Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateistyczne buty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
14-01-2013 07:38yarene (237 punktów)Ateistyczne buty
Ocena 1 na 3
Czy Wasze cichobiegi podzielają Wasz światopogląd? Ja już zaczynam zbierać pieniądze na moją śliczną parę.
www.atheistberlin.com/







Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Czy Wasze cichobiegi podzielają Wasz światopogląd? Ja już zaczynam zbierać pieniądze na moją

Nie w moim guście, ale na niedzielną mszę bardzo odpowiednie.
Paul Figura. (1368 punktów)

>Nie w moim guście, ale na niedzielną mszę bardzo odpowiednie.

Panie Werbiński te rózowe to bardziej pasują na dyskoteke w stylu lat 70 niż do koscioła.Tam z pewnoscią odniosły by furore.
Adaś MiaŁczyński (1403 punktów)
(zablokowany)
>Czy Wasze cichobiegi podzielają Wasz światopogląd? Ja już zaczynam zbierać pieniądze na moją śliczną parę.
Świetne!!!!

Tylko dlaczego jedynie lewy but odciska "prawy" napis, a już prawy daje napis "lewy"?
15-01-2013 04:42 
 Ocena 2 na 2
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Tylko dlaczego jedynie lewy but odciska "prawy" napis, a już prawy daje napis "lewy"?

Jeden służy do manifestowania poglądów przez odcisk w błocie, a drugi podczas klęczenia.
Adaś MiaŁczyński (1403 punktów)
(zablokowany)
>>Tylko dlaczego jedynie lewy but odciska "prawy" napis, a już prawy daje napis "lewy"?
>Jeden służy do manifestowania poglądów przez odcisk w błocie, a drugi podczas klęczenia.
To faktycznie buciki dobre na mszę.
hubin (2274 punktów)
>Czy Wasze cichobiegi podzielają Wasz światopogląd?

W pierwszej zmarzniętej kałuży rymsniesz na twarz, i tyle będzie z twojego dzielenia się z materią nieożywioną poglądami.

Może to buty "ateistyczne", ale nie sądzę by były "racjonalne", nie wyglądają na praktyczne, a co najważniejsze dla mnie nie wyglądają na wygodne.
Odnośnie odciskania napisów, jak mawiają "symetria jest estetyką głupców".

Są bardzo ładne i to jest jedyna ich zaleta jaką dostrzegam, ot tak designerska perełka.

Parafrazując: Ideologia śmierdzi!
Grey (2102 punktów)
>W pierwszej zmarzniętej kałuży rymsniesz na twarz
>

To nie są buty zimowe, więc chyba nie ma takiej obawy.
Raczej wyglądają na wygodne
diogenes (42753 punktów)
>Czy Wasze cichobiegi podzielają Wasz światopogląd?

Ateizm to swego rodzaju negatyw teizmu. Ateistyczne buty? Proszę, teistyczne sandały Jezusa jako relikwia, którą można zobaczyć lub przed którą można paść na kolana w kościele w Prüm:



A co do moich butów: są wygodne i lekko śmierdzą, ale raczej nie światopoglądem.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Te różowe trochę straszne, ale generalnie szanuję gusta innych ludzi i rozumiem, że mogą się podobać.

Od dłuższego już czasu nie mam jakiegoś ogromnego parcia na dzielenie się i obnoszenie swoim światopoglądem w każdym momencie mojego życia, nawet idąc ulicą, ale to ciekawy pomysł, nie powiem, że nie.

bang bang, shot you dead
Adrian Trybek (339 punktów)
Nic tylko pogratulować przedsiębiorczemu businessmenowi. Trzeba mieć to coś, prawdziwe know-how żeby sprzedawać ateistyczne dewocjonalia.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365