpię spokojnie.

To wiele wyjaśnia.

Transluminacja czaszki często daje wyniki fałszywie ujemne.
spellbinder (8577 punktów)
>Tak się jakoś składa że przeważnie żrą tych co nie myślą, mimo możliwości jakie im dała ewolucja.

Niestety ewolucja nie dała człowiekowi dodatkowych nosów w kroku i pod pachami, a i proces habituacji nie działa na korzyść niemyjących się.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
A co tam pluskwy.
Pedofile są groźniejsi. pl.wikipedia.org/wiki/Pedofil_(ekologia)


Wszystko ma swój początek i koniec.
coreless (16088 punktów)

Błąd.
Pedofile są groźniejsze. Tak w każdym razie gadają na Mazowszu, konkretnie na Pradze (Warszawa) i jeszcze w kilku innych miejscach, ale już nie na Mazowszu również. Można tam z Warszawy dolecieć samolotem kilka razy w tygodniu, jak się nie chce mieszkać w stolicy i lubi się latać samolotem.


Transluminacja czaszki często daje wyniki fałszywie ujemne.
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>A co tam pluskwy.
>Pedofile są groźniejsi.
Dla mnie już nie, a szkoda.

PS. Na gatunkach, które są groźniejsze nie bardzo się znam.

@@@
.
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>I czy warto wierzyć w ewolucję, skoro obdarowuje nas takimi prezentami?
Moim zdaniem, wierzyć w nic nie warto, ale nas zwykłych ludzi rzeczywistość ze snu budzi!

@@@
.
spellbinder (8577 punktów)
Lepsze to wytłumaczenie, niż to, że gatunek ludzki syfieć zaczyna Nie mówiąc już o tym, że ludziom żyjącym w cukierkowym świecie produktów na wszystko, działających oczywiście natychmiastowo, wydaje się bardzo dziwne, że coś może być trudniejsze do usunięcia, niż uporczywe plamy po tłuszczu.

Dini Miller pisze, że pluskwy "prawdopodobnie" wykształciły to i tamto - czyli, że nie ma zielonego pojęcia i odpowiada, bo pytają.

A pluskwy były i będą. Zwłaszcza w mediach, które mają dziwaczną tendencję do pitolenia głupot o wszystkim, na każdy temat, na kazdym kroku szukając potencjalnego niszczyciela życia na Ziemi.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365