Te różowe trochę straszne, ale generalnie szanuję gusta innych ludzi i rozumiem, że mogą się podobać.
Od dłuższego już czasu nie mam jakiegoś ogromnego parcia na dzielenie się i obnoszenie swoim światopoglądem w każdym momencie mojego życia, nawet idąc ulicą, ale to ciekawy pomysł, nie powiem, że nie.
bang bang, shot you dead
|