Racjonalista - Strona głównaDo treści
Komórki, kawa, korniszony...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
03-06-2011 21:31coreless (16088 punktów)Komórki, kawa, korniszony...

Nie oszukujmy się - wszystko powoduje raka!
A życie jest śmiertelne. Dobrze, że mamy WHO, aby nam o tym przypominała od czasu do czasu.
Jeść, używać i umierać, czy też nie jeść i nie używać i też nie żyć? Oto jest pytanie.

seattletim(*)peumedcellphonesandcancer.html
www.slate.com/id/2295964/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Dlaczego Cię to tak zbulwersowało?

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
liebes (612 punktów)
Życie to śmiertelna choroba, niestety.
A ja wolę palić petka (choć rzucam), wódeczkę zagryźć korniszonkiem, popaplać przez komórkę i kawkę na kaca wypić. A jutro i tak może mnie tramwaj przejechać. Albo spadnie na mnie bomba, czy coś.
05-06-2011 00:02 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
>Życie to śmiertelna choroba, niestety.
>A ja wolę palić petka (choć rzucam), wódeczkę zagryźć korniszonkiem, popaplać przez komórkę i kawkę na kaca wypić. A jutro i tak może mnie tramwaj przejechać. Albo spadnie na mnie bomba, czy coś.
No i coś w tym jest. Papieroska co prawda nie rozumiem, bo ani to smaczne, a już na pewno śmierdzące, ale reszta jak najbardziej.
A taki śledzik w occie, to zły?
Ogólnie nie wpadam w paranoje żywieniowe. Kiedyś zapytano mnie, jak sobie z tym radzę, bo w sumie jako biolog lepiej wiem, co może jak szkodzić. Odpowiedziałam, że w zasadzie kiedy dojdzie się do sytuacji, że wszystko może zaszkodzić, to pozostaje albo śmierć głodowa, albo odpuścić sobie całkiem. Wybrałam drugą opcję, więc zarówno golonka, jak i cukier, kawa, czekolada, banany (z końcówkami) i cała reszta są w moim menu.
TriDzej2 (869 punktów)
>Nie oszukujmy się - wszystko powoduje raka!

Wszystko powoduje zmęczenie, wszystko powoduje niewygodę, wszystko powoduje wszystko.

>Jeść, używać i umierać, czy też nie jeść i nie używać i też nie żyć? Oto jest pytanie.

Skoro mam umrzeć, to chcę sobie żyć i poużywać, ale bez przesady, żeby show trochę trwał
marcin1902 (3438 punktów)
Jak wskazują ostatnie badania, wraz ze wzrostem sprzedaży telefonów komórkowych, wzrosła ilość śmiertelności wśród posiadaczy telefonów komórkowych.


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365